Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Adam Grabowski zrezygnował z funkcji trenera PTPS Piła

Adam Grabowski zrezygnował z funkcji trenera PTPS Piła

fot. PTPS Piła

Adam Grabowski, który we wrześniu przejął prowadzenie pilskiego zespołu zrezygnował ze stanowiska szkoleniowca. Klub Enea PTPS Piła przychylił się do prośby trenera o rozwiązanie kontraktu. W dalszej części sezonu drużynę poprowadzi dotychczasowy drugi trener pilanek Damian Zemło.

Adam Grabowski wrócił do pilskiego klubu po 10 latach przejmując zespół Enei PTPS-u Piła tuż przed startem obecnego sezonu Tauron Ligi. Na stanowisku I trenera zastąpi Mirosława Zawieracza.Trener Grabowski przez wiele lat pracował w PTPS-ie. Najpierw jako asystent Jerzego Matlaka – to właśnie wtedy PTPS odnosił największe sukcesy, m.in. cztery mistrzostwa Polski, trzy Puchary Polski i udział w Final Four Ligi Mistrzyń. W sezonie 2004/2005 przejął prowadzenie pilskiego zespołu w trakcie sezonu i wywalczył z nim brązowy medal mistrzostw Polski. Ponownie pracował w PTPS-ie jeszcze w sezonie 2009/2010.

Wcześniej zespół z Piły opuściły zawodniczki – Sylwia Kucharska przeniosła się do MKS-u Kalisz, Marta Wellna do #VolleyWrocław a Natalia Skrzypkowska do Jokera Świecie. PTPS został z jedną rozgrywającą i dwoma przyjmującymi w składzie. Pilanki z czterema punktami na koncie zajmują ostatnie miejsce w tabeli TAURON Ligi.

źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-01-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved