01-06-2021 wtorek
Ukraina | Rumunia | Złota LE M tabela | |
10:00 | Turcja | Niemcy | Liga Narodów (K) tabela |
12:00 | Dominikana | Korea Płd. | Liga Narodów (K) tabela |
13:00 | Belgia | Polska | Liga Narodów (K) tabela |
15:00 | Serbia | Tajlandia | Liga Narodów (K) tabela |
16:00 | Chiny | Kanada | Liga Narodów (K) tabela |
18:00 | USA | Holandia | Liga Narodów (K) tabela |
19:00 | Włochy | Japonia | Liga Narodów (K) tabela |
21:00 | Brazylia | Rosja | Liga Narodów (K) tabela |
02-06-2021 środa
Rumunia | Słowacja | Złota LE M tabela | |
Białoruś | Chorwacja | Złota LE K tabela | |
Legionovia Legionowo | Dwójka Zawiercie | MP kadetek tabela | |
Węgry | Czechy | Złota LE K tabela | |
Energetyk Poznań | Metro Warszawa | MP kadetek tabela | |
MOS Wola Warszawa | Energetyk Poznań | MP kadetów tabela | |
ŁKS Łódź | Solna Wieliczka | MP kadetek tabela | |
AKS V LO Rzeszów | Metro Warszawa | MP kadetów tabela | |
MKS Kalisz | Stal Żywiec | MP kadetek tabela | |
Trefl Gdańsk | Lechia Tomaszów Maz. | MP kadetów tabela | |
Wifama Łódź | Jastrzębski Węgiel | MP kadetów tabela | |
10:00 | Belgia | Korea Płd. | Liga Narodów (K) tabela |
12:00 | Tajlandia | USA | Liga Narodów (K) tabela |
13:00 | Niemcy | Kanada | Liga Narodów (K) tabela |
15:00 | Japonia | Rosja | Liga Narodów (K) tabela |
16:00 | Chiny | Turcja | Liga Narodów (K) tabela |
18:00 | Polska | Dominikana | Liga Narodów (K) tabela |
19:00 | Holandia | Serbia | Liga Narodów (K) tabela |
21:00 | Brazylia | Włochy | Liga Narodów (K) tabela |
03-06-2021 czwartek
Węgry | Białoruś | Złota LE K tabela | |
Energetyk Poznań | Legionovia Legionowo | MP kadetek tabela | |
Słowacja | Ukraina | Złota LE M tabela | |
Czechy | Chorwacja | Złota LE K tabela | |
Metro Warszawa | Dwójka Zawiercie | MP kadetek tabela | |
AKS V LO Rzeszów | MOS Wola Warszawa | MP kadetów tabela | |
MKS Kalisz | ŁKS Łódź | MP kadetek tabela | |
Metro Warszawa | Energetyk Poznań | MP kadetów tabela | |
Stal Żywiec | Solna Wieliczka | MP kadetek tabela | |
Wifama Łódź | Trefl Gdańsk | MP kadetów tabela | |
Jastrzębski Węgiel | Lechia Tomaszów Maz. | MP kadetów tabela | |
10:00 | Niemcy | Argentyna | Liga Narodów (M) tabela |
12:00 | Iran | Kanada | Liga Narodów (M) tabela |
13:00 | Japonia | Serbia | Liga Narodów (M) tabela |
15:00 | Brazylia | Francja | Liga Narodów (M) tabela |
16:00 | Holandia | Słowenia | Liga Narodów (M) tabela |
18:00 | Australia | Polska | Liga Narodów (M) tabela |
19:30 | Włochy | Bułgaria | Liga Narodów (M) tabela |
21:00 | Rosja | USA | Liga Narodów (M) tabela |
04-06-2021 piątek
Rumunia | Ukraina | Złota LE M tabela | |
Bułgaria | Słowacja | Złota LE K tabela | |
AKS V LO Rzeszów | Energetyk Poznań | MP kadetów tabela | |
Solna Wieliczka | MKS Kalisz | MP kadetek tabela | |
Łotwa | Belgia | Złota LE M tabela | |
Ukraina | Finlandia | Złota LE K tabela | |
MOS Wola Warszawa | Metro Warszawa | MP kadetów tabela | |
ŁKS Łódź | Stal Żywiec | MP kadetek tabela | |
Estonia | Hiszpania | Złota LE M tabela | |
Lechia Tomaszów Maz. | Wifama Łódź | MP kadetów tabela | |
Trefl Gdańsk | Jastrzębski Węgiel | MP kadetów tabela | |
Czechy | Portugalia | Złota LE M tabela | |
Turcja | Białoruś | Złota LE M tabela | |
Rumunia | Francja | Złota LE K tabela | |
Białoruś | Czechy | Złota LE K tabela | |
Dwójka Zawiercie | Energetyk Poznań | MP kadetek tabela | |
Hiszpania | Azerbejdżan | Złota LE K tabela | |
Chorwacja | Węgry | Złota LE K tabela | |
Legionovia Legionowo | Metro Warszawa | MP kadetek tabela | |
10:00 | Argentyna | Słowenia | Liga Narodów (M) tabela |
12:00 | Holandia | Niemcy | Liga Narodów (M) tabela |
13:00 | Brazylia | Japonia | Liga Narodów (M) tabela |
15:00 | Serbia | Francja | Liga Narodów (M) tabela |
16:30 | Iran | Włochy | Liga Narodów (M) tabela |
18:00 | Polska | USA | Liga Narodów (M) tabela |
19:30 | Rosja | Australia | Liga Narodów (M) tabela |
21:00 | Kanada | Bułgaria | Liga Narodów (M) tabela |
05-06-2021 sobota
Portugalia | Turcja | Złota LE M tabela | |
Białoruś | Czechy | Złota LE M tabela | |
Francja | Azerbejdżan | Złota LE K tabela | |
AKS V LO Rzeszów | Wifama Łódź | MP kadetów tabela | |
Rumunia | Hiszpania | Złota LE K tabela | |
Metro Warszawa | Trefl Gdańsk | MP kadetów tabela | |
Ukraina | Bułgaria | Złota LE K tabela | |
Lechia Tomaszów Maz. | Energetyk Poznań | MP kadetów tabela | |
Hiszpania | Łotwa | Złota LE M tabela | |
Słowacja | Rumunia | Złota LE M tabela | |
Słowacja | Finlandia | Złota LE K tabela | |
MOS Wola Warszawa | Jastrzębski Węgiel | MP kadetów tabela | |
Belgia | Estonia | Złota LE M tabela | |
10:00 | Holandia | Argentyna | Liga Narodów (M) tabela |
10:00 | Dwójka Zawiercie | Solna Wieliczka | MP kadetek tabela |
12:00 | Słowenia | Niemcy | Liga Narodów (M) tabela |
13:00 | Metro Warszawa | Stal Żywiec | MP kadetek tabela |
13:00 | Francja | Japonia | Liga Narodów (M) tabela |
15:00 | Brazylia | Serbia | Liga Narodów (M) tabela |
16:00 | Rosja | Polska | Liga Narodów (M) tabela |
16:00 | Legionovia Legionowo | ŁKS Łódź | MP kadetek tabela |
18:00 | USA | Australia | Liga Narodów (M) tabela |
19:00 | MKS Kalisz | Energetyk Poznań | MP kadetek tabela |
19:30 | Bułgaria | Iran | Liga Narodów (M) tabela |
21:00 | Kanada | Włochy | Liga Narodów (M) tabela |
06-06-2021 niedziela
Białoruś | Portugalia | Złota LE M tabela | |
MOS Wola Warszawa | Energetyk Poznań | MP kadetów tabela | |
Czechy | Turcja | Złota LE M tabela | |
Jastrzębski Węgiel | Lechia Tomaszów Maz. | MP kadetów tabela | |
Hiszpania | Francja | Złota LE K tabela | |
Azerbejdżan | Rumunia | Złota LE K tabela | |
Estonia | Łotwa | Złota LE M tabela | |
Finlandia | Bułgaria | Złota LE K tabela | |
Hiszpania | Belgia | Złota LE M tabela | |
Słowacja | Ukraina | Złota LE K tabela | |
Ukraina | Słowacja | Złota LE M tabela | |
10:00 | Chiny | Belgia | Liga Narodów (K) tabela |
10:00 | ŁKS Łódź | Energetyk Poznań | MP kadetek tabela |
12:00 | Japonia | Holandia | Liga Narodów (K) tabela |
13:00 | Turcja | Tajlandia | Liga Narodów (K) tabela |
13:00 | Legionovia Legionowo | MKS Kalisz | MP kadetek tabela |
15:00 | Dominikana | Rosja | Liga Narodów (K) tabela |
16:00 | Brazylia | Serbia | Liga Narodów (K) tabela |
18:00 | Kanada | Polska | Liga Narodów (K) tabela |
19:00 | Włochy | Korea Płd. | Liga Narodów (K) tabela |
21:00 | Niemcy | USA | Liga Narodów (K) tabela |
07-06-2021 poniedziałek
10:00 | Rosja | Tajlandia | Liga Narodów (K) tabela |
12:00 | Turcja | Dominikana | Liga Narodów (K) tabela |
13:00 | Kanada | Japonia | Liga Narodów (K) tabela |
15:00 | Chiny | Serbia | Liga Narodów (K) tabela |
16:00 | Korea Płd. | USA | Liga Narodów (K) tabela |
18:00 | Polska | Holandia | Liga Narodów (K) tabela |
19:00 | Niemcy | Włochy | Liga Narodów (K) tabela |
21:00 | Belgia | Brazylia | Liga Narodów (K) tabela |
08-06-2021 wtorek
10:00 | Tajlandia | Dominikana | Liga Narodów (K) tabela |
12:00 | Turcja | Rosja | Liga Narodów (K) tabela |
13:00 | Kanada | Holandia | Liga Narodów (K) tabela |
15:00 | Japonia | Polska | Liga Narodów (K) tabela |
16:00 | Chiny | Brazylia | Liga Narodów (K) tabela |
18:00 | Niemcy | Korea Płd. | Liga Narodów (K) tabela |
19:00 | Belgia | Serbia | Liga Narodów (K) tabela |
21:00 | Włochy | USA | Liga Narodów (K) tabela |
09-06-2021 środa
10:00 | Serbia | Niemcy | Liga Narodów (M) tabela |
12:00 | Japonia | Australia | Liga Narodów (M) tabela |
13:00 | Francja | Rosja | Liga Narodów (M) tabela |
15:00 | Słowenia | Kanada | Liga Narodów (M) tabela |
16:30 | Argentyna | Włochy | Liga Narodów (M) tabela |
18:00 | Iran | USA | Liga Narodów (M) tabela |
19:30 | Polska | Bułgaria | Liga Narodów (M) tabela |
21:00 | Holandia | Brazylia | Liga Narodów (M) tabela |
10-06-2021 czwartek
10:00 | Serbia | Iran | Liga Narodów (M) tabela |
12:00 | Rosja | Kanada | Liga Narodów (M) tabela |
13:00 | Francja | Słowenia | Liga Narodów (M) tabela |
15:00 | Argentyna | Australia | Liga Narodów (M) tabela |
16:00 | Niemcy | USA | Liga Narodów (M) tabela |
18:00 | Bułgaria | Brazylia | Liga Narodów (M) tabela |
19:30 | Japonia | Włochy | Liga Narodów (M) tabela |
21:00 | Polska | Holandia | Liga Narodów (M) tabela |
11-06-2021 piątek
10:00 | Iran | Niemcy | Liga Narodów (M) tabela |
12:00 | Słowenia | Rosja | Liga Narodów (M) tabela |
13:00 | Japonia | Argentyna | Liga Narodów (M) tabela |
15:00 | Holandia | Bułgaria | Liga Narodów (M) tabela |
16:30 | Australia | Włochy | Liga Narodów (M) tabela |
18:00 | USA | Serbia | Liga Narodów (M) tabela |
19:30 | Kanada | Francja | Liga Narodów (M) tabela |
21:00 | Polska | Brazylia | Liga Narodów (M) tabela |
12-06-2021 sobota
10:00 | Rosja | Korea Płd. | Liga Narodów (K) tabela |
12:00 | Tajlandia | Niemcy | Liga Narodów (K) tabela |
13:00 | Japonia | Turcja | Liga Narodów (K) tabela |
15:00 | USA | Belgia | Liga Narodów (K) tabela |
16:00 | Chiny | Holandia | Liga Narodów (K) tabela |
18:00 | Dominikana | Włochy | Liga Narodów (K) tabela |
19:00 | Kanada | Serbia | Liga Narodów (K) tabela |
21:00 | Polska | Brazylia | Liga Narodów (K) tabela |
13-06-2021 niedziela
10:00 | Turcja | Belgia | Liga Narodów (K) tabela |
12:00 | USA | Japonia | Liga Narodów (K) tabela |
13:00 | Włochy | Holandia | Liga Narodów (K) tabela |
15:00 | Dominikana | Chiny | Liga Narodów (K) tabela |
16:00 | Rosja | Kanada | Liga Narodów (K) tabela |
18:00 | Korea Płd. | Serbia | Liga Narodów (K) tabela |
19:00 | Tajlandia | Polska | Liga Narodów (K) tabela |
21:00 | Niemcy | Brazylia | Liga Narodów (K) tabela |
14-06-2021 poniedziałek
10:00 | Belgia | Japonia | Liga Narodów (K) tabela |
12:00 | Rosja | Serbia | Liga Narodów (K) tabela |
13:00 | Holandia | Dominikana | Liga Narodów (K) tabela |
15:00 | Niemcy | Polska | Liga Narodów (K) tabela |
16:00 | Chiny | Włochy | Liga Narodów (K) tabela |
18:00 | Korea Płd. | Kanada | Liga Narodów (K) tabela |
19:00 | Brazylia | Tajlandia | Liga Narodów (K) tabela |
21:00 | USA | Turcja | Liga Narodów (K) tabela |
15-06-2021 wtorek
10:00 | Rosja | Serbia | Liga Narodów (M) tabela |
12:00 | Iran | Australia | Liga Narodów (M) tabela |
13:00 | Argentyna | Bułgaria | Liga Narodów (M) tabela |
15:00 | Japonia | Niemcy | Liga Narodów (M) tabela |
16:30 | Włochy | USA | Liga Narodów (M) tabela |
18:00 | Kanada | Polska | Liga Narodów (M) tabela |
19:30 | Brazylia | Słowenia | Liga Narodów (M) tabela |
21:00 | Holandia | Francja | Liga Narodów (M) tabela |
16-06-2021 środa
10:00 | Argentyna | Rosja | Liga Narodów (M) tabela |
12:00 | Serbia | Bułgaria | Liga Narodów (M) tabela |
13:00 | Słowenia | Australia | Liga Narodów (M) tabela |
15:00 | Japonia | Polska | Liga Narodów (M) tabela |
16:00 | Holandia | Włochy | Liga Narodów (M) tabela |
18:00 | Kanada | Niemcy | Liga Narodów (M) tabela |
19:30 | USA | Francja | Liga Narodów (M) tabela |
21:00 | Iran | Brazylia | Liga Narodów (M) tabela |
17-06-2021 czwartek
10:00 | Argentyna | Serbia | Liga Narodów (M) tabela |
12:00 | Bułgaria | Rosja | Liga Narodów (M) tabela |
13:00 | Japonia | Kanada | Liga Narodów (M) tabela |
15:00 | Australia | Brazylia | Liga Narodów (M) tabela |
16:00 | Iran | Słowenia | Liga Narodów (M) tabela |
18:00 | Holandia | USA | Liga Narodów (M) tabela |
19:30 | Francja | Włochy | Liga Narodów (M) tabela |
21:00 | Niemcy | Polska | Liga Narodów (M) tabela |
18-06-2021 piątek
10:00 | Niemcy | Serbia | Liga Narodów (K) tabela |
12:00 | Japonia | Dominikana | Liga Narodów (K) tabela |
13:00 | Tajlandia | Belgia | Liga Narodów (K) tabela |
15:00 | Korea Płd. | Brazylia | Liga Narodów (K) tabela |
16:00 | Chiny | Rosja | Liga Narodów (K) tabela |
18:00 | Polska | USA | Liga Narodów (K) tabela |
19:00 | Kanada | Włochy | Liga Narodów (K) tabela |
21:00 | Turcja | Holandia | Liga Narodów (K) tabela |
19-06-2021 sobota
10:00 | Dominikana | Serbia | Liga Narodów (K) tabela |
12:00 | USA | Rosja | Liga Narodów (K) tabela |
13:00 | Japonia | Niemcy | Liga Narodów (K) tabela |
15:00 | Tajlandia | Kanada | Liga Narodów (K) tabela |
16:00 | Chiny | Polska | Liga Narodów (K) tabela |
16:00 | Hiszpania | Chorwacja | Złota LE K tabela |
17:00 | Estonia | Turcja | Złota LE M tabela |
19:00 | Czechy | Bułgaria | Złota LE K tabela |
19:30 | Brazylia | Holandia | Liga Narodów (K) tabela |
20:00 | Ukraina | Belgia | Złota LE M tabela |
21:00 | Belgia | Włochy | Liga Narodów (K) tabela |
20-06-2021 niedziela
10:00 | Dominikana | Niemcy | Liga Narodów (K) tabela |
12:00 | Chiny | USA | Liga Narodów (K) tabela |
13:00 | Tajlandia | Włochy | Liga Narodów (K) tabela |
15:00 | Japonia | Serbia | Liga Narodów (K) tabela |
16:00 | Hiszpania | Czechy | Złota LE K tabela |
16:00 | Rosja | Polska | Liga Narodów (K) tabela |
17:00 | Estonia | Belgia | Złota LE M tabela |
18:00 | Korea Płd. | Holandia | Liga Narodów (K) tabela |
19:00 | Chorwacja | Bułgaria | Złota LE K tabela |
19:00 | Belgia | Kanada | Liga Narodów (K) tabela |
20:00 | Turcja | Ukraina | Złota LE M tabela |
21:00 | Brazylia | Turcja | Liga Narodów (K) tabela |
21-06-2021 poniedziałek
10:00 | Australia | Serbia | Liga Narodów (M) tabela |
12:00 | Japonia | Bułgaria | Liga Narodów (M) tabela |
13:00 | Francja | Iran | Liga Narodów (M) tabela |
15:00 | Kanada | Holandia | Liga Narodów (M) tabela |
16:30 | Brazylia | Włochy | Liga Narodów (M) tabela |
18:00 | Słowenia | USA | Liga Narodów (M) tabela |
18:00 | Korea Płd. | Turcja | Liga Narodów (K) tabela |
19:30 | Polska | Argentyna | Liga Narodów (M) tabela |
21:00 | Niemcy | Rosja | Liga Narodów (M) tabela |
22-06-2021 wtorek
10:00 | Kanada | Australia | Liga Narodów (M) tabela |
12:00 | Serbia | Holandia | Liga Narodów (M) tabela |
13:00 | Bułgaria | USA | Liga Narodów (M) tabela |
15:00 | Iran | Polska | Liga Narodów (M) tabela |
16:00 | Japonia | Słowenia | Liga Narodów (M) tabela |
18:00 | Francja | Argentyna | Liga Narodów (M) tabela |
19:30 | Brazylia | Niemcy | Liga Narodów (M) tabela |
21:00 | Rosja | Włochy | Liga Narodów (M) tabela |
23-06-2021 środa
10:00 | Australia | Holandia | Liga Narodów (M) tabela |
12:00 | Kanada | Serbia | Liga Narodów (M) tabela |
13:00 | USA | Japonia | Liga Narodów (M) tabela |
15:25 | Francja | Polska | Liga Narodów (M) tabela |
16:00 | Iran | Argentyna | Liga Narodów (M) tabela |
18:00 | Słowenia | Bułgaria | Liga Narodów (M) tabela |
19:30 | Włochy | Niemcy | Liga Narodów (M) tabela |
21:00 | Brazylia | Rosja | Liga Narodów (M) tabela |
24-06-2021 czwartek
16:00 | Brazylia | Japonia | Liga Narodów (K) tabela |
19:30 | USA | Turcja | Liga Narodów (K) tabela |
25-06-2021 piątek
16:00 | Japonia | Turcja | Liga Narodów (K) tabela |
19:30 | Brazylia | USA | Liga Narodów (K) tabela |
26-06-2021 sobota
11:30 | Brazylia | Francja | Liga Narodów (M) tabela |
15:00 | Polska | Słowenia | Liga Narodów (M) tabela |
27-06-2021 niedziela
11:30 | Francja | Słowenia | Liga Narodów (M) tabela |
15:00 | Brazylia | Polska | Liga Narodów (M) tabela |