Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2014/2015 > PlusLiga > play-off

Ligi polskie>sezon 2014/2015>PlusLiga > play-off

III runda play-off

finał
(do 3 wygranych)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Resovia Rzeszów Trefl Gdańsk3:0 25:22, 25:20, 25:231:0
Trefl Gdańsk Resovia Rzeszów 2:3 25:19, 19:25, 21:25, 25:23, 13:150:2
Resovia Rzeszów Trefl Gdańsk3:1 19:25, 25:19, 27:25, 25:183:0
o miejsca 3-4
(do 3 wygranych)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Skra Bełchatów Jastrzębski Węgiel3:1 20:25, 25:15, 25:23, 29:271:0
Jastrzębski Węgiel Skra Bełchatów 0:3 21:25, 20:25, 20:250:2
Skra Bełchatów Jastrzębski Węgiel 2:3 25:23, 17:25, 25:19, 18:25, 10:152:1
Jastrzębski Węgiel Skra Bełchatów3:2 25:20, 21:25, 26:24, 22:25, 15:122:2
Skra Bełchatów Jastrzębski Węgiel3:1 19:25, 25:23, 29:27, 25:233:2
o miejsca 5-6
(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Transfer Bydgoszcz3:1 25:22, 25:22, 32:34, 25:221:0
Transfer Bydgoszcz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle3:0 25:22, 25:22, 25:23, 15:121:1
o miejsca 7-8
(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Politechnika Warszawska Cuprum Lubin 1:3 21:25, 23:25, 25:21, 20:250:1
Cuprum Lubin Politechnika Warszawska3:1 25:15, 23:25, 25:20, 25:222:0
o miejsca 9-10
(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
AZS Olsztyn Czarni Radom 1:3 19:25, 22:25, 25:23, 25:270:1
Czarni Radom AZS Olsztyn3:0 25:21, 25:19, 25:122:0
o miejsca 11-12
(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
MKS Będzin Effector Kielce3:0 25:21, 25:20, 25:231:0
Effector Kielce MKS Będzin 1:3 19:25, 28:26, 19:25, 24:260:2
o miejsca 13-14
(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
AZS Częstochowa BBTS Bielsko-Biała 1:3 18:25, 25:18, 19:25, 23:250:1
BBTS Bielsko-Biała AZS Częstochowa 0:3 21:25, 16:25, 19:25, 15:111:1

II runda play-off

o miejsca 1-4
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Resovia Rzeszów Jastrzębski Węgiel3:1 25:16, 22:25, 25:20, 25:211:0
Jastrzębski Węgiel Resovia Rzeszów 1:3 34:32, 18:25, 16:25, 22:250:2
Resovia Rzeszów Jastrzębski Węgiel3:1 28:26, 25:18, 20:25, 25:233:0
Skra Bełchatów Trefl Gdańsk 2:3 25:22, 30:32, 25:21, 22:25, 10:150:1
Trefl Gdańsk Skra Bełchatów 1:3 18:25, 25:16, 26:28, 22:251:1
Skra Bełchatów Trefl Gdańsk 0:3 21:25, 21:25, 19:251:2
Trefl Gdańsk Skra Bełchatów3:2 24:26, 27:25, 25:22, 21:25, 15:133:1
o miejsca 5-12
(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Politechnika Warszawska Czarni Radom 1:3 17:25, 25:19, 23:25, 33:350:1
Czarni Radom Politechnika Warszawska 0:3 19:25, 22:25, 21:25, 10:151:1
AZS Olsztyn ZAKSA Kędzierzyn-Koźle3:2 21:25, 25:22, 25:20, 22:25, 15:121:0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle AZS Olsztyn3:0 25:17, 25:19, 25:141:1
MKS Będzin Transfer Bydgoszcz 1:3 14:25, 22:25, 25:18, 14:250:1
Transfer Bydgoszcz MKS Będzin3:1 25:22, 21:25, 25:21, 25:162:0
Effector Kielce Cuprum Lubin3:2 25:14, 22:25, 25:20, 22:25, 15:121:0
Cuprum Lubin Effector Kielce3:0 27:25, 25:22, 25:201:1
o miejsca 5-8
(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Politechnika Warszawska Transfer Bydgoszcz 2:3 25:21, 21:25, 29:27, 21:25, 12:150:1
Transfer Bydgoszcz Politechnika Warszawska3:0 25:18, 25:21, 25:212:0
Cuprum Lubin ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 19:25, 25:23, 17:25, 22:250:1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Cuprum Lubin3:0 25:21, 25:19, 25:202:0
o miejsca 9-12
(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
MKS Będzin Czarni Radom3:2 26:24, 25:19, 23:25, 20:25, 15:111:0
Czarni Radom MKS Będzin3:1 21:25, 25:17, 25:15, 25:201:1
Effector Kielce AZS Olsztyn 2:3 21:25, 25:23, 25:19, 19:25, 11:150:1
AZS Olsztyn Effector Kielce3:1 25:23, 25:21, 22:25, 25:202:0

I runda play-off

o miejsca 1-8
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Czarni Radom Resovia Rzeszów 2:3 25:23, 24:26, 23:25, 25:20, 11:150:1
Resovia Rzeszów Czarni Radom3:0 25:13, 25:16, 25:212:0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Skra Bełchatów 0:3 23:25, 10:25, 22:250:1
Skra Bełchatów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle3:0 25:18, 25:20, 27:252:0
Transfer Bydgoszcz Trefl Gdańsk 1:3 25:27, 23:25, 35:33, 16:250:1
Trefl Gdańsk Transfer Bydgoszcz3:1 25:22, 20:25, 25:18, 25:162:0
Cuprum Lubin Jastrzębski Węgiel3:0 28:26, 25:22, 25:221:0
Jastrzębski Węgiel Cuprum Lubin3:1 19:25, 30:28, 25:17, 25:201:1
Jastrzębski Węgiel Cuprum Lubin3:2 25:12, 20:25, 25:23, 20:25, 15:112:1
o udział w walce o miejsca 5-12
(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
AZS Olsztyn Politechnika Warszawska3:2 23:25, 25:23, 14:25, 25:18, 18:161:0
Politechnika Warszawska AZS Olsztyn3:0 25:15, 25:11, 25:181:1
MKS Będzin BBTS Bielsko-Biała3:2 22:25, 25:19, 18:25, 25:15, 15:131:0
BBTS Bielsko-Biała MKS Będzin 0:3 21:25, 19:25, 13:250:2
AZS Częstochowa Effector Kielce 0:3 23:25, 20:25, 28:300:1
Effector Kielce AZS Częstochowa3:0 25:17, 25:19, 25:112:0
Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved