Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Mistrzostwa Europy > 2009 > [M] Turcja > turniej finałowy > skarb kibica

Mistrzostwa Europy>2009>[M] Turcja>turniej finałowy > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
Polska26.6197.9
Francja26.0194.1
Bułgaria--
Rosja28.1200.3
Niemcy25.2197.9
Turcja28.0198.4
Estonia--
Holandia-198.9
Finlandia25.0195.0
Hiszpania28.3193.1
Słowenia27.2196.3
Słowacja--
Grecja29.0198.4
Serbia25.9199.1
Czechy--
Włochy28.5195.9

Polska

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Piotr Nowakowski1987205środkowy
3Piotr Gruszka1977206atakujący
4Daniel Pliński1978204środkowy
5Paweł Zagumny1977200rozgrywający
6Bartosz Kurek1988205przyjmujący
8Jakub Jarosz1987197atakujący
9Zbigniew Bartman1987198przyjmujący
10Marcel Gromadowski1985202atakujący
12Paweł Woicki1983183rozgrywający
14Michał Ruciak1983190przyjmujący
15Piotr Gacek1978185libero
16Krzysztof Ignaczak1978188libero
17Michał Bąkiewicz1981197przyjmujący
18Marcin Możdżonek1985211środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Daniel Castellani1961I trener
Krzysztof Stelmach1967II trener

Francja

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Yannick Bazin1983189rozgrywający
2Hubert Henno1976188libero
4Anthonin Rouzier1986201atakujący
5Romain Vadeleux1983196środkowy
6Jean-Philippe Sol1986198środkowy
7Stéphane Antiga1976200przyjmujący
9Guillaume Samica1981198przyjmujący
10Stéphane Tolar1984199środkowy
11Edouard Rowlandson1988189przyjmujący
13Toafa Takaniko1985193rozgrywający
14Samuele Tuia1986195przyjmujący
15Baptiste Geiler1987196atakujący
17Oliver Kieffer1979200środkowy
18Jean-François Exiga1982176libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Philippe Blain1960I trener
Olivier Lecat1967II trener

Bułgaria

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Andrey Zhekov1980190rozgrywający
-Georgi Bratoev1987202rozgrywający
-Vladimir Nikolov1977200atakujący
-Tsvetan Sokolov1989205atakujący
-Hristo Tsvetanov1978198środkowy
-Krasimir Gaydarski1983204środkowy
-Victor Yosifovśrodkowy
-Teodor Todorovśrodkowy
-Matey Kaziyski1984202przyjmujący
-Todor Aleksiev1983200przyjmujący
-Metodi Ananiev1986202przyjmujący
-Valentin Bratoev1987202przyjmujący
-Teodor Salparov1982185libero
-Vladislav Iwanow1987188libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Silvano Prandi1947I trener
Camillo Placi-II trener

Rosja

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Wadim Chamuckich1969196rozgrywający
-Aleksander Kosariew1977200przyjmujący
-Denis Biriukow1988200przyjmujący
2Siemion Połtawski1981205atakujący
6Siergiej Grankin1985193rozgrywający
7Aleksiej Kazakow1976217środkowy
8Siergiej Tietiuchin1975197przyjmujący
9Aleksiej Czeremisin1980201atakujący
10Jurij Biereżko1984198przyjmujący
15Aleksander Wołkow1985210środkowy
16Aleksiej WerboW1982183libero
17Maksim Michajłow1988203atakujący
18Aleksiej Kuleszow1979206środkowy
19Aleksander Janutow1983195libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Daniele Bagnoli1953I trener

Niemcy

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Ferdinand Tille1988185libero
-Georg Grozer1984200atakujący
-Markus Steuerwald1989182libero
-Robert Kromm1984212przyjmujący
2Dirk Westphal1986203środkowy
4Simon Tischer1982194rozgrywający
5Björn Andrae1981200przyjmujący
7Georg Wiebel1977206środkowy
8Marcus Böhme (GER)1985211środkowy
10Jochen Schöps1983200atakujący
15Max Günthör1985207środkowy
16Eugen Bakumovski1980193przyjmujący
17Patrick Steuerwald1986180libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Raul Lozano1956I trener
Juan Manuel Serramalera (ARG)1972II trener

Turcja

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Arslan Eksi1985199środkowy
-Emre Batur1988201środkowy
-Akif Gökhan Öner1972193środkowy
-Ali Alp Cayir1981196atakujący
-Erhan Dünge1980205środkowy
-Ahmet Pezuk1987202przyjmujący
-Hasan Yeşilbudak1977194libero
-Volkan Güc1980202atakujący
-Sinan Cem Tanik1980197przyjmujący
-Ahmet Tocoglu1980201środkowy
-Nuri Sahin1980198libero
-Selçuk Keskin1982193rozgrywający
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Fausto Polidori-I trener

Estonia

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Eerik Jagoprzyjmujący
-Asko Esnalibero
1Raimo Pajusaluśrodkowy
3Keith Pupart1985195przyjmujący
4Ardo Kreekśrodkowy
5Kert Toobal1979188rozgrywający
6Sten Esnalibero
7Argo Meresaar1980206atakujący
9Kristjan Ouekallasprzyjmujący
11Oliver Venno1990210atakujący
12Janis Sirelpuuśrodkowy
13Veiko Lemberrozgrywający
17Martti Rosenblattprzyjmujący
18Jaanus Nommsaluprzyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Avo Keel-I trener
Andrei Ojamets-II trener

Holandia

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Dirk-Jan van Gendt1974185rozgrywający
3Yannick van Harskamp1986190rozgrywający
4Robert Horstink1981201przyjmujący
7Richard Rademaker1982192libero
8Kay Van Dijk1984212atakujący
9Jeroen Trommel1980194przyjmujący
10Jeroen Rauwerdink1985200przyjmujący
11Jan-Willem Snippe1986200przyjmujący
12Wytze Kooistra208środkowy
13Tije Vlam1985207środkowy
14Niels Klapwijk1985200atakujący
15Lars Lorsheijd1985201środkowy
17Rob Bontje1981206środkowy
18Jelte Maan1986189libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Peter Blange-I trener
Arnold Van Ree-II trener

Finlandia

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Jesse Mäntylä1987176libero
3Mikko Esko1978198rozgrywający
4Olli-Pekka Ojansivu1987196przyjmujący
5Antti Siltala1984193uniwersalny
6Tuomas Sammelvuo1976193przyjmujący
7Matti Hietanen1983199przyjmujący
10Simo-Pekka Olli1985204rozgrywający
12Olli Kunnari1982196atakujący
13Mikko Oivanen1986198przyjmujący
14Konstantin Shumov1985205środkowy
15Matti Oivanen1986198środkowy
16Urpo Sivula1988194atakujący
18Jukka Lehtonen1982197środkowy
19Pasi Hyvärinen1987183libero
lista zespołów

Hiszpania

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Guillermo Falasca1977200atakujący
-Jose Luis Lobato1977188libero
-Fran Rodríguez1980188przyjmujący
-Guillermo Hernán1982181rozgrywający
-Alberto Salas1984194środkowy
-Miguel Angel Falasca1973194rozgrywający
-Juan Carlos Barcala1984201przyjmujący
-Jose Luis Moltó1975206środkowy
-Julián García-Torres1980202środkowy
-Marlon Palharini1984190przyjmujący
-Sergio Noda1987191przyjmujący
-Manuel Parrés1984200środkowy
-Israel Rodríguez1981194przyjmujący
-Francesc Llenas1982174libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Julio Velasco (ARG)1952I trener

Słowenia

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Tomislav Šmuc1976190rozgrywający
-Dejan Vinčič (SLO)1986202rozgrywający
-Tine Urnaut1988198przyjmujący
-Matija Pleško1976185przyjmujący
-Jasmin Čuturić1974196przyjmujący
-Andrej Flajs1983189przyjmujący
-Alen Pajenk1986203środkowy
-Davor Čebron1981198środkowy
-Matej Vidič1986209środkowy
-Mitja Gasparini1984201atakujący
-Alen Šket1988204atakujący
-Sebastijan Škorc1974180libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Gregor Hribar-I trener

Słowacja

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Milan Bencz1987206atakujący
2Michal Masny1979182rozgrywający
3Emanuel Kohut1982206środkowy
4Martin Pipa1974186libero
6Jozef Piovarciśrodkowy
8Martin Sopko1982196przyjmujący
9Frantisek Ogurcak1984198przyjmujący
10Martin Nemec1984198atakujący
11Matej Kubš1988189przyjmujący
14Tomás Kmet1981202środkowy
15Juraj Zatko1985190rozgrywający
18Lukas Divis1986201przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Emanuele Zanini1965I trener
Štefan Chrtiansky1962II trener

Grecja

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Vasileios Kournetas1976191rozgrywający
-Konstantinos Prousalis1980192rozgrywający
-Achilleas Papadimitriou1980185libero
-Apostolos Armenakis1980206przyjmujący
-Nikolaos Roumeliotis1978201przyjmujący
-Ilias Lappas1979194przyjmujący
-Tontor-Zlatko Baev1979200przyjmujący
-Konstantinos Christofidelis1977195środkowy
-Theoklitos Karipidis1980202przyjmujący
-Sotirios Pantaleon1980200środkowy
-Mitar Tzourits1989210atakujący
-Andreas Andreadis1982205środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Dimitrios Kazazis-I trener

Serbia

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Nikola Grbic1973194rozgrywający
-Vlado Petkovic1983198rozgrywający
-Andrija Geric1977203środkowy
-Dragan Stankovic1985205środkowy
-Marko Podrascanin1987204środkowy
-Marko Samardzic1983190libero
-Nikola Rosic1984192libero
-Ivan Miljkovic1979206atakujący
-Sasa Starovic1988207atakujący
-Bojan Janic1982198przyjmujący
-Milos Nikic1986194przyjmujący
-Nikola Kovacevic1983193przyjmujący
-Nemanja Petric1987202przyjmujący
-Miloš Terzić1987202przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Igor Kolaković1965I trener

Czechy

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Jaroslav Škach1975rozgrywający
-Lukáš Ticháček1982193rozgrywający
-Aleš Holubec1984200środkowy
-Jiri Kral1981200środkowy
-Martin Leblśrodkowy
-Jakub Veselý1986środkowy
-Ondřej Hudeček1981195przyjmujący
-Marek Novotny1978202przyjmujący
-Peter Pláteník1981196przyjmujący
-Jiri Popelka1977204przyjmujący
-David Konečný1983193atakujący
-Jan Stokratakujący
-Martin Kryštof1982182libero
-Jan Václavík1985libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jan Svoboda-I trener

Włochy

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Valerio Vermiglio1976190rozgrywający
-Dragan Travica1986197rozgrywający
-Emanuele Birarelli1981200środkowi
-Francesco Fortunato1977201środkowi
-Andrea Sala1978202środkowi
-Andrea Bari1980185libero
-Loris Manià1979190libero
-Mauro Gavotto1979201atakujący
-Michał Łasko1981201atakujący
-Matej Cernic1978192przyjmujący
-Alberto Cisolla1977197przyjmujący
-Matteo Martino1987197przyjmujący
-Simone Parodi1986196przyjmujący
-Christian Savani1982194przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Andrea ANASTASI1960I trener
Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved