Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Agata Michalewicz: Nie możemy się poddawać i zwieszać głów

Agata Michalewicz: Nie możemy się poddawać i zwieszać głów

fot. Michał Szymański

– Wpadały nam proste piłki w boisko. Pewnie podłamywało nas to w niektórych momentach. Źle też zaczynałyśmy sety, a później już legionowianki prowadziły swoją grę – powiedziała po porażce z DPD Legionovią Emilia Mucha, przyjmująca Pałacu Bydgoszcz.  – Miałyśmy nadzieję, że w czwartym secie wygramy i doprowadzimy do tie-breaka – dodała Agata Michalewicz.

Siatkarki Polskich Przetworów Pałacu Bydgoszcz przegrały we własnej hali z DPD Legionovią Legionowo. Gospodynie spisały się poniżej swoich możliwości, nie ma się więc co dziwić, że nie były zadowolone ze swojej postawy i końcowego wyniku.

Wpadały nam proste piłki w boisko. Pewnie podłamywało nas to w niektórych momentach. Źle też zaczynałyśmy sety, a później już legionowianki prowadziły swoją grę – powiedziała Emilia Mucha, która nie ukrywa, że szybko chciałaby wrócić do gry, aby przełamać złą passę. – Tydzień ciągnie się osiem, dziewięć dni. Wolę grać, a po przegranych meczach chciałoby się grać kolejny. Nasza dyspozycja faluje. Na razie wygrałyśmy dwa mecze. Przed nami spotkanie z Radomką, z którą też możemy powalczyć, podobnie z wrocławiankami czy podczas wyjazdu do Piły. Mam nadzieję, że przed świętami zdobędziemy jeszcze punkty – dodała przyjmująca Pałacu.

Podopieczne Piotra Mateli zerwały się do walki w trzeciej partii, ale do tie-breaka nie udało im się doprowadzić. – Miałyśmy nadzieję, że w czwartym secie wygramy i doprowadzimy do tie-breaka. Niestety, małe szczegóły zaważyły na tym, że przegrałyśmy. Nie jesteśmy zadowolone z tego, że straciłyśmy trzy punkty. Jednak nie możemy się załamać, poddawać i zwieszać głów. Musimy mieć nadzieję, że w kolejnych meczach będziemy zdobywać punkty – skomentowała Agata Michalewicz, według której własne błędy zaważyły na porażce zespołu znad Brdy. Szczególnie słabo zaprezentował się on w dwóch odsłonach. – Myślę, że przez dwa sety popełniłyśmy za dużo błędów. Przez to nie mogłyśmy pokazać się w ataku i w polu serwisowym – dodała.

W lepszych nastrojach były siatkarki DPD Legionovii, które powoli podnoszą się po serii porażek. W Bydgoszczy odniosły cenne zwycięstwo, choć przestój przytrafił im się w trzeciej odsłonie. – Pałac jest dobrym zespołem i nie dał się tak łatwo. My też walczyłyśmy, napierałyśmy i wywierałyśmy presję na rywalkach. W trzecim secie bydgoszczanki zaczęły dobrze grać. Wygrały go, ale cieszę się, że dotrwałyśmy do końca i udało nam się zdobyć trzy punkty, bo w Bydgoszczy gra się bardzo ciężko – zaznaczyła Oliwia Różański, przyjmująca drużyny z Legionowa.

źródło: KS Pałac Bydgoszcz YouTube, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-12-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved