Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2012/2013 > Młoda Liga > play-off

Ligi polskie>sezon 2012/2013>Młoda Liga > play-off

IIi runda play-off

o 1. miejsce
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Trefl Gdańsk SMS PZPS Spała3:1 25:21, 17:25, 25:22, 25:131:0
SMS PZPS Spała Trefl Gdańsk3:0 25:20, 25:20, 25:211:1
SMS PZPS Spała Trefl Gdańsk 1:3 27:29, 21:25, 25:12, 22:251:2
o 3. miejsce
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
ZAKSA Kedzierzyn-Koźle Resovia Rzeszów3:0 25:19, 25:23, 32:301:0
Resovia Rzeszów ZAKSA Kedzierzyn-Koźle3:1 25:20, 25:21, 14:25, 27:251:1
Resovia Rzeszów ZAKSA Kedzierzyn-Koźle 2:3 24:26, 25:23, 23:25, 25:22, 5:151:2
o 5. miejsce
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
CS PSP AZS Częstochowa MOS Wola AZS Pol. Warszawska 1:3 26:24, 20:25, 13:25, 20:250:1
MOS Wola AZS Pol. Warszawska CS PSP AZS Częstochowa3:1 22:25, 25:22, 25:7, 25:132:0
o 7. miejsce
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Delecta Bydgoszcz Skra Bełchatów3:0 25:23, 25:22, 25:161:0
Skra Bełchatów Delecta Bydgoszcz3:2 25:11, 25:17, 23:25, 24:26, 17:151:1
Skra Bełchatów Delecta Bydgoszcz3:1 25:22, 16:25, 25:23, 26:242:1

II runda play-off

o miejsca 1-4
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
ZAKSA Kedzierzyn-Koźle SMS PZPS Spała 1:3 18:25, 25:21, 13:25, 20:250:1
SMS PZPS Spała ZAKSA Kedzierzyn-Koźle3:0 25:14, 25:18, 25:162:0
Resovia Rzeszów Trefl Gdańsk 1:3 24:26, 23:25, 25:22, 18:250:1
Trefl Gdańsk Resovia Rzeszów 2:3 23:25, 25:10, 23:25, 25:16, 17:191:1
Trefl Gdańsk Resovia Rzeszów3:0 25:15, 25:23, 33:312:1
o miejsca 5-8
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
CS PSP AZS Częstochowa Skra Bełchatów3:0 25:23, 25:19, 25:211:0
Skra Bełchatów CS PSP AZS Częstochowa 1:3 19:25, 25:18, 18:25, 19:250:2
Delecta Bydgoszcz MOS Wola AZS Pol. Warszawska3:0 25:18, 25:20, 25:181:0
MOS Wola AZS Pol. Warszawska Delecta Bydgoszcz3:1 25:22, 23:25, 25:19, 25:211:1
MOS Wola AZS Pol. Warszawska Delecta Bydgoszcz3:0 27:25, 25:21, 25:232:1

I runda play-off

o miejsca 1-8
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Delecta Bydgoszcz Trefl Gdańsk 0:3 21:25, 21:25, 23:250:1
Trefl Gdańsk Delecta Bydgoszcz3:2 29:27, 30:28, 18:25, 18:25, 15:112:0
MOS Wola AZS Pol. Warszawska Resovia Rzeszów 1:3 24:26, 25:23, 19:25, 27:290:1
Resovia Rzeszów MOS Wola AZS Pol. Warszawska3:0 25:22, 25:21, 25:162:0
Skra Bełchatów ZAKSA Kedzierzyn-Koźle 1:3 19:25, 21:25, 25:22, 16:250:1
ZAKSA Kedzierzyn-Koźle Skra Bełchatów3:0 25:22, 25:11, 25:172:0
CS PSP AZS Częstochowa SMS PZPS Spała3:2 29:27, 18:25, 25:22, 24:26, 15:91:0
SMS PZPS Spała CS PSP AZS Częstochowa3:0 25:18, 25:17, 25:201:1
SMS PZPS Spała CS PSP AZS Częstochowa3:1 25:15, 26:24, 27:29, 25:222:1
o miejsca 9-11
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Effector Kielce Jastrzębski Węgiel 2:3 25:18, 26:28, 27:25, 18:25, 13:150:1
AZS Olsztyn Jastrzębski Węgiel 1:3 33:31, 22:24, 16:25, 18:250:1
Effector Kielce AZS Olsztyn 2:3 25:19, 22:25, 25:18, 21:25, 12:150:1
Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved