03-01-2019 czwartek
18:30 | Krispol Września | MCKiS Jaworzno | I liga M tabela |
04-01-2019 piątek
17:30 | Pałac Bydgoszcz | ŁKS Łódź | LSK tabela |
05-01-2019 sobota
14:45 | Legionovia Legionowo | Chemik Police | LSK tabela |
15:00 | Uni Opole | Energetyk Poznań | I liga K tabela |
17:00 | Stal Nysa | Olimpia Sulęcin | I liga M tabela |
17:00 | Norwid Częstochowa | Gwardia Wrocław | I liga M tabela |
17:00 | Szóstka Mielec | PWSZ Tarnów | I liga K tabela |
17:00 | AZS Częstochowa | BBTS Bielsko-Biała | I liga M tabela |
17:00 | Lechia Tomaszów Maz. | Buskowianka Kielce | I liga M tabela |
17:00 | MKS Dąbrowa Górnicza | Wisła Warszawa | I liga K tabela |
17:00 | AZS AGH Kraków | Mickiewicz Kluczbork | I liga M tabela |
17:00 | SMS PZPS Szczyrk | WTS Włocławek | I liga K tabela |
18:00 | Karpaty Krosno | AZS Politechniki Śl. Gliwice | I liga K tabela |
18:30 | Mazovia Warszawa | Joker Świecie | I liga K tabela |
20:00 | Budowlani Toruń | Solna Wieliczka | I liga K tabela |
06-01-2019 niedziela
12:00 | MKS Dąbrowa Górnicza | Wisła Warszawa | Puchar Polski K tabela |
14:45 | #Volley Wrocław | Radomka Radom | LSK tabela |
08-01-2019 wtorek
18:30 | Ślepsk Suwałki | KPS Siedlce | I liga M tabela |
10-01-2019 czwartek
18:30 | Mickiewicz Kluczbork | Stal Nysa | I liga M tabela |
11-01-2019 piątek
17:30 | MKS Będzin | Skra Bełchatów | PlusLiga tabela |
18:00 | ŁKS Łódź | #Volley Wrocław | LSK tabela |
18:30 | MKS Kalisz | Legionovia Legionowo | LSK tabela |
20:30 | GKS Katowice | Trefl Gdańsk | PlusLiga tabela |
12-01-2019 sobota
14:45 | Onico Warszawa | Resovia Rzeszów | PlusLiga tabela |
16:00 | MCKiS Jaworzno | AZS AGH Kraków | I liga M tabela |
17:00 | Buskowianka Kielce | Krispol Września | I liga M tabela |
17:00 | Lechia Tomaszów Maz. | BBTS Bielsko-Biała | I liga M tabela |
17:00 | MKS Dąbrowa Górnicza | Solna Wieliczka | I liga K tabela |
17:00 | Energetyk Poznań | Budowlani Toruń | I liga K tabela |
17:00 | Olimpia Sulęcin | Ślepsk Suwałki | I liga M tabela |
17:00 | AZS Politechniki Śl. Gliwice | Mazovia Warszawa | I liga K tabela |
18:00 | Karpaty Krosno | SMS PZPS Szczyrk | I liga K tabela |
18:00 | Gwardia Wrocław | AZS Częstochowa | I liga M tabela |
18:00 | Chemik Police | Pałac Bydgoszcz | LSK tabela |
18:00 | KPS Siedlce | Norwid Częstochowa | I liga M tabela |
18:00 | PWSZ Tarnów | Uni Opole | I liga K tabela |
18:00 | Joker Świecie | Szóstka Mielec | I liga K tabela |
13-01-2019 niedziela
14:45 | Czarni Radom | AZS Olsztyn | PlusLiga tabela |
17:30 | Developres Rzeszów | Budowlani Łódź | LSK tabela |
20:30 | Chemik Bydgoszcz | Cuprum Lubin | PlusLiga tabela |
14-01-2019 poniedziałek
17:30 | Jastrzębski Węgiel | Warta Zawiercie | PlusLiga tabela |
15-01-2019 wtorek
Galatasaray Stambuł (TUR) | Dukla Liberec (CZE) | Puchar CEV M tabela | |
United Volleys Frankfurt (GER) | Knack Roeselare (BEL) | Liga Mistrzów tabela | |
Chaumont VB 52 (FRA) | ACH Volley Ljubljana (SLO) | Liga Mistrzów tabela | |
Arkas Izmir (TUR) | Sir Colussi Sicoma Perugia (ITA) | Liga Mistrzów tabela | |
18:00 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (POL) | Cucine Lube Civitanova (ITA) | Liga Mistrzów tabela |
18:30 | Norwid Częstochowa | Olimpia Sulęcin | I liga M tabela |
20:00 | WTS Włocławek | Solna Wieliczka | I liga K tabela |
16-01-2019 środa
MKS Dąbrowa Górnicza | Energetyk Poznań | I liga K tabela | |
Halkbank Ankara (TUR) | Zenit Kazań (RUS) | Liga Mistrzów tabela | |
VfB Friedrichshafen (GER) | Zenit Sankt Petersburg (RUS) | Liga Mistrzów tabela | |
Ślepsk Suwałki | BBTS Bielsko-Biała | Puchar Polski M tabela | |
Mladost Brcko (BIH) | Lindaren Volley Amriswil (SUI) | Puchar CEV M tabela | |
Hypo Tirol Unterhaching (GER) | Trentino Itas (ITA) | Puchar CEV M tabela | |
Azimut Modena (ITA) | ČEZ Karlovarsko (CZE) | Liga Mistrzów tabela | |
Levoranta Sastamala (FIN) | Volleyball.cz Kladno (CZE) | Puchar CEV M tabela | |
CV Teruel (ESP) | Lindemans Aalst (BEL) | Puchar CEV M tabela | |
Budowlani Toruń | PWSZ Tarnów | I liga K tabela | |
17:30 | Legionovia Legionowo | ŁKS Łódź | LSK tabela |
17:30 | Uni Opole | Joker Świecie | I liga K tabela |
18:00 | #Volley Wrocław | PTPS Piła | LSK tabela |
18:00 | Pałac Bydgoszcz | Developres Rzeszów | LSK tabela |
18:00 | Chemik Police | Radomka Radom | LSK tabela |
18:00 | AZS AGH Kraków | Buskowianka Kielce | I liga M tabela |
18:00 | KPS Siedlce | Gwardia Wrocław | I liga M tabela |
18:00 | Trefl Gdańsk (POL) | Greenyard Maaseik (BEL) | Liga Mistrzów tabela |
18:00 | Szóstka Mielec | AZS Politechniki Śl. Gliwice | I liga K tabela |
18:00 | Budowlani Łódź | BKS Bielsko-Biała | LSK tabela |
18:30 | Stal Nysa | Lechia Tomaszów Maz. | Puchar Polski M tabela |
18:30 | Mazovia Warszawa | Karpaty Krosno | I liga K tabela |
20:00 | Berlin Recycling Volleys (GER) | PGE Skra Bełchatów (POL) | Liga Mistrzów tabela |
20:30 | GKS Katowice | Warta Zawiercie | PlusLiga tabela |
17-01-2019 czwartek
Dinamo Moskwa (RUS) | Tours VB (FRA) | Liga Mistrzów tabela | |
Neftohimik Burgas (BUL) | Viking Bergen (NOR) | Puchar CEV M tabela | |
Olympiacos Pireus (GRE) | Stambuł BBSK (TUR) | Puchar CEV M tabela | |
18:00 | Indykpol AZS Olsztyn (POL) | Kuzbass Kemerowo (RUS) | Puchar CEV M tabela |
19:00 | SMS PZPS Szczyrk | Wisła Warszawa | I liga K tabela |
18-01-2019 piątek
17:30 | Czarni Radom | Cuprum Lubin | PlusLiga tabela |
19-01-2019 sobota
14:45 | Warta Zawiercie | Onico Warszawa | PlusLiga tabela |
16:00 | MCKiS Jaworzno | Ślepsk Suwałki | I liga M tabela |
17:00 | Olimpia Sulęcin | KPS Siedlce | I liga M tabela |
17:00 | AZS Politechniki Śl. Gliwice | Uni Opole | I liga K tabela |
17:00 | Buskowianka Kielce | Stal Nysa | I liga M tabela |
17:00 | BBTS Bielsko-Biała | AZS AGH Kraków | I liga M tabela |
17:00 | AZS Częstochowa | Krispol Września | I liga M tabela |
17:30 | Radomka Radom | ŁKS Łódź | LSK tabela |
18:00 | Joker Świecie | Budowlani Toruń | I liga K tabela |
18:00 | Mickiewicz Kluczbork | Norwid Częstochowa | I liga M tabela |
18:00 | Solna Wieliczka | Wisła Warszawa | I liga K tabela |
18:00 | Legionovia Legionowo | Budowlani Łódź | LSK tabela |
18:00 | PWSZ Tarnów | MKS Dąbrowa Górnicza | I liga K tabela |
18:30 | Mazovia Warszawa | SMS PZPS Szczyrk | I liga K tabela |
20:30 | Chemik Bydgoszcz | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | PlusLiga tabela |
20-01-2019 niedziela
15:00 | Energetyk Poznań | WTS Włocławek | I liga K tabela |
17:00 | #Volley Wrocław | MKS Kalisz | LSK tabela |
17:30 | GKS Katowice | Resovia Rzeszów | PlusLiga tabela |
18:00 | Developres Rzeszów | Chemik Police | LSK tabela |
18:00 | Karpaty Krosno | Szóstka Mielec | I liga K tabela |
18:00 | BKS Bielsko-Biała | KSZO Ostrowiec Św. | LSK tabela |
21-01-2019 poniedziałek
17:30 | PTPS Piła | Pałac Bydgoszcz | LSK tabela |
20:30 | MKS Będzin | AZS Olsztyn | PlusLiga tabela |
22-01-2019 wtorek
Racing Club de Cannes (FRA) | Igor Gorgonzola Novara (ITA) | Liga Mistrzyń tabela | |
Dinamo Kazań (RUS) | Eczacibasi VitrA Stambuł (TUR) | Liga Mistrzyń tabela | |
18:00 | ŁKS Commercecon Łódź (POL) | Imoco Volley Conegliano (ITA) | Liga Mistrzyń tabela |
18:30 | Gwardia Wrocław | Lechia Tomaszów Maz. | I liga M tabela |
23-01-2019 środa
Allianz MTV Stuttgart (GER) | Maritza Płowdiw (BUL) | Liga Mistrzyń tabela | |
Fenerbahce SK Stambuł (TUR) | C.S.M Bukareszt (ROU) | Liga Mistrzyń tabela | |
Beziers VB (FRA) | VakifBank Stambuł (TUR) | Liga Mistrzyń tabela | |
Savino Del Bene Scandicci (ITA) | SSC Palmberg Schwerin (GER) | Liga Mistrzyń tabela | |
17:00 | AZS Politechniki Śl. Gliwice | SMS PZPS Szczyrk | I liga K tabela |
17:30 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | PGE Skra Bełchatów | Puchar Polski M tabela |
18:00 | MKS Dąbrowa Górnicza | WTS Włocławek | I liga K tabela |
18:00 | BBTS Bielsko-Biała | Jastrzębski Węgiel | Puchar Polski M tabela |
20:00 | Budowlani Łódź (POL) | Minczanka Mińsk (BLR) | Liga Mistrzyń tabela |
20:30 | Czarni Radom | Warta Zawiercie | Puchar Polski M tabela |
20:30 | Stal Nysa | Onico Warszawa | Puchar Polski M tabela |
24-01-2019 czwartek
Urałoczka-NMTK Jekaterinburg (RUS) | HPK Hämeenlinna (FIN) | Liga Mistrzyń tabela | |
18:00 | Chemik Police (POL) | Dinamo Moskwa (RUS) | Liga Mistrzyń tabela |
18:30 | KPS Siedlce | Mickiewicz Kluczbork | I liga M tabela |
25-01-2019 piątek
17:30 | Legionovia Legionowo | Radomka Radom | LSK tabela |
18:00 | Solna Wieliczka | SMS PZPS Szczyrk | I liga K tabela |
20:30 | Pałac Bydgoszcz | MKS Kalisz | LSK tabela |
26-01-2019 sobota
14:45 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Warta Zawiercie | Puchar Polski M tabela |
16:00 | Uni Opole | Karpaty Krosno | I liga K tabela |
17:00 | Olimpia Sulęcin | Gwardia Wrocław | I liga M tabela |
17:00 | MKS Dąbrowa Górnicza | Joker Świecie | I liga K tabela |
17:00 | WTS Włocławek | PWSZ Tarnów | I liga K tabela |
17:00 | AZS AGH Kraków | AZS Częstochowa | I liga M tabela |
17:00 | Stal Nysa | BBTS Bielsko-Biała | I liga M tabela |
17:00 | Ślepsk Suwałki | Buskowianka Kielce | I liga M tabela |
17:00 | Szóstka Mielec | Mazovia Warszawa | I liga K tabela |
17:00 | Norwid Częstochowa | MCKiS Jaworzno | I liga M tabela |
18:00 | Budowlani Toruń | AZS Politechniki Śl. Gliwice | I liga K tabela |
18:00 | Jastrzębski Węgiel | Onico Warszawa | Puchar Polski M tabela |
18:00 | Wisła Warszawa | Energetyk Poznań | I liga K tabela |
18:00 | Chemik Police | PTPS Piła | LSK tabela |
27-01-2019 niedziela
14:45 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Jastrzębski Węgiel | Puchar Polski M tabela |
17:00 | KSZO Ostrowiec Św. | Budowlani Łódź | LSK tabela |
18:30 | Krispol Września | Lechia Tomaszów Maz. | I liga M tabela |
20:00 | #Volley Wrocław | BKS Bielsko-Biała | LSK tabela |
20:30 | ŁKS Łódź | Developres Rzeszów | LSK tabela |
29-01-2019 wtorek
Zenit Kazań (RUS) | Knack Roeselare (BEL) | Liga Mistrzów tabela | |
Vero Volley Monza (ITA) | Calcit Kamnik (SLO) | Challenge Cup M tabela | |
SC Portugal Lizbona (POR) | Fonte Bastardo Azores (POR) | Challenge Cup M tabela | |
Arkas Izmir (TUR) | Dinamo Moskwa (RUS) | Liga Mistrzów tabela |
30-01-2019 środa
Sir Colussi Sicoma Perugia (ITA) | Tours VB (FRA) | Liga Mistrzów tabela | |
Neftohimik Burgas (BUL) | Olympiacos Pireus (GRE) | Puchar CEV M tabela | |
Lindaren Volley Amriswil (SUI) | Trentino Itas (ITA) | Puchar CEV M tabela | |
Hapoel Kfar Saba (ISR) | Stade Poitevin Poitiers (FRA) | Challenge Cup M tabela | |
Biełogorie Biełgorod (RUS) | Benfica Lizbona (POR) | Challenge Cup M tabela | |
Levoranta Sastamala (FIN) | Kuzbass Kemerowo (RUS) | Puchar CEV M tabela | |
Halkbank Ankara (TUR) | United Volleys Frankfurt (GER) | Liga Mistrzów tabela | |
VfB Friedrichshafen (GER) | Chaumont VB 52 (FRA) | Liga Mistrzów tabela | |
Galatasaray Stambuł (TUR) | Lindemans Aalst (BEL) | Puchar CEV M tabela | |
17:30 | Radomka Radom | KSZO Ostrowiec Św. | LSK tabela |
18:00 | Lechia Tomaszów Maz. | AZS Częstochowa | I liga M tabela |
18:00 | Krispol Września | BBTS Bielsko-Biała | I liga M tabela |
18:00 | Wisła Warszawa | ŁKS Commercecon Łódź | Puchar Polski K tabela |
18:00 | PGE Skra Bełchatów (POL) | Greenyard Maaseik (BEL) | Liga Mistrzów tabela |
18:00 | Grot Budowlani Łódź | DPD Legionovia Legionowo | Puchar Polski K tabela |
18:00 | Chemik Police | Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz | Puchar Polski K tabela |
19:00 | 7R Solna Wieliczka | Developres SkyRes Rzeszów | Puchar Polski K tabela |
20:00 | Berlin Recycling Volleys (GER) | Trefl Gdańsk (POL) | Liga Mistrzów tabela |
20:30 | Warta Zawiercie | Chemik Bydgoszcz | PlusLiga tabela |
31-01-2019 czwartek
Zenit Sankt Petersburg (RUS) | ACH Volley Ljubljana (SLO) | Liga Mistrzów tabela | |
Cucine Lube Civitanova (ITA) | ČEZ Karlovarsko (CZE) | Liga Mistrzów tabela | |
18:00 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (POL) | Azimut Modena (ITA) | Liga Mistrzów tabela |