Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka światowa > Baturalp Burak Güngör: Chcemy pojechać na mistrzostwa Europy

Baturalp Burak Güngör: Chcemy pojechać na mistrzostwa Europy

fot. Aleksandra Twardowska

Męska reprezentacja Turcji trenuje przed turniejem kwalifikacyjnym do mistrzostw Europy. Przed nimi pierwszy turniej, który odbędzie się w Macedonii Północnej. – Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby dostać się na mistrzostwa – podkreślił Baturalp Burak Güngör, przyjmujący tureckiego zespołu narodowego.

Zostawiliśmy za sobą trudny okres ligowy. Nie mogliśmy rozegrać niektórych meczów z powodu pandemii. Myślę, że wszyscy są zmęczeni, ale chętnie tu przyjechaliśmy – podkreślił Baturalp Burak Güngör.Przed nami bardzo ważny turniej. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby dostać się na mistrzostwa. Chcemy pojechać na mistrzostwa Europy i tam odnieść sukces. Wiemy, że to pierwszy krok do mistrzostw. Nieważne jak bardzo jesteśmy zmęczeni, postaramy się dać z siebie wszystko dla naszego kraju – dodał przyjmujący reprezentacji Turcji.

Naszym głównym celem jest pomyślne przejście kwalifikacji i udział w mistrzostwach Europy. W kwalifikacjach będziemy walczyć z Macedonią Północną oraz Bośnią i Hercegowiną. W zespole panuje miła atmosfera. Intensywnie kontynuujemy naszą pracę. Chcemy jak najlepiej przejść obóz szkoleniowy, a eliminacje zakończyć z pozytywnym wynikiem – podsumował Oğulcan Yatgin, rozgrywający reprezentacji.

źródło: inf. własna, voleybolplus.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2021-01-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved