Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > Artur Łoza: Od tego wielkiego sportowego wydarzenia nie można się oderwać

Artur Łoza: Od tego wielkiego sportowego wydarzenia nie można się oderwać

fot. PZPS

– Atmosfera olimpijska w naszej grupie powoli, ale systematycznie rośnie. W wolnych chwilach jest coraz więcej rozmów na temat turnieju olimpijskiego w Tokio z udziałem męskiej Reprezentacji Polski. Od tego wielkiego sportowego wydarzenia oczywiście nie można się oderwać. Na pewno chłopaki będą trzymać kciuki za swoich starszych kolegów. Oczywiście na plan pierwszy wysuwa się sobotni mecz z Iranem – powiedział trener Artusz Łoza.

Artur Łoza, wychowawca wielu pokoleń siatkarskiej młodzieży, opiekuje się grupą chłopców z rocznika 2007, którzy tworzą kadrę U15, szykowaną na ME U17. A w kategorii 17-latków polska młodzież notowała ostatnio sukcesy. Reprezentacje prowadzone przez Ariela Fijola i Konrada Copa zdobywały medale.Pod swoją pieczą Artur Łoza ma 28 zawodników, którzy przyjechali z różnych stron Polski: – Od Białegostoku poczynając, poprzez Ostrołękę oraz Ozorków i na Kołobrzego kończąc. – W tym roczniku jest pełen przegląd siatkarskiej Polski – dodał Artur Łoza. Po raz kolejny w okresie wakacji odbywają się kampy Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Tym razem najzdolniejsza młodzież, w sumie 144 zawodniczek i zawodników, trenuje i odpoczywa Policach, korzystając z gościnnych obiektów Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza. Opiekę wychowawczą i treningową zapewnią najlepsi trenerzy, pracujący w młodzieżowej siatkówce.

W piątek w Tokio odbędzie się ceremonia otwarcia igrzysk olimpijskich Tokio 2020, a dzień później rozpocznie się turniej siatkarzy. Zespół prowadzony przez trenera Vitala Heynena zmierzy się z Iranem. – Dokonujemy małych zmian w harmonogramie zajęć. Chcemy, żeby nasi młodzi zawodnicy mieli okazję zobaczyć grę swoich starszych i sławnych kolegów. Będziemy z całego serca dopingować biało-czerwonych – podkreślił Artur Łoza. Kampy Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Policach zakończą się 1 sierpnia.

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę