Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

21-letnia atakująca nową siatkarką PTPS-u Piła

fot. facebook

21-letnia atakująca w barwach pilskiej drużyny zadebiutuje na boiskach TAURON Ligi. Nową zawodniczką PTPS-u Piła jest Alina Bartkowska.

Alina Bartkowska swoją siatkarską karierę rozpoczęła w klubie UKS Libero Wałcz. Następnie przeniosła się do SMS-u PZPS Szczyrk. Po zakończeniu nauki w Szkole Mistrzostwa Sportowego reprezentowała barwy Pałacu Bydgoszcz w rozgrywkach juniorskich. Seniorską karierę rozpoczęła w 2018 roku dołączając do pierwszoligowego zespołu SAN-PAJDA Jarosław, z którym w minionym sezonie awansowała do półfinału Pucharu Polski. Gra w Enei PTPS-ie Piła będzie debiutem Bartkowskiej na ekstraklasowych boiskach.Młoda atakująca swoją decyzję motywuje przede wszystkim chęcią rozwoju:  – Zdecydowałam się na grę w Pile, ponieważ uważam, że to dla mnie najlepsze miejsce na rozwój – mówi Bartkowska. –  Możliwość gry na najwyższym poziomie, z doświadczonymi zawodniczkami po jednej stronie siatki jest najlepszą rzeczą jaka może spotkać raczkującą siatkarkę.

Mierząca 188 cm wzrostu atakująca o grę w pierwszym składzie rywalizować będzie z bardziej doświadczoną zawodniczką – Koletą Łyszkiewicz.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi 2020/2021

źródło: ptps.pila.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved