Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Brazylijska gwiazda przedłużyła kontrakt z klubem

fot. FIVB

Gwiazda reprezentacji Brazylii Tandara Caixeta zdecydowała już o swojej przyszłości. Atakująca nadal będzie występowała w ekipie wicemistrza Brazylii – Osasco São Cristóvão Saúde. Jak dotąd spędziła w tym klubie tylko jeden sezon, ale doszła do porozumienia w sprawie następnego. Aktualnie Tandara wraz z kadrą uczestniczy w Lidze Narodów i przygotowuje się do igrzysk olimpijskich.

Tandara prawie całą swoją karierę, trwającą od 2005 roku, spędziła w Brazylii, jedynie  sezon 2018/2019 rozegrała w chińskim Evergrande Volleyball. Ma na swoim koncie liczne medale mistrzostw Brazylii (1 złoty, 2 srebrne i 3 brązowe), wygrała też Klubowe Mistrzostwa Ameryki Południowej i dwukrotnie Puchar Brazylii. Na swoim koncie ma także liczne sukcesy z kadrą, w tym ten najcenniejszy – złoto olimpijskie z Londynu.Tandara ma na koncie także liczne wyróżnienia indywidualne, została raz wybrana MVP Superligi, 4 razy najlepiej punktującą, raz najlepiej atakującą i dwukrotnie najlepiej serwującą.

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne, siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-06-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę