Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Beniaminek I ligi rozstał się z pierwszym trenerem

Beniaminek I ligi rozstał się z pierwszym trenerem

fot. tauron1liga.pl

Trener Marek Antoniuk nie jest już szkoleniowcem pierwszoligowej drużyny BAS-u Białystok. O odwołaniu trenera zdecydował zarząd białostockiego klubu. Siatkarze tej ekipy do tej pory w rozgrywkach pierwszej ligi mężczyzn wygrali tylko jedno spotkanie.

BAS Białystok to tegoroczny beniaminek TAURON 1. Ligi. Do tej pory białostocka drużyna zagrała już 12 meczów, ale tylko w jednym udało się jej zejść z boiska ze zwycięstwem w rękach. Na koncie białostocki zespół zgromadził natomiast pięć punktów i obecnie jest przedostatni w pierwszoligowej tabeli. Sytuacja sprawiła, że w klubie postanowiono dokonać zmiany na ławce trenerskiej, a z zespołem pożegnał się Marek Antoniuk.Na razie klub z Białegostoku nie podał nazwiska nowego szkoleniowca, a do momentu jego ogłoszenia drużynę prowadzić będzie dotychczasowy asystent – Eugeniusz Iwaniuk.

O swojej decyzji BAS Białystok poinformował za pomocą wpisu w social mediach.

„Decyzją Zarządu Klubu BAS Białystok z dniem 14 grudnia 2020 Trener Marek Antoniuk został odwołany ze stanowiska I Trenera. Do czasu powołania nowego szkoleniowca, funkcję I Trenera będzie pełnił II Trener Eugeniusz Iwaniuk” – czytamy.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-12-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved