Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2018/2019 > I liga K > play-off

Ligi polskie>sezon 2018/2019>I liga K > play-off

play-off (1-8)

finał
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
30-03-2019 18:00 Joker Świecie Wisła Warszawa 1:323:25, 25:22, 23:25, 17:250:1
31-03-2019 17:00 Joker Świecie Wisła Warszawa3:025:15, 25:15, 25:221:1
06-04-2019 20:00 Wisła Warszawa Joker Świecie 1:323:25, 20:25, 25:19, 18:251:2
07-04-2019 20:00 Wisła Warszawa Joker Świecie3:124:26, 25:20, 25:20, 25:162:2
10-04-2019 18:00 Joker Świecie Wisła Warszawa3:225:15, 25:23, 15:25, 22:25, 15:123:2
o 3. miejsce
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
30-03-2019 15:00 MKS Dąbrowa Górnicza PWSZ Tarnów3:225:22, 22:25, 25:15, 20:25, 15:101:0
31-03-2019 12:00 MKS Dąbrowa Górnicza PWSZ Tarnów3:025:21, 25:20, 25:132:0
07-04-2019 17:00 PWSZ Tarnów MKS Dąbrowa Górnicza3:025:22, 25:17, 25:231:2
08-04-2019 18:00 PWSZ Tarnów MKS Dąbrowa Górnicza 0:316:25, 18:25, 21:251:3
półfinały
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
16-03-2019 18:00 MKS Dąbrowa Górnicza Joker Świecie 1:325:22, 23:25, 21:25, 16:250:1
17-03-2019 18:00 MKS Dąbrowa Górnicza Joker Świecie 0:315:25, 23:25, 14:250:2
23-03-2019 20:00 Joker Świecie MKS Dąbrowa Górnicza 0:323:25, 19:25, 15:252:1
24-03-2019 17:00 Joker Świecie MKS Dąbrowa Górnicza3:125:13, 25:14, 23:25, 25:223:1
16-03-2019 18:00 PWSZ Tarnów Wisła Warszawa3:025:21, 25:23, 25:191:0
17-03-2019 17:00 PWSZ Tarnów Wisła Warszawa 2:326:28, 25:19, 19:25, 25:18, 11:151:1
24-03-2019 19:30 Wisła Warszawa PWSZ Tarnów3:027:25, 25:12, 25:222:1
25-03-2019 17:00 Wisła Warszawa PWSZ Tarnów 2:325:27, 32:30, 22:25, 25:21, 9:152:2
27-03-2019 18:00 PWSZ Tarnów Wisła Warszawa 0:323:25, 24:26, 26:282:3
o miejsca 5-8
(turniej w Opolu)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
23-03-2019 17:00 Solna Wieliczka Uni Opole 1:323:25, 25:21, 19:25, 21:250:1
23-03-2019 19:30 Energetyk Poznań AZS Politechniki Śl. Gliwice3:025:11, 25:17, 25:221:0
24-03-2019 12:00 Solna Wieliczka AZS Politechniki Śl. Gliwice3:025:21, 25:20, 25:181:0
24-03-2019 15:00 Uni Opole Energetyk Poznań3:025:15, 25:15, 25:111:0
ćwierćfinały
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
01-03-2019 18:00 MKS Dąbrowa Górnicza AZS Politechniki Śl. Gliwice3:025:22, 25:17, 25:181:0
02-03-2019 17:00 MKS Dąbrowa Górnicza AZS Politechniki Śl. Gliwice3:025:10, 25:18, 25:222:0
09-03-2019 17:00 AZS Politechniki Śl. Gliwice MKS Dąbrowa Górnicza 1:325:23, 15:25, 20:25, 11:250:3
02-03-2019 18:00 Solna Wieliczka Wisła Warszawa 1:325:19, 23:25, 20:25, 27:290:1
03-03-2019 18:00 Solna Wieliczka Wisła Warszawa 1:326:24, 23:25, 19:25, 22:250:2
09-03-2019 18:00 Wisła Warszawa Solna Wieliczka3:025:20, 25:22, 25:223:0
02-03-2019 18:00 PWSZ Tarnów Uni Opole3:025:20, 25:17, 25:151:0
03-03-2019 17:00 PWSZ Tarnów Uni Opole3:125:21, 12:25, 25:13, 25:182:0
09-03-2019 12:00 Uni Opole PWSZ Tarnów 1:319:25, 20:25, 25:18, 18:250:3
02-03-2019 17:00 Energetyk Poznań Joker Świecie 1:325:16, 19:25, 15:25, 26:280:1
03-03-2019 17:00 Energetyk Poznań Joker Świecie 0:319:25, 16:25, 23:250:2
09-03-2019 16:00 Joker Świecie Energetyk Poznań3:025:23, 25:21, 25:183:0

play-out (10-13)

(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
02-03-2019 13:00 Karpaty Krosno WTS Włocławek3:025:19, 25:21, 25:151:0
03-03-2019 18:00 Karpaty Krosno WTS Włocławek3:025:17, 25:20, 25:172:0
09-03-2019 16:00 WTS Włocławek Karpaty Krosno 0:317:25, 20:25, 14:250:3
02-03-2019 14:00 Mazovia Warszawa Szóstka Mielec 1:322:25, 27:25, 21:25, 20:250:1
03-03-2019 15:00 Mazovia Warszawa Szóstka Mielec 1:324:26, 18:25, 25:19, 23:250:2
09-03-2019 17:00 Szóstka Mielec Mazovia Warszawa 1:318:25, 25:21, 23:25, 14:252:1
10-03-2019 14:00 Szóstka Mielec Mazovia Warszawa 2:333:31, 13:25, 22:25, 25:19, 9:152:2
13-03-2019 17:00 Mazovia Warszawa Szóstka Mielec 0:317:25, 18:25, 16:252:3
Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved