Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Były klubowy kolega Bednorza zasili Hebar

Były klubowy kolega Bednorza zasili Hebar

fot. www.volleychina.org

Jeszcze kilkanaście dni temu zdobył wicemistrzostwo Chin, a sezon dokończy w barwach mistrza Bułgarii. Mowa o doświadczonym Giulio Sabbim, który do niedawna walczył ramię w ramię z Bartoszem Bednorzem. Nowym klubem włoskiego atakującego będzie Hebar Pazardżik, a Sabbi ma pomóc w związku z problemami zdrowotnymi Simona Hirsha.

Trwa „chińska” karuzela transferowa. Wiadomo już, że część zawodników, która skończyła już sezon w Chinach, przenosi się w bardziej europejskie kierunki, by tutaj dokończyć sezon. Tak jest między innymi z Bartoszem Bednorzem, który po zdobyciu wicemistrzostwa Chin, już oficjalnie dołączył do ZAKSY.Trochę bardziej południowy kierunek obrał Giulio Sabbi, w Szanghaju grał on w jednej drużynie z Bednorzem. Ma być on nowym atakujący bułgarskiego Hebaru Pazardżik. Doświadczany Włoch ma pomóc drużynie w obronie mistrzowskiego tytułu, a z problemami zdrowotnymi zmaga się podstawowy bombardier – Simon Hirsh. W zespole prowadzonym przez Camillo Placiego nie brakuje głośnych nazwisk, jednym z przyjmujących jest Jacopo Massari, drugim – Todor  Aleksiew.

Hebar był także grupowym rywalem Aluronu CMC Warty Zawiercie w Lidze Mistrzów, ale bułgarska drużyna straciła już szansę na awans, zajmuje aktualnie ostatnie miejsce w grupie B. Zdecydowanie lepiej ekipie trenera Placiego wiedzie się na krajowym podwórku, na którym są liderami tabeli.

źródło: opr. własne, volleyball.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę