Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Beach Pro Tour: Bryl i Łosiak z kolejną wygraną. Są już w strefie medalowej

Beach Pro Tour: Bryl i Łosiak z kolejną wygraną. Są już w strefie medalowej

fot. FIVB

Michał Bryl i Bartosz Łosiak zagrali bardzo dobre spotkanie z austriacką dwójką Seidl/Waller i awansowali do półfinału turnieju z cyklu Beach Pro Tour w katarskim Doha. Biało-czerwoni wygrali w dwóch setach.

Reprezentanci Polski zaliczyli mocne wejście w to spotkanie. Polacy dobrze atakowali, Michał Bryl dokładał udane bloki, natomiast Bartosz Łosiak mocno utrudniał rywalom przyjęcie. Tym sposobem biało-czerwoni szybko uciekli z wynikiem. Z czasem Robin Seidl zaczął grać lepiej, kończył kontry i Austriacy odrobili część strat. Polska dwójka kontrolowała jednak to, co działo się na boisku, a jej wygrana w partii premierowej nie była zagrożona.W kolejnej odsłonie w grze reprezentantów naszego kraju pojawiło się trochę więcej błędów i po dość wyrównanym początku, to siatkarze z Austrii zaczęli przejmować inicjatywę. Seidl i Waller wyszli nawet na prowadzenie w połowie drugiego seta. Kiedy jednak trzeba było, Michał Bryl i Bartosz Łosiak wrzucili wyższy bieg, kończyli swoje akcje i decydująca faza tej partii należała już do nich. Dzięki temu awansowali do półfinału. W nim rywalami biało-czerwonych będzie kolejna austriacka para Ermacora/Pristauz. Starcie o finał rozegrane zostanie w niedzielę.

Bryl/Łosiak (POL) – Seidl/Waller (AUT) 2:0
(21:15, 21:19)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-05-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę