Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2018/2019 > PlusLiga > runda zasadnicza

Ligi polskie>sezon 2018/2019>PlusLiga > runda zasadnicza

3. kolejka: 20-10-2018

gospodarzgośćwynikwyniki setów
19-10-2018 18:00 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Chemik Bydgoszcz3:025:15, 25:14, 25:18
20-10-2018 14:45 Skra Bełchatów Trefl Gdańsk3:220:25, 25:23, 25:19, 16:25, 15:11
20-10-2018 17:30 AZS Olsztyn MKS Będzin3:026:24, 25:23, 25:15
21-10-2018 14:45 Jastrzębski Węgiel Stocznia Szczecin 0:322:25, 24:26, 25:27
22-10-2018 18:00 Resovia Rzeszów GKS Katowice
21-10-2018 17:30 Cuprum Lubin Czarni Radom 0:318:25, 19:25, 25:27
21-10-2018 20:00 Onico Warszawa Warta Zawiercie3:125:17, 25:21, 20:25, 25:23
 przejdź do kolejki: 2przejdź do kolejki: 4

tabela po 3. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1ZAKSA Kędzierzyn-Koźle399:1255:202
2Onico Warszawa399:2268:235
3Cerrad Czarni Radom366:3214:198
4PGE Skra Bełchatów368:6313:305
5Jastrzębski Węgiel356:5245:245
6BKS Chemik Bydgoszcz356:6254:276
7GKS Katowice245:4206:188
8Trefl Gdańsk235:5203:209
9KPS Stocznia Szczecin233:3141:149
10Aluron Virtu Warta Zawiercie336:8300:299
11Indykpol AZS Olsztyn334:6225:235
12Asseco Resovia Rzeszów213:6192:207
13MKS Będzin302:9240:278
14Cuprum Lubin301:9213:243
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

2. kolejka: 17-10-2018

gospodarzgośćwynikwyniki setów
17-10-2018 18:00 Cuprum Lubin Chemik Bydgoszcz 1:319:25, 23:25, 25:16, 22:25
17-10-2018 20:30 Resovia Rzeszów Onico Warszawa 1:318:25, 23:25, 25:23, 21:25
17-10-2018 18:00 Warta Zawiercie Jastrzębski Węgiel 2:320:25, 25:21, 25:13, 22:25, 13:15
17-10-2018 18:00 AZS Olsztyn Czarni Radom 0:322:25, 22:25, 17:25
17-10-2018 18:30 Trefl Gdańsk GKS Katowice3:225:21, 19:25, 15:25, 25:23, 16:14
17-10-2018 18:00 Stocznia Szczecin ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:326:28, 16:25, 21:25
17-10-2018 17:00 Skra Bełchatów MKS Będzin3:125:21, 25:27, 25:18, 25:20
 przejdź do kolejki: 1

4. kolejka: 27-10-2018

gospodarzgośćwynik
27-10-2018 17:30 Chemik Bydgoszcz Warta Zawiercie
26-10-2018 20:30 Czarni Radom Onico Warszawa
26-10-2018 18:00 GKS Katowice Cuprum Lubin
28-10-2018 20:00 Stocznia Szczecin Resovia Rzeszów
29-10-2018 18:00 MKS Będzin Jastrzębski Węgiel
27-10-2018 14:45 Skra Bełchatów AZS Olsztyn
28-10-2018 17:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Trefl Gdańsk
Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved