Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2017/2018 > Rosja M > play-off

Ligi zagraniczne>sezon 2017/2018>Rosja M > play-off

FINAŁ
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
20-04-2018 Zenit Kazań Zenit Sankt Petersburg3:025:17, 25:20, 25:211:0
21-04-2018 Zenit Kazań Zenit Sankt Petersburg3:219:25, 15:25, 25:18, 25:22, 15:92:0
28-04-2018 Zenit Sankt Petersburg Zenit Kazań 0:321:25, 22:25, 22:250:3
o 3. miejsce
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
20-04-2018 Dinamo Moskwa Kuzbass Kemerowo3:225:27, 25:23, 23:25, 25:22, 19:171:0
25-04-2018 Kuzbass Kemerowo Dinamo Moskwa 0:319:25, 18:25, 21:250:2
o 5. miejsce
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
22-04-2018 Biełogorie Biełgorod Fakieł Nowyj Urengoj3:025:20, 25:22, 25:201:0
25-04-2018 Fakieł Nowyj Urengoj Biełogorie Biełgorod3:119:25, 25:22, 25:21, 25:191:1
29-04-2018 Biełogorie Biełgorod Fakieł Nowyj Urengoj3:025:20, 25:22, 25:182:1

o miejsca 1-4
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
31-03-2018 Zenit Kazań Kuzbass Kemerowo3:025:16, 25:20, 25:121:0
06-04-2018 Kuzbass Kemerowo Zenit Kazań 2:325:21, 18:25, 25:23, 22:25, 10:150:2
31-03-2018 Dinamo Moskwa Zenit Sankt Petersburg 2:320:25, 25:22, 11:25, 25:16, 10:150:1
06-04-2018 Zenit Sankt Petersburg Dinamo Moskwa3:220:25, 16:25, 28:26, 25:18, 15:132:0
o miejsca 5-8
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
31-03-2018 Biełogorie Biełgorod Nowa Nowokujbyszewsk 1:324:26, 25:21, 11:25, 22:250:1
06-04-2018 Nowa Nowokujbyszewsk Biełogorie Biełgorod 1:328:26, 23:25, 19:25, 23:251:1
15-04-2018 Biełogorie Biełgorod Nowa Nowokujbyszewsk3:135:37, 25:20, 25:22, 25:222:1
29-03-2018 Fakieł Nowyj Urengoj Lokomotiw Nowosybirsk3:025:17, 25:23, 25:231:0
15-04-2018 Lokomotiw Nowosybirsk Fakieł Nowyj Urengoj 0:346:48, 22:25, 19:250:2

play-out
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
17-03-2018 Ural Ufa Jurga-Samołtor Niżniewartowsk3:219:25, 21:25, 25:23, 25:23, 15:101:0
18-03-2018 Ural Ufa Jurga-Samołtor Niżniewartowsk3:025:21, 25:23, 25:152:0
24-03-2018 Jurga-Samołtor Niżniewartowsk Ural Ufa 0:318:25, 27:29, 23:250:3
17-03-2018 Gazprom-Jurga Surgut Jarosławicz Jarosław3:125:21, 25:20, 25:27, 25:221:0
18-03-2018 Gazprom-Jurga Surgut Jarosławicz Jarosław3:025:15, 25:20, 25:212:0
24-03-2018 Jarosławicz Jarosław Gazprom-Jurga Surgut 2:325:22, 25:19, 17:25, 23:25, 5:150:3
18-03-2018 Dinamo Sankt Petersburg Jenisiej Krasnojarsk 1:318:25, 18:25, 25:19, 25:270:1
19-03-2018 Dinamo Sankt Petersburg Jenisiej Krasnojarsk3:225:22, 25:18, 19:25, 24:26, 15:131:1
24-03-2018 Jenisiej Krasnojarsk Dinamo Sankt Petersburg3:225:19, 23:25, 25:23, 23:25, 15:82:1
25-03-2018 Jenisiej Krasnojarsk Dinamo Sankt Petersburg 3:125:19, 30:28, 22:25, 25:213:1

ćwierćfinały
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
10-03-2018 Zenit Kazań Nowa Nowokujbyszewsk3:130:28, 26:28, 25:18, 25:141:0
16-03-2018 Nowa Nowokujbyszewsk Zenit Kazań 1:315:25, 25:23, 25:27, 21:250:2
10-03-2018 Biełogorie Biełgorod Kuzbass Kemerowo 0:322:25, 19:25, 25:270:1
16-03-2018 Kuzbass Kemerowo Biełogorie Biełgorod3:027:25, 25:20, 25:182:0
10-03-2018 Dinamo Moskwa Lokomotiw Nowosybirsk3:125:20, 23:25, 26:24, 25:181:0
18-03-2018 Lokomotiw Nowosybirsk Dinamo Moskwa 1:317:25, 22:25, 26:24, 13:250:2
10-03-2018 Fakieł Nowyj Urengoj Zenit Sankt Petersburg 0:322:25, 19:25, 20:250:1
17-03-2018 Zenit Sankt Petersburg Fakieł Nowyj Urengoj3:025:21, 30:28, 25:222:0
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved