Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Bartosz Krzysiek pozostanie we włoskim Delta Group Porto Viro

Bartosz Krzysiek pozostanie we włoskim Delta Group Porto Viro

fot. www.deltavolleyportoviro.it

Bartosz Krzysiek pozostanie we włoskim Delta Group Porto Viro. Polski atakujący dołączył do ekipy Serie A2 w marcu tego roku i w krótkim okresie swojego grania okazał się ważną postacią dla drużyny.

Urodzony w 1990 roku i mający 207 centymetrów wzrostu Bartosz Krzysiek wylądował w klubie Serie A2 w marcu i pod koniec sezonu zasadniczego rozegrał w drużynie jeszcze kilka meczów. Polski zawodnik zaprezentował się  bardzo dobrze i był ważną postacią w zespole na tym etapie ligi. To wystarczyło, aby skraść serca fanów i przede wszystkim przekonać zarząd klubu do przedłużenia umowy.Świetnie się bawiłem tutaj w Porto Viro i nie chciałem, aby to doświadczenie natychmiast się skończyło. W krótkim czasie powstała więź między mną a środowiskiem w kolorze czarnej fuksji, szczególna harmonia na boisku i poza nim. Trudno powiedzieć, jaki jest powód tego natychmiastowego uczucia, czasami coś się po prostu dzieje. Mam tylko nadzieję, że będę tak ważny dla klubu, jak klub dla mnie. Naprawdę wydaje się, że potrzebujemy siebie nawzajem  – przyznał polski atakujący.

Przed przejściem do Delta Group w zeszłym roku Bartosz Krzysiek grał w Arabii Saudyjskiej. To nie był jego jedyny egzotyczny kierunek. Wcześniej trafił też do klubów m.in. w Korei Południowej i Indonezji.

Chciałbym, abyśmy dalej rozwijali się jako drużyna również w przyszłym sezonie, jestem pewien, że miałoby to pozytywny wpływ na całą naszą społeczność. Poznałem już trenera Battocchio. udało nam się spotkać kilka razy w ciągu ostatnich kilku tygodni, dzięki czemu mogłem zrozumieć jego wizję zespołu i jego oczekiwania taktyczne. Jest trenerem z wielką charyzmą i bardzo dba o szczegóły, to są atuty, które mogą być dla nas ważne – przyznał zawodnik.

źródło: deltavolleyportoviro.it, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-06-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę