Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2007/2008 > Słowacja (K) > play-off

Ligi zagraniczne>sezon 2007/2008>Słowacja (K) > play-off

FINAŁ
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Slávia Bratislava ŠG Nitra3:1 25:20, 25:16, 21:25, 25:231:0
ŠG Nitra Slávia Bratislava 0:3 17:25, 22:25, 23:250:2
Slávia Bratislava ŠG Nitra3:2 25:19, 17:25, 15:25, 25:13, 15:83:0
mecz o 3. miejsce
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Doprastav Bratislava OMS Senica3:1 25:16, 25:17, 27:29, 26:241:0
OMS Senica Doprastav Bratislava3:2 32:30, 23:25, 25:21, 18:25, 15:101:1
Doprastav Bratislava OMS Senica3:0 29:27, 25:12, 25:202:1
OMS Senica Doprastav Bratislava 2:3 19:25, 25:18, 25:17, 21:25, 11:151:3
mecz o 5. miejsce
(lepszy w dwumeczu)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Podbrezová Žilina3:0 25:22, 25:18, 31:201:0
Žilina Podbrezová 1:3 15:25, 28:26, 19:25, 21:250:2
mecz o 7. miejsce
(lepszy w dwumeczu)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
UKF Nitra Pezinok3:2 25:11, 25:18, 17:25, 21:25, 15:71:0
Pezinok UKF Nitra 2:3 22:25, 25:19, 25:19, 13:25, 5:150:2

II runda play-off

półfinały
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Doprastav Bratislava ŠG Nitra3:0 25:17, 25:22, 25:171:0
ŠG Nitra Doprastav Bratislava3:2 19:25, 25:21, 25:22, 23:25, 17:151:1
Doprastav Bratislava ŠG Nitra3:2 22:25, 26:24, 22:25, 25:16, 15:62:1
ŠG Nitra Doprastav Bratislava3:2 19:25, 20:25, 25:21, 25:18, 18:162:2
Doprastav Bratislava ŠG Nitra 1:3 25:14, 10:25, 23:25, 21:252:3
Slávia Bratislava OMS Senica3:0 25:19, 25:19, 25:181:0
OMS Senica Slávia Bratislava3:2 20:25, 25:23, 25:18, 15:25, 15:121:1
Slávia Bratislava OMS Senica3:2 18:25, 25:23, 22:25, 25:20, 15:72:1
OMS Senica Slávia Bratislava 2:3 18:25, 25:15, 25:23, 27:29, 11:151:3
o miejsca 5-8
(lepszy w dwumeczu)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Podbrezová Pezinok3:0 25:18, 25:14, 25:91:0
Pezinok Podbrezová 2:3 22:25, 25:17, 15:25, 25:19, 8:150:2
UKF Nitra Žilina 0:3 14:25, 23:25, 21:250:1
Žilina UKF Nitra3:0 25:21, 25:23, 28:262:0

I runda play-off

ćwierćfinały
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Doprastav Bratislava Pezinok3:0 25:10, 25:16, 25:151:0
Pezinok Doprastav Bratislava 0:3 19:25, 11:25, 16:250:2
Doprastav Bratislava Pezinok3:0 25:17, 25:13, 25:73:0
Slávia Bratislava Žilina3:1 25:27, 25:16, 25:21, 25:161:0
Žilina Slávia Bratislava 1:3 16:25, 25:19, 22:25, 11:250:2
Slávia Bratislava Žilina3:0 25:20, 25:16, 25:223:0
OMS Senica UKF Nitra3:0 25:11, 25:10, 25:171:0
UKF Nitra OMS Senica 1:3 21:25, 22:25, 25:22, 19:250:2
OMS Senica UKF Nitra3:1 25:16, 20:25, 25:18, 25:123:0
ŠG Nitra Podbrezová3:2 16:25, 30:32, 25:16, 25:11, 15:111:0
Podbrezová ŠG Nitra 2:3 18:25, 25:20, 25:21, 17:25, 14:160:2
ŠG Nitra Podbrezová3:1 25:19, 25:20, 23:25, 25:183:0
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved