Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2016/2017 > Orlen Liga > skarb kibica

Ligi polskie>sezon 2016/2017>Orlen Liga > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
BKS Profi Credit Bielsko-Biała--
Atom Trefl Sopot21.3181.7
Giacomini Budowlani Toruń--
ŁKS Commercecon Łódź--
Impel Wrocław24.3184.8
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski--
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza--
Developres SkyRes Rzeszów--
Grot Budowlani Łódź--
Legionovia Legionowo--
Polski Cukier Muszynianka Muszyna--
KS Pałac Bydgoszcz--
Chemik Police28.5184.9
Enea PTPS Piła--
Wisła Warszawa--

BKS Profi Credit Bielsko-Biała

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Mariusz Wiktorowicz1975I trener
Bartłomiej Piekarczyk-II trener

adres klubu

43-300 Bielsko Biała

ul. Rychlińskiego 19,

(33) 497 52 63

Atom Trefl Sopot

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Joanna Grzmocińska1998178przyjmująca
2Beata Mielczarek1991177przyjmująca
3Martyna Łukasik1999185przyjmująca
4Karolina Bednarek1988190środkowa
5Daria Szczyrba1998180przyjmująca
6Małgorzata Skorupa1984183środkowa
7Magdalena Damaske1996186przyjmująca
8Karolina Goliat (BEL)1996189atakująca
9Alicja Wójcik1994186środkowa
10Dominika Mras1996181rozgrywająca
11Justyna Łukasik1993188środkowa
13Natalia Gajewska1994175rozgrywająca
14Monika Fedusio1999183przyjmująca
16Klaudia Kulig1997173libero
17Anna Bodasińska1998172libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Piotr Matela-I trener
Piotr Olenderek-II trener

adres klubu

81-731 Sopot

Plac Dwóch Miast 1

adres hali

81-731 Sopot

Plac Dwóch Miast 1

Giacomini Budowlani Toruń

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

ŁKS Commercecon Łódź

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

Impel Wrocław

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Andrea Kossanyiova (CZE)1993185przyjmująca
3Monika Ptak1990187środkowa
4Katarzyna Konieczna1985184atakująca
5Agnieszka Kąkolewska1994199środkowa
6Barbara Cembrzyńska1997185przyjmująca
7Joanna Kaczor1984191atakująca
9Agata Sawicka1985181libero
10Izabela Bałucka1993185środkowa
12Micha Hancock (USA)1992180rozgrywająca
13Adrianna Wysocka1998186rozgrywająca
14Natalia Mędrzyk1992184przyjmująca
15Magdalena Stasiak1995168libero
17Megan Courtney (USA)1993186przyjmująca
18Aleksandra Sikorska1993186przyjmująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Marek Solarewicz-I trener
Wojciech Kurczyński-II trener

adres klubu

53-111 Wrocław

ul. Ślężna 116 A

adres hali

54-239 Wrocław

ul. Wejherowska 34

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

adres klubu

41-300, Dąbrowa Górnicza

Aleja Róż 3

adres hali

41-300, Dąbrowa Górnicza

Aleja Róż 3

Developres SkyRes Rzeszów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

Grot Budowlani Łódź

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

adres klubu

94-020 Łódź

al.Bandurskiego 7

adres hali

94-020 Łódź

al.Bandurskiego 7

Legionovia Legionowo

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

adres klubu

05-120 Legionowo

ul. Chrobrego 50B

adres hali

05-120 Legionowo

ul. Chrobrego 50B

Polski Cukier Muszynianka Muszyna

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

adres klubu

33-370 Muszyna

ul. Rynek 13

(018) 471-8322

adres hali

33-370 Muszyna

ul. Rynek 13

KS Pałac Bydgoszcz

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

Chemik Police

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Anna Werblińska1984178przyjmująca
2Mariola Zenik1982174libero
3Madelaynne Montano (COL)1983185atakująca
4Katarzyna Gajgał-Anioł1981191środkowa
6Agnieszka Bednarek-Kasza1986185środkowa
7Malwina Smarzek1996191przyjmująca
8Izabela Bełcik1980185rozgrywająca
9Magdalena Stysiak2000199przyjmująca
11Stefana Veljković (SRB)1990190środkowa
13Nikola Abramajtys1997185środkowa
14Joanna Wołosz1990181rozgrywająca
15Jelena Blagojević (SRB)1988181przyjmująca
16Aleksandra Jagieło1980180przyjmująca
17Aleksandra Krzos1989181libero
18Katarzyna Zaroślińska1987187atakująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jakub Głuszak-I trener
Marek Mierzwiński-II trener

adres klubu

72-010 Police

ul. Piłsudskiego 31

adres hali

72-010 Police

ul. Piłsudskiego 31

Enea PTPS Piła

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

adres klubu

64-920 Piła

ul. ul. Żeromskiego 90

Wisła Warszawa

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved