Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2007/2008 > Słowacja (M) > play-off

Ligi zagraniczne>sezon 2007/2008>Słowacja (M) > play-off

FINAŁ
(do 4 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Chemes Humenné VK Nove Mesto3:1 25:16, 20:25, 25:14, 25:151:0
Chemes Humenné VK Nove Mesto3:0 25:14, 25:17, 25:232:0
VK Nove Mesto Chemes Humenné 0:3 18:25, 20:25, 17:250:3
VK Nove Mesto Chemes Humenné 1:3 20:25, 26:24, 11:25, 15:250:4
mecz o 3. miejsce
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
VK Prešov VKP Bratysława 0:30:1
VKP Bratysława VK Prešov3:0 25:0, 25:0, 25:02:0
VK Prešov VKP Bratysława 0:30:3
mecz o 5. miejsce
(lepszy w dwumeczu)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
VŠK Púchov s.r.o. Lokomotíva Zvolen3:0 25:17, 25:17, 31:291:0
Lokomotíva Zvolen VŠK Púchov s.r.o.3:0 25:20, 25:23, 25:201:1
mecz o 7. miejsce
(lepszy w dwumeczu)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Ekonóm SPU Nitra Strojár Malacky3:0 25:23, 25:14, 25:191:0
Strojár Malacky Ekonóm SPU Nitra3:0 25:20, 25:21, 27:251:1

II runda play-off

półfinały
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Chemes Humenné VKP Bratysława3:0 25:22, 25:23, 25:201:0
VKP Bratysława Chemes Humenné3:1 20:25, 25:20, 25:21, 25:231:1
Chemes Humenné VKP Bratysława3:1 25:8, 31:29, 22:25, 25:232:1
VKP Bratysława Chemes Humenné 1:3 21:25, 17:25, 25:17, 24:261:3
VK Prešov VK Nove Mesto 2:3 25:22, 25:19, 23:25, 26:28, 10:150:1
VK Nove Mesto VK Prešov3:1 25:15, 25:19, 21:25, 25:182:0
VK Prešov VK Nove Mesto 0:3 18:25, 19:25, 18:250:3
o miejsca 5-8
(lepszy w dwumeczu)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
VŠK Púchov s.r.o. Strojár Malacky3:1 21:25, 25:16, 25:19, 25:201:0
Strojár Malacky VŠK Púchov s.r.o. 0:3 18:25, 19:25, 18:250:2
Ekonóm SPU Nitra Lokomotíva Zvolen 1:3 26:28, 16:25, 28:26, 24:260:1
Lokomotíva Zvolen Ekonóm SPU Nitra 1:3 25:21, 22:25, 22:25, 21:251:1

I runda play-off

ćwierćfinały
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Chemes Humenné Strojár Malacky3:0 25:14, 25:29, 25:161:0
Strojár Malacky Chemes Humenné 0:3 19:25, 17:25, 21:250:2
Chemes Humenné Strojár Malacky3:0 25:15, 25:19, 25:173:0
VK Prešov Lokomotíva Zvolen3:0 25:14, 25:15, 25:191:0
Lokomotíva Zvolen VK Prešov 0:3 17:25, 18:25, 22:250:2
VK Prešov Lokomotíva Zvolen3:1 23:25, 25:23, 25:18, 25:223:0
VK Nove Mesto Ekonóm SPU Nitra3:0 25:14, 25:15, 25:211:0
Ekonóm SPU Nitra VK Nove Mesto 1:3 17:25, 16:25, 25:22, 13:250:2
VK Nove Mesto Ekonóm SPU Nitra3:0 25:15, 25:19, 25:233:0
VKP Bratysława VŠK Púchov s.r.o.3:2 17:25, 25:19, 25:16, 22:25, 15:131:0
VŠK Púchov s.r.o. VKP Bratysława 0:3 15:25, 25:27, 16:250:2
VKP Bratysława VŠK Púchov s.r.o. 2:3 21:25, 31:29, 25:23, 23:25, 12:152:1
VŠK Púchov s.r.o. VKP Bratysława3:0 25:22, 25:23, 25:182:2
VKP Bratysława VŠK Púchov s.r.o.3:1 25:20, 25:20, 24:26, 25:153:2
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved