03-01-2021 niedziela
14:45 | GKS Katowice | Skra Bełchatów | PlusLiga tabela |
05-01-2021 wtorek
17:30 | Verva Warszawa | Stal Nysa | PlusLiga tabela |
18:00 | BAS Białystok | Krispol Września | I liga M tabela |
06-01-2021 środa
16:00 | ZAKSA Strzelce Opolskie | Olimpia Sulęcin | I liga M tabela |
16:00 | Płomień Sosnowiec | Olimpia Jawor | I liga K tabela |
17:00 | KPS Siedlce | BBTS Bielsko-Biała | I liga M tabela |
17:00 | AZS AGH Kraków | Gwardia Wrocław | I liga M tabela |
17:30 | Jastrzębski Węgiel | GKS Katowice | PlusLiga tabela |
18:00 | Avia Świdnik | MCKiS Jaworzno | I liga M tabela |
18:00 | Mickiewicz Kluczbork | LUK Politechnika Lublin | I liga M tabela |
20:30 | Joker Świecie | Developres Rzeszów | TAURON Liga tabela |
07-01-2021 czwartek
17:30 | MKS Będzin | Resovia Rzeszów | PlusLiga tabela |
20:30 | Norwid Częstochowa | Lechia Tomaszów Maz. | I liga M tabela |
08-01-2021 piątek
17:30 | Radomka Radom | Budowlani Łódź | TAURON Liga tabela |
19:00 | NOSiR Świt Nowy Dwór Maz. | Energetyk Poznań | I liga K tabela |
20:30 | BKS Bielsko-Biała | Chemik Police | TAURON Liga tabela |
09-01-2021 sobota
14:45 | Skra Bełchatów | Trefl Gdańsk | PlusLiga tabela |
16:00 | Częstochowianka Częstochowa | SAN-Pajda Jarosław | I liga K tabela |
16:00 | ZAKSA Strzelce Opolskie | Mickiewicz Kluczbork | I liga M tabela |
17:00 | BBTS Bielsko-Biała | BAS Białystok | I liga M tabela |
17:00 | Olimpia Jawor | SMS PZPS Szczyrk | I liga K tabela |
17:00 | Płomień Sosnowiec | UNI Opole | I liga K tabela |
17:00 | KPS Siedlce | Lechia Tomaszów Maz. | I liga M tabela |
17:00 | Olimpia Sulęcin | AZS AGH Kraków | I liga M tabela |
17:00 | MCKiS Jaworzno | Visła Bydgoszcz | I liga M tabela |
17:00 | Krispol Września | Avia Świdnik | I liga M tabela |
17:30 | Verva Warszawa | AZS Olsztyn | PlusLiga tabela |
18:00 | Gwardia Wrocław | Norwid Częstochowa | I liga M tabela |
18:00 | Karpaty Krosno | Solna Wieliczka | I liga K tabela |
18:00 | PWSZ Tarnów | AZS Politechniki Śl. Gliwice | I liga K tabela |
20:30 | Stal Nysa | Jastrzębski Węgiel | PlusLiga tabela |
10-01-2021 niedziela
14:45 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | GKS Katowice | PlusLiga tabela |
15:00 | Energetyk Poznań | SAN-Pajda Jarosław | I liga K tabela |
17:30 | MKS Kalisz | Joker Świecie | TAURON Liga tabela |
20:30 | Cuprum Lubin | Czarni Radom | PlusLiga tabela |
11-01-2021 poniedziałek
17:30 | Pałac Bydgoszcz | ŁKS Łódź | TAURON Liga tabela |
20:30 | PTPS Piła | #VolleyWrocław | TAURON Liga tabela |
12-01-2021 wtorek
17:30 | Chemik Police | Developres Rzeszów | TAURON Liga tabela |
20:30 | Jastrzębski Węgiel | Verva Warszawa | PlusLiga tabela |
13-01-2021 środa
SMS PZPS Szczyrk | Płomień Sosnowiec | I liga K tabela | |
17:30 | Skra Bełchatów | Resovia Rzeszów | PlusLiga tabela |
18:00 | Visła Bydgoszcz | LUK Politechnika Lublin | I liga M tabela |
20:30 | Czarni Radom | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | PlusLiga tabela |
14-01-2021 czwartek
17:30 | AZS Olsztyn | Stal Nysa | PlusLiga tabela |
20:30 | KPS Siedlce | Gwardia Wrocław | I liga M tabela |
15-01-2021 piątek
17:30 | Developres Rzeszów | Radomka Radom | TAURON Liga tabela |
18:00 | BAS Białystok | Lechia Tomaszów Maz. | I liga M tabela |
20:30 | #VolleyWrocław | BKS Bielsko-Biała | TAURON Liga tabela |
16-01-2021 sobota
14:00 | LUK Politechnika Lublin | MCKiS Jaworzno | I liga M tabela |
14:45 | Skra Bełchatów | Jastrzębski Węgiel | PlusLiga tabela |
15:30 | AZS AGH Kraków | ZAKSA Strzelce Opolskie | I liga M tabela |
16:00 | Częstochowianka Częstochowa | Solna Wieliczka | I liga K tabela |
16:30 | Płomień Sosnowiec | Energetyk Poznań | I liga K tabela |
17:00 | Norwid Częstochowa | Olimpia Sulęcin | I liga M tabela |
17:00 | Avia Świdnik | BBTS Bielsko-Biała | I liga M tabela |
17:00 | Visła Bydgoszcz | Krispol Września | I liga M tabela |
17:00 | Olimpia Jawor | UNI Opole | I liga K tabela |
17:30 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Ślepsk Suwałki | PlusLiga tabela |
18:00 | PWSZ Tarnów | Stal Mielec | I liga K tabela |
18:00 | Karpaty Krosno | AZS Politechniki Śl. Gliwice | I liga K tabela |
18:00 | NOSiR Świt Nowy Dwór Maz. | SAN-Pajda Jarosław | I liga K tabela |
20:30 | Chemik Police | ŁKS Łódź | TAURON Liga tabela |
17-01-2021 niedziela
14:45 | Resovia Rzeszów | Trefl Gdańsk | PlusLiga tabela |
17:30 | GKS Katowice | Verva Warszawa | PlusLiga tabela |
20:30 | Czarni Radom | MKS Będzin | PlusLiga tabela |
18-01-2021 poniedziałek
17:30 | Pałac Bydgoszcz | MKS Kalisz | TAURON Liga tabela |
20:30 | Joker Świecie | Legionovia Legionowo | TAURON Liga tabela |
19-01-2021 wtorek
17:30 | Stal Nysa | Cuprum Lubin | PlusLiga tabela |
20:30 | Aluron Zawiercie | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | PlusLiga tabela |
20-01-2021 środa
15:00 | Grot Budowlani Łódź | Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz | Puchar Polski K tabela |
17:00 | SAN Pajda Jarosław | #VolleyWrocław | Puchar Polski K tabela |
17:30 | AZS Olsztyn | Jastrzębski Węgiel | PlusLiga tabela |
18:00 | Grupa Azoty Chemik Police | DPD Legionovia Legionowo | Puchar Polski K tabela |
18:00 | Asotra Płomień Sosnowiec | Developres SkyRes Rzeszów | Puchar Polski K tabela |
18:00 | Stal Mielec | E.LECLERC MOYA Radomka Radom | Puchar Polski K tabela |
18:00 | NOSiR Świt Nowy Dwór Maz. | Enea PTPS Piła | Puchar Polski K tabela |
20:30 | GKS Katowice | Trefl Gdańsk | PlusLiga tabela |
20:30 | ŁKS Commercecon Łódź | Energa MKS Kalisz | Puchar Polski K tabela |
21-01-2021 czwartek
20:30 | AZS AGH Kraków | Mickiewicz Kluczbork | I liga M tabela |
22-01-2021 piątek
17:30 | Skra Bełchatów | GKS Katowice | PlusLiga tabela |
20:30 | BKS Bielsko-Biała | Budowlani Łódź | TAURON Liga tabela |
23-01-2021 sobota
14:45 | Jastrzębski Węgiel | AZS Olsztyn | PlusLiga tabela |
16:00 | UNI Opole | SMS PZPS Szczyrk | I liga K tabela |
16:00 | ZAKSA Strzelce Opolskie | Norwid Częstochowa | I liga M tabela |
16:00 | SAN-Pajda Jarosław | Płomień Sosnowiec | I liga K tabela |
17:00 | Krispol Września | LUK Politechnika Lublin | I liga M tabela |
17:00 | AZS Politechniki Śl. Gliwice | Częstochowianka Częstochowa | I liga K tabela |
17:00 | BBTS Bielsko-Biała | Visła Bydgoszcz | I liga M tabela |
17:00 | Stal Mielec | Karpaty Krosno | I liga K tabela |
17:00 | Lechia Tomaszów Maz. | Avia Świdnik | I liga M tabela |
17:00 | Olimpia Sulęcin | KPS Siedlce | I liga M tabela |
17:00 | Energetyk Poznań | Olimpia Jawor | I liga K tabela |
17:30 | Stal Nysa | Trefl Gdańsk | PlusLiga tabela |
18:00 | Gwardia Wrocław | BAS Białystok | I liga M tabela |
18:00 | Solna Wieliczka | NOSiR Świt Nowy Dwór Maz. | I liga K tabela |
20:30 | Resovia Rzeszów | MKS Będzin | PlusLiga tabela |
24-01-2021 niedziela
14:45 | Verva Warszawa | Ślepsk Suwałki | PlusLiga tabela |
17:30 | Cuprum Lubin | Aluron Zawiercie | PlusLiga tabela |
17:30 | Pałac Bydgoszcz | Joker Świecie | TAURON Liga tabela |
20:30 | ŁKS Łódź | #VolleyWrocław | TAURON Liga tabela |
25-01-2021 poniedziałek
17:30 | Radomka Radom | Legionovia Legionowo | TAURON Liga tabela |
20:30 | MKS Kalisz | Chemik Police | TAURON Liga tabela |
26-01-2021 wtorek
17:30 | Developres Rzeszów | Budowlani Łódź | TAURON Liga tabela |
18:00 | Lindemans Aalst (BEL) | Fenerbahce Stambuł (TUR) | LM M (A) tabela |
18:00 | Fenerbahce Stambul (TUR) | Nantes VB (FRA) | LM K (B) tabela |
20:30 | Calcit Kamnik (SLO) | Imoco Conegliano (ITA) | LM K (B) tabela |
20:30 | Skra Bełchatów (POL) | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (POL) | LM M (A) tabela |
27-01-2021 środa
15:00 | Aluron Zawiercie | Ślepsk Suwałki | PlusLiga tabela |
18:00 | BKS Bielsko-Biała | Joker Świecie | Puchar Polski K tabela |
18:00 | Fenerbahce Stambul (TUR) | Calcit Kamnik (SLO) | LM K (B) tabela |
18:00 | Lindemans Aalst (BEL) | Skra Bełchatów (POL) | LM M (A) tabela |
20:30 | Nantes VB (FRA) | Imoco Conegliano (ITA) | LM K (B) tabela |
20:30 | Fenerbahce Stambuł (TUR) | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (POL) | LM M (A) tabela |
28-01-2021 czwartek
15:00 | Resovia Rzeszów | Verva Warszawa | PlusLiga tabela |
18:00 | Imoco Conegliano (ITA) | Fenerbahce Stambul (TUR) | LM K (B) tabela |
18:00 | Nantes VB (FRA) | Calcit Kamnik (SLO) | LM K (B) tabela |
18:00 | Fenerbahce Stambuł (TUR) | Skra Bełchatów (POL) | LM M (A) tabela |
20:30 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (POL) | Lindemans Aalst (BEL) | LM M (A) tabela |
29-01-2021 piątek
17:30 | Chemik Police | Pałac Bydgoszcz | TAURON Liga tabela |
20:30 | Aluron Zawiercie | MKS Będzin | PlusLiga tabela |
30-01-2021 sobota
14:45 | Czarni Radom | Verva Warszawa | PlusLiga tabela |
15:00 | Budowlani Łódź | ŁKS Łódź | TAURON Liga tabela |
16:00 | Częstochowianka Częstochowa | Stal Mielec | I liga K tabela |
16:00 | Olimpia Jawor | SAN-Pajda Jarosław | I liga K tabela |
16:00 | Developres Rzeszów | BKS Bielsko-Biała | TAURON Liga tabela |
17:00 | Norwid Częstochowa | AZS AGH Kraków | I liga M tabela |
17:00 | KPS Siedlce | ZAKSA Strzelce Opolskie | I liga M tabela |
17:00 | Płomień Sosnowiec | Solna Wieliczka | I liga K tabela |
17:00 | Avia Świdnik | Gwardia Wrocław | I liga M tabela |
17:00 | Visła Bydgoszcz | Lechia Tomaszów Maz. | I liga M tabela |
17:30 | GKS Katowice | Jastrzębski Węgiel | PlusLiga tabela |
18:00 | NOSiR Świt Nowy Dwór Maz. | AZS Politechniki Śl. Gliwice | I liga K tabela |
18:00 | BAS Białystok | Olimpia Sulęcin | I liga M tabela |
18:00 | LUK Politechnika Lublin | BBTS Bielsko-Biała | I liga M tabela |
18:00 | Mickiewicz Kluczbork | MCKiS Jaworzno | I liga M tabela |
20:30 | Cuprum Lubin | Stal Nysa | PlusLiga tabela |
31-01-2021 niedziela
14:45 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Resovia Rzeszów | PlusLiga tabela |
17:00 | Karpaty Krosno | PWSZ Tarnów | I liga K tabela |
17:30 | AZS Olsztyn | Trefl Gdańsk | PlusLiga tabela |
20:30 | Joker Świecie | Radomka Radom | TAURON Liga tabela |