01-10-2019 wtorek
04:00 | Australia | Egipt | PŚ M tabela |
05:30 | USA | Argentyna | PŚ M tabela |
07:00 | Rosja | Iran | PŚ M tabela |
08:00 | Polska | Tunezja | PŚ M tabela |
11:00 | Brazylia | Kanada | PŚ M tabela |
12:20 | Japonia | Włochy | PŚ M tabela |
18:00 | BBTS Bielsko-Biała | Politechnika Lublin | I liga M tabela |
02-10-2019 środa
04:00 | Egipt | Iran | PŚ M tabela |
05:30 | Tunezja | Argentyna | PŚ M tabela |
07:00 | Kanada | Rosja | PŚ M tabela |
08:00 | Włochy | USA | PŚ M tabela |
11:00 | Australia | Brazylia | PŚ M tabela |
12:20 | Polska | Japonia | PŚ M tabela |
03-10-2019 czwartek
20:00 | BBTS Bielsko-Biała | Stal Nysa | I liga M tabela |
04-10-2019 piątek
04:00 | Iran | Kanada | PŚ M tabela |
05:30 | Argentyna | Włochy | PŚ M tabela |
07:00 | Rosja | Australia | PŚ M tabela |
08:00 | USA | Polska | PŚ M tabela |
11:00 | Brazylia | Egipt | PŚ M tabela |
12:20 | Japonia | Tunezja | PŚ M tabela |
18:00 | Stal Mielec | Uni Opole | I liga K tabela |
05-10-2019 sobota
04:00 | Egipt | Kanada | PŚ M tabela |
05:30 | Polska | Argentyna | PŚ M tabela |
07:00 | Brazylia | Rosja | PŚ M tabela |
08:00 | Tunezja | Włochy | PŚ M tabela |
10:00 | Australia | Iran | PŚ M tabela |
12:20 | Japonia | USA | PŚ M tabela |
15:30 | SAN-Pajda Jarosław | PWSZ Tarnów | I liga K tabela |
16:00 | ZAKSA Strzelce Opolskie | KPS Siedlce | I liga M tabela |
17:00 | AZS AGH Kraków | MCKiS Jaworzno | I liga M tabela |
17:00 | Krispol Września | Lechia Tomaszów Maz. | I liga M tabela |
17:00 | Budowlani Toruń | Solna Wieliczka | I liga K tabela |
17:00 | SMS PZPS I Szczyrk | AZS Pol. Śląskiej Gliwice | I liga K tabela |
18:00 | KSZO Ostrowiec Św. | Joker Świecie | I liga K tabela |
18:00 | SMS PZPS Spała | Chrobry Głogów | I liga M tabela |
06-10-2019 niedziela
04:00 | Rosja | Egipt | PŚ M tabela |
05:30 | Włochy | Polska | PŚ M tabela |
07:00 | Iran | Brazylia | PŚ M tabela |
08:00 | USA | Tunezja | PŚ M tabela |
10:00 | Kanada | Australia | PŚ M tabela |
12:20 | Argentyna | Japonia | PŚ M tabela |
17:00 | Karpaty Krosno | Energetyk Poznań | I liga K tabela |
17:00 | Politechnika Lublin | Norwid Częstochowa | I liga M tabela |
17:30 | ŁKS Łódź | Chemik Police | Superpuchar tabela |
18:00 | Mickiewicz Kluczbork | Gwardia Wrocław | I liga M tabela |
09-10-2019 środa
04:00 | Tunezja | Kanada | PŚ M tabela |
05:30 | Włochy | Egipt | PŚ M tabela |
07:00 | Argentyna | Brazylia | PŚ M tabela |
08:00 | Polska | Rosja | PŚ M tabela |
11:00 | USA | Iran | PŚ M tabela |
12:20 | Japonia | Australia | PŚ M tabela |
10-10-2019 czwartek
04:00 | Argentyna | Kanada | PŚ M tabela |
05:30 | Polska | Egipt | PŚ M tabela |
07:00 | Tunezja | Iran | PŚ M tabela |
08:00 | Włochy | Australia | PŚ M tabela |
11:00 | USA | Brazylia | PŚ M tabela |
12:20 | Japonia | Rosja | PŚ M tabela |
17:30 | Norwid Częstochowa | Stal Nysa | I liga M tabela |
11-10-2019 piątek
04:00 | Argentyna | Iran | PŚ M tabela |
05:30 | Polska | Australia | PŚ M tabela |
07:00 | Tunezja | Brazylia | PŚ M tabela |
08:00 | Włochy | Rosja | PŚ M tabela |
11:00 | USA | Kanada | PŚ M tabela |
12:20 | Japonia | Egipt | PŚ M tabela |
17:30 | Developres Rzeszów | Legionovia Legionowo | LSK tabela |
12-10-2019 sobota
15:45 | Uni Opole | SAN-Pajda Jarosław | I liga K tabela |
17:00 | Krispol Września | BBTS Bielsko-Biała | I liga M tabela |
17:00 | AZS Pol. Śląskiej Gliwice | Budowlani Toruń | I liga K tabela |
17:00 | SMS PZPS Spała | Lechia Tomaszów Maz. | I liga M tabela |
17:00 | Pałac Bydgoszcz | Budowlani Łódź | LSK tabela |
17:00 | Stal Mielec | Energetyk Poznań | I liga K tabela |
17:00 | MCKiS Jaworzno | Mickiewicz Kluczbork | I liga M tabela |
18:00 | Chemik Police | PTPS Piła | LSK tabela |
18:00 | Wisła Warszawa | #VolleyWrocław | LSK tabela |
18:00 | Solna Wieliczka | Karpaty Krosno | I liga K tabela |
18:00 | Chrobry Głogów | AZS AGH Kraków | I liga M tabela |
18:00 | ŁKS Łódź | MKS Kalisz | LSK tabela |
18:00 | Joker Świecie | SMS PZPS I Szczyrk | I liga K tabela |
18:00 | KPS Siedlce | Politechnika Lublin | I liga M tabela |
19:00 | Częstochowianka Częstochowa | PWSZ Tarnów | I liga K tabela |
13-10-2019 niedziela
04:00 | Argentyna | Rosja | PŚ M tabela |
05:30 | Włochy | Kanada | PŚ M tabela |
07:00 | USA | Australia | PŚ M tabela |
08:00 | Polska | Brazylia | PŚ M tabela |
10:00 | Tunezja | Egipt | PŚ M tabela |
12:20 | Japonia | Iran | PŚ M tabela |
18:00 | Gwardia Wrocław | ZAKSA Strzelce Opolskie | I liga M tabela |
14-10-2019 poniedziałek
04:00 | USA | Rosja | PŚ M tabela |
05:30 | Polska | Kanada | PŚ M tabela |
07:00 | Argentyna | Egipt | PŚ M tabela |
08:00 | Włochy | Iran | PŚ M tabela |
10:00 | Tunezja | Australia | PŚ M tabela |
12:20 | Japonia | Brazylia | PŚ M tabela |
17:00 | Budowlani Toruń | SMS PZPS I Szczyrk | I liga K tabela |
17:30 | Radomka Radom | BKS Bielsko-Biała | LSK tabela |
15-10-2019 wtorek
04:00 | USA | Egipt | PŚ M tabela |
05:30 | Polska | Iran | PŚ M tabela |
07:00 | Tunezja | Rosja | PŚ M tabela |
08:00 | Włochy | Brazylia | PŚ M tabela |
11:00 | Argentyna | Australia | PŚ M tabela |
12:20 | Japonia | Kanada | PŚ M tabela |
15:30 | SAN-Pajda Jarosław | Energetyk Poznań | I liga K tabela |
16-10-2019 środa
18:00 | Karpaty Krosno | AZS Pol. Śląskiej Gliwice | I liga K tabela |
18:00 | Stal Mielec | Solna Wieliczka | I liga K tabela |
19:00 | Częstochowianka Częstochowa | Uni Opole | I liga K tabela |
20:00 | KSZO Ostrowiec Św. | PWSZ Tarnów | I liga K tabela |
17-10-2019 czwartek
20:00 | Lechia Tomaszów Maz. | BBTS Bielsko-Biała | I liga M tabela |
18-10-2019 piątek
18:00 | Radomka Radom | ŁKS Łódź | LSK tabela |
20:00 | Legionovia Legionowo | Chemik Police | LSK tabela |
19-10-2019 sobota
17:00 | Pałac Bydgoszcz | Wisła Warszawa | LSK tabela |
17:00 | Energetyk Poznań | Częstochowianka Częstochowa | I liga K tabela |
17:00 | Krispol Września | Norwid Częstochowa | I liga M tabela |
17:00 | Budowlani Toruń | Karpaty Krosno | I liga K tabela |
17:00 | AZS Pol. Śląskiej Gliwice | Stal Mielec | I liga K tabela |
18:00 | Politechnika Lublin | Gwardia Wrocław | I liga M tabela |
18:00 | Mickiewicz Kluczbork | Chrobry Głogów | I liga M tabela |
18:00 | PWSZ Tarnów | Joker Świecie | I liga K tabela |
18:00 | PTPS Piła | BKS Bielsko-Biała | LSK tabela |
18:00 | SMS PZPS Spała | AZS AGH Kraków | I liga M tabela |
18:00 | Stal Nysa | KPS Siedlce | I liga M tabela |
19:00 | Solna Wieliczka | SAN-Pajda Jarosław | I liga K tabela |
19:00 | ZAKSA Strzelce Opolskie | MCKiS Jaworzno | I liga M tabela |
20-10-2019 niedziela
14:45 | Budowlani Łódź | MKS Kalisz | LSK tabela |
15:45 | Uni Opole | KSZO Ostrowiec Św. | I liga K tabela |
17:00 | #VolleyWrocław | Developres Rzeszów | LSK tabela |
21-10-2019 poniedziałek
18:00 | Chrobry Głogów | KPS Siedlce | I liga M tabela |
22-10-2019 wtorek
18:00 | PTPS Piła | Developres Rzeszów | LSK tabela |
23-10-2019 środa
Poprad Stary Sącz | SAN-Pajda Jarosław | PP K tabela | |
Płomień Sosnowiec | Solna Wieliczka | PP K tabela | |
NOSiR Nowy Dwór Maz. | Sparta Warszawa | PP K tabela | |
Libero Aleksandrów Ł. | Energetyk Poznań | PP K tabela | |
17:00 | Mickiewicz Kluczbork | AZS AGH Kraków | I liga M tabela |
17:30 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Projekt Warszawa | Superpuchar tabela |
18:00 | Radomka Radom | Chemik Police | LSK tabela |
20:30 | ŁKS Łódź | Budowlani Łódź | LSK tabela |
24-10-2019 czwartek
18:00 | BBTS Bielsko-Biała | SMS PZPS Spała | I liga M tabela |
20:15 | Gwardia Wrocław | Stal Nysa | I liga M tabela |
25-10-2019 piątek
17:30 | BKS Bielsko-Biała | Legionovia Legionowo | LSK tabela |
26-10-2019 sobota
14:00 | SAN-Pajda Jarosław | AZS Pol. Śląskiej Gliwice | I liga K tabela |
14:45 | AZS Olsztyn | Czarni Radom | PlusLiga tabela |
16:00 | SMS PZPS I Szczyrk | Karpaty Krosno | I liga K tabela |
17:00 | MCKiS Jaworzno | Politechnika Lublin | I liga M tabela |
17:00 | Norwid Częstochowa | Lechia Tomaszów Maz. | I liga M tabela |
17:00 | Stal Mielec | Budowlani Toruń | I liga K tabela |
17:00 | Developres Rzeszów | Pałac Bydgoszcz | LSK tabela |
17:30 | Cuprum Lubin | Aluron Virtu Zawiercie | PlusLiga tabela |
18:00 | Joker Świecie | Uni Opole | I liga K tabela |
18:00 | KSZO Ostrowiec Św. | Energetyk Poznań | I liga K tabela |
18:00 | KPS Siedlce | Krispol Września | I liga M tabela |
18:00 | Chemik Police | #VolleyWrocław | LSK tabela |
18:00 | Chrobry Głogów | ZAKSA Strzelce Opolskie | I liga M tabela |
19:00 | Verva Warszawa | MKS Będzin | PlusLiga tabela |
19:00 | Częstochowianka Częstochowa | Solna Wieliczka | I liga K tabela |
20:30 | BKS Visła Bydgoszcz | Jastrzębski Węgiel | PlusLiga tabela |
27-10-2019 niedziela
14:45 | GKS Katowice | Resovia Rzeszów | PlusLiga tabela |
17:00 | PWSZ Tarnów | SMS PZPS I Szczyrk | I liga K tabela |
17:30 | Trefl Gdańsk | Skra Bełchatów | PlusLiga tabela |
18:00 | ŁKS Łódź | PTPS Piła | LSK tabela |
28-10-2019 poniedziałek
17:30 | MKS Kalisz | Radomka Radom | LSK tabela |
19:00 | Wisła Warszawa | Budowlani Łódź | LSK tabela |
30-10-2019 środa
ZAKSA Strzelce Opolskie | Stal Nysa | PP M tabela | |
Konspol Słupca | Chrobry Głogów | PP M tabela | |
SMS PZPS III Spała | Gwardia Wrocław | PP M tabela | |
BBTS Bielsko-Biała | MCKiS Jaworzno | PP M tabela | |
Politechnika Lublin | AZS AGH Kraków | PP M tabela | |
Norwid Częstochowa | KPS Siedlce | PP M tabela | |
SMS PZPS I Spała | Krispol Września | PP M tabela | |
17:30 | Resovia Rzeszów | Ślepsk Suwałki | PlusLiga tabela |
18:00 | Skra Bełchatów | GKS Katowice | PlusLiga tabela |
18:00 | BKS Visła Bydgoszcz | Verva Warszawa | PlusLiga tabela |
18:00 | PTPS Piła | Chemik Police | LSK tabela |
18:00 | Jastrzębski Węgiel | Cuprum Lubin | PlusLiga tabela |
18:30 | Trefl Gdańsk | Czarni Radom | PlusLiga tabela |
18:30 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | MKS Będzin | PlusLiga tabela |
19:00 | Legionovia Legionowo | Developres Rzeszów | LSK tabela |
20:30 | Aluron Virtu Zawiercie | AZS Olsztyn | PlusLiga tabela |
31-10-2019 czwartek
18:00 | BKS Bielsko-Biała | Radomka Radom | LSK tabela |