Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Agata Michalewicz: Głównie patrzę na swój rozwój

Agata Michalewicz: Głównie patrzę na swój rozwój

fot. Łukasz Krzywański

– Z Bydgoszczą miałam już wcześniej do czynienia i nie ukrywam, że rozmawiałam z prezesem już dwa lata temu. Znam też bardzo dobrze trenera, bo był taki okres, że współpracowaliśmy. Gdy grałam w zespole młodzieżowym w Treflu Malbork, wtedy trener Piotr Matela pomagał nam i złapaliśmy dobry kontakt. Myślę, że to zaważyło – powiedziała Agata Michalewicz.

Nową rozgrywającą Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz została Agata Michalewicz. Dwudziestodwulatka to trzecia zawodniczka pozyskana przez ten zespół podczas trwającego okienka transferowego. Michalewicz będzie tworzyć duet z Magdaleną Mazurek, która na kolejny sezon pozostała w klubie. – Z Bydgoszczą miałam już wcześniej do czynienia i nie ukrywam, że rozmawiałam z prezesem już dwa lata temu. Znam też bardzo dobrze trenera, bo był taki okres, że współpracowaliśmy. Gdy grałam w zespole młodzieżowym w Treflu Malbork, wtedy trener Piotr Matela pomagał nam i złapaliśmy dobry kontakt. Myślę, że to zaważyło. Zobaczyłam w Bydgoszczy rozwój, widziałam, że chcą na mnie stawiać a ponieważ jestem młodą zawodniczką, to głównie patrzę na swój rozwój i myślę, że to zaważyło. Jeszcze jeden plusik – mam blisko do domu. To też jest atut, jednak nie priorytet – wyjaśniła Agata Michalewicz.Siatkarka mimo młodego wieku ma w swoim CV kilka klubów. – Zaczęłam w UKS-ie Orzeł Malbork, to mój macierzysty klub, tutaj się wychowałam. Później poszłam na trzy lata do SMS-u Szczyrk, stamtąd trafiłam do ekstraklasy do Dąbrowy Górniczej, ale na dwa miesiące byłam wypożyczona do pierwszoligowego zespołu z Wieliczki. Jak wróciłam do Dąbrowy Górniczej, to zespół już spadł do I ligi, tam grałam rok i przeszłam do Stali Mielec. A teraz przeniosłam się do Bydgoszczy – opisała swoją siatkarką przygodę rozgrywająca.

źródło: Pałac Bydgoszcz - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę