Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2009/2010 > Rosja (K) > runda zasadnicza

Ligi zagraniczne>sezon 2009/2010>Rosja (K) > runda zasadnicza

17. kolejka: 21-02-2010

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Zariecze Odincowo Leningradka St. Petersburg3:025:15, 25:20, 25:20
Indesit Lipieck Awtodor Czelabińsk 1:322:25, 25:23, 22:25, 19:25
Dinamo Kaliningrad Urałoczka Jekatierinburg 1:323:25, 18:25, 34:32, 22:25
Samorodok Habarowsk Uniwersytet Biełgorod3:025:16, 25:16, 25:19
Omiczka Omsk Dinamo Krasnodar3:125:22, 25:18, 27:29, 25:20
Dinamo Kazań Dinamo Moskwa 2:325:27, 19:25, 25:18, 25:20, 13:15
 przejdź do kolejki: 16przejdź do kolejki: 18

tabela po 17. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Dinamo Moskwa173349:111454:1136
2Zariecze Odincowo173044:231549:1397
3Omiczka Omsk173042:241531:1402
4Awtodor-Metar Czelabińsk172837:301423:1458
5Dinamo Krasnodar172636:321513:1503
6Dinamo Kazań172536:351543:1537
7Urałoczka NTMK Jekatierinburg172532:321457:1450
8Dinamo-Jantar Kaliningrad172428:391466:1515
9Samorodok Habarowsk172327:381410:1503
10Uniwersytet-Technolog Biełgorod172225:421379:1493
11Leningradka St. Petersburg172223:431373:1544
12Indesit Lipieck171818:481371:1531
punktacja
  • za zwycięstwo - 2 pkt
  • za porażkę - 1 pkt

16. kolejka: 14-02-2010

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Leningradka St. Petersburg Dinamo Moskwa 1:317:25, 25:21, 19:25, 12:25
Dinamo Krasnodar Dinamo Kazań3:125:14, 21:25, 25:13, 25:20
Uniwersytet Biełgorod Omiczka Omsk 0:317:25, 18:25, 21:25
Urałoczka Jekatierinburg Samorodok Habarowsk 2:327:29, 23:25, 25:15, 25:19, 13:15
Awtodor Czelabińsk Dinamo Kaliningrad3:025:19, 25:22, 25:17
Zariecze Odincowo Indesit Lipieck3:028:26, 25:22, 25:15
 przejdź do kolejki: 15

18. kolejka: 28-02-2010

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Leningradka St. Petersburg Dinamo Kazań3:125:23, 13:25, 25:17, 25:17
Dinamo Moskwa Omiczka Omsk3:025:14, 25:17, 25:21
Dinamo Krasnodar Samorodok Habarowsk3:025:21, 25:21, 25:17
Dinamo Kaliningrad Uniwersytet Biełgorod3:119:25, 25:12, 27:25, 25:17
Urałoczka Jekatierinburg Indesit Lipieck3:026:24, 25:22, 25:22
Zariecze Odincowo Awtodor Czelabińsk3:025:22, 25:21, 25:20

tabela po 22. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Dinamo Moskwa224364:141892:1499
2Zariecze Odincowo223957:281974:1781
3Omiczka Omsk223749:331885:1753
4Awtodor-Metar Czelabińsk223543:401785:1821
5Urałoczka NTMK Jekatierinburg223445:351847:1772
6Dinamo Krasnodar223447:381917:1875
7Dinamo Kazań223347:452009:1993
8Dinamo-Jantar Kaliningrad223237:481855:1909
9Samorodok Habarowsk223035:491832:1941
10Leningradka St. Petersburg222829:561768:1979
11Uniwersytet-Technolog Biełgorod222726:571636:1889
12Indesit Lipieck222424:601751:1939
punktacja
  • za zwycięstwo - 2 pkt
  • za porażkę - 1 pkt
Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved