Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2013/2014 > Włochy (M) > runda zasadnicza

Ligi zagraniczne>sezon 2013/2014>Włochy (M) > runda zasadnicza

18. kolejka: 23-02-2014

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Altotevere Città di Castello Diatec Trentino 1:326:24, 15:25, 25:27, 25:20, 11:15
Casa Modena Lube Macerata 0:321:25, 19:25, 18:25
CMC Ravenna Bre Lannutti Cuneo3:025:18, 25:21, 25:22
Copra Elior Piacenza Andreoli Latina3:025:22, 25:15, 26:24
Marmi Lanza Verona Exprivia Molfetta 2:322:25, 27:25, 21:25, 25:21, 13:15
Tonno Callipo Vibo Valentia Sir Safety Perugia 0:317:25, 23:25, 19:25
 przejdź do kolejki: 17przejdź do kolejki: 19

tabela po 18. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Cucine Lube Banca Marche Macerata184751:141560:1357
2Copra Elior Piacenza184549:211668:1501
3Sir Safety Perugia183644:271633:1532
4Diatec Trentino183441:271574:1493
5Bre Lannutti Cuneo182532:351492:1522
6Marmi Lanza Verona182532:381542:1593
7Altotevere Città di Castello182230:391525:1577
8Casa Modena182230:411571:1606
9CMC Ravenna182029:411548:1615
10Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia181826:411458:1554
11Andreoli Latina181526:441547:1628
12Exprivia Molfetta181521:431361:1501
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

17. kolejka: 16-02-2014

gospodarzgośćwynikwyniki setów
CMC Ravenna Altotevere Città di Castello3:125:22, 25:21, 18:25, 25:23
Diatec Trentino Casa Modena 0:325:27, 19:25, 22:25
Lube Macerata Tonno Callipo Vibo Valentia3:025:22, 25:23, 25:22
Bre Lannutti Cuneo Copra Elior Piacenza 2:328:30, 29:27, 25:22, 23:25, 10:15
Andreoli Latina Marmi Lanza Verona 2:317:25, 19:25, 25:23, 25:23, 9:15
Sir Safety Perugia Exprivia Molfetta3:125:12, 25:20, 29:31, 32:30
 przejdź do kolejki: 16

19. kolejka: 02-03-2014

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Diatec Trentino Tonno Callipo Vibo Valentia3:125:16, 23:25, 25:17, 25:16
Lube Macerata Marmi Lanza Verona3:025:17, 25:19, 25:16
Exprivia Molfetta Copra Elior Piacenza 1:325:19, 16:25, 23:25, 20:25
Sir Safety Perugia CMC Ravenna3:025:20, 25:17, 25:12
Casa Modena Andreoli Latina3:125:19, 25:13, 23:25, 25:22
Bre Lannutti Cuneo Altotevere Città di Castello3:025:17, 25:16, 25:15

tabela po 22. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Cucine Lube Banca Marche Macerata225662:191928:1669
2Copra Elior Piacenza225458:251966:1774
3Sir Safety Perugia224655:322009:1851
4Diatec Trentino224048:341886:1794
5Casa Modena223442:431921:1898
6Bre Lannutti Cuneo223240:411803:1825
7Altotevere Città di Castello222939:461852:1932
8Marmi Lanza Verona222533:501797:1920
9CMC Ravenna222334:521885:1988
10Exprivia Molfetta222028:511699:1852
11Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia221929:531769:1910
12Andreoli Latina221831:531850:1952
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved