Ligi zagraniczne>sezon 2009/2010>Rosja (M) > runda zasadnicza
2. kolejka: 10-10-2009
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
Tiumeń | Jarosławicz Jarosław | 2:3 | 17:25, 20:25, 27:25, 25:18, 11:15 |
|
Lokomotiv Nowosybirsk | Iskra Odincowo | 2:3 | 20:25, 22:25, 25:11, 25:20, 12:15 |
|
Ural Ufa | Zenit Kazań | 0:3 | 19:25, 20:25, 23:25 |
|
Lokomotiv Biełgorod | Lokomotiv Jekatierinburg | 3:0 | 25:19, 25:18, 25:22 |
|
Gazprom-Jugra Surgut | Dinamo Moskwa | 1:3 | 18:25, 34:32, 23:25, 14:25 |
|
Fakieł Nowy Urengoj | Dinamo Kaliningrad | 3:1 | 25:12, 19:25, 25:22, 26:24 |
|
przejdź do kolejki: 1 | przejdź do kolejki: 3 |
tabela po 2. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | Fakieł Nowy Urengoj | 2 | 6 | 6:1 | 170:132 |
2 | Lokomotiv Biełgorod | 2 | 6 | 6:1 | 169:144 |
3 | Zenit Kazań | 2 | 5 | 6:2 | 184:166 |
4 | Iskra Odincowo | 2 | 5 | 6:3 | 198:198 |
5 | Dinamo Moskwa | 2 | 3 | 4:4 | 192:183 |
6 | Gazprom-Jugra Surgut | 2 | 3 | 4:4 | 183:189 |
7 | Jarosławicz Jarosław | 2 | 2 | 4:5 | 202:202 |
8 | Lokomotiv Nowosybirsk | 2 | 2 | 4:6 | 208:205 |
9 | Lokomotiv Izmrud Jekatierinburg | 2 | 2 | 3:5 | 163:177 |
10 | Ural Ufa | 2 | 1 | 2:6 | 164:179 |
11 | Tiumeń | 2 | 1 | 2:6 | 149:183 |
12 | Dinamo Jantar Kaliningrad | 2 | 0 | 2:6 | 165:189 |
punktacja
|
1. kolejka: 07-10-2009
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
Fakieł Nowy Urengoj | Tiumeń | 3:0 | 25:16, 25:16, 25:17 |
|
Gazprom-Jugra Surgut | Dinamo Kaliningrad | 3:1 | 19:25, 25:15, 25:21, 25:21 |
|
Dinamo Moskwa | Lokomotiv Biełgorod | 1:3 | 22:25, 17:25, 25:19, 21:25 |
|
Lokomotiv Jekatierinburg | Ural Ufa | 3:2 | 21:25, 25:17, 18:25, 25:23, 15:12 |
|
Zenit Kazań | Lokomotiv Nowosybirsk | 3:2 | 22:25, 25:23, 25:20, 22:25, 15:11 |
|
Iskra Odincowo | Jarosławicz Jarosław | 3:1 | 27:25, 25:22, 25:27, 25:20 |
3. kolejka: 14-10-2009
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
Tiumeń | Dinamo Kaliningrad | 1:3 | 25:17, 18:25, 21:25, 22:25 |
|
Dinamo Moskwa | Fakieł Nowy Urengoj | 1:3 | 18:25, 25:20, 23:25, 23:25 |
|
Lokomotiv Jekatierinburg | Gazprom-Jugra Surgut | 3:1 | 25:23, 25:22, 21:25, 26:24 |
|
Zenit Kazań | Lokomotiv Biełgorod | 3:2 | 24:26, 27:25, 24:26, 25:21, 16:14 |
|
Iskra Odincowo | Ural Ufa | 3:0 | 29:27, 25:19, 25:20 |
|
Jarosławicz Jarosław | Lokomotiv Nowosybirsk | 1:3 | 9:25, 25:19, 23:25, 22:25 |
tabela po 22. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | Zenit Kazań | 22 | 52 | 60:26 | 2021:1791 |
2 | Lokomotiv Biełgorod | 22 | 48 | 59:31 | 2033:1892 |
3 | Lokomotiv Nowosybirsk | 22 | 48 | 55:30 | 1950:1749 |
4 | Fakieł Nowy Urengoj | 22 | 39 | 48:37 | 1965:1914 |
5 | Dinamo Moskwa | 22 | 38 | 50:40 | 2018:1946 |
6 | Iskra Odincowo | 22 | 37 | 46:38 | 1930:1886 |
7 | Gazprom-Jugra Surgut | 22 | 30 | 40:47 | 1940:1989 |
8 | Jarosławicz Jarosław | 22 | 29 | 44:50 | 2068:2107 |
9 | Ural Ufa | 22 | 29 | 41:48 | 1976:1986 |
10 | Dinamo Jantar Kaliningrad | 22 | 21 | 31:52 | 1778:1909 |
11 | Lokomotiv Izmrud Jekatierinburg | 22 | 17 | 25:57 | 1764:1930 |
12 | Tiumeń | 22 | 8 | 20:63 | 1638:1982 |
punktacja
|