Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2014/2015 > ORLEN Liga > play-off

Ligi polskie>sezon 2014/2015>ORLEN Liga > play-off

III runda play-off

finał
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Chemik Police Trefl Sopot 1:3 25:22, 21:25, 21:25, 17:250:1
Chemik Police Trefl Sopot3:1 18:25, 25:12, 25:22, 25:191:1
Trefl Sopot Chemik Police 0:3 16:25, 20:25, 19:251:2
Trefl Sopot Chemik Police 2:3 19:25, 20:25, 26:24, 25:13, 11:151:3
o 3. miejsce
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
MKS Muszyna Impel Wrocław3:0 25:20, 25:18, 25:201:0
MKS Muszyna Impel Wrocław3:2 25:16, 25:22, 24:26, 15:25, 15:102:0
Impel Wrocław MKS Muszyna 2:3 18:25, 25:16, 26:28, 25:20, 14:160:3
o miejsca 5-6
(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Legionovia Legionowo MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 18:25, 25:17, 19:25, 23:250:1
MKS Dąbrowa Górnicza Legionovia Legionowo3:0 25:15, 28:26, 28:262:0
o miejsca 7-8
(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Budowlani Łódź BKS Bielsko-Biała3:0 27:25, 25:21, 25:211:0
BKS Bielsko-Biała Budowlani Łódź 1:3 25:22, 26:28, 19:25, 22:250:2
o miejsca 9-10
(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Nafta Piła KSZO Ostrowiec Św. 1:3 25:19, 17:25, 19:25, 26:280:1
KSZO Ostrowiec Św. Nafta Piła3:2 25:19, 22:25, 25:11, 18:25, 16:142:0
o miejsca 11-12
(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Pałac Bydgoszcz Developres Rzeszów 1:3 25:20, 18:25, 22:25, 24:260:1
Developres Rzeszów Pałac Bydgoszcz3:0 27:25, 25:18, 26:242:0
o miejsca 5-8
(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Legionovia Legionowo BKS Bielsko-Biała 2:3 23:25, 21:25, 26:24, 25:21, 10:150:1
BKS Bielsko-Biała Legionovia Legionowo 2:3 25:19, 14:25, 25:19, 23:25, 11:151:1
Budowlani Łódź MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 25:23, 25:20, 22:25, 26:28, 12:150:1
MKS Dąbrowa Górnicza Budowlani Łódź3:0 25:19, 32:30, 25:232:0
o miejsca 9-12
(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Nafta Piła Developres Rzeszów3:2 25:22, 16:25, 22:25, 25:22, 15:101:0
Developres Rzeszów Nafta Piła3:2 25:19, 19:25, 23:25, 25:16, 15:101:1
KSZO Ostrowiec Św. Pałac Bydgoszcz3:1 21:25, 25:19, 26:24, 25:221:0
Pałac Bydgoszcz KSZO Ostrowiec Św.3:1 20:25, 26:24, 25:19, 25:16, 13:151:1

II runda play-off

o miejsca 1-4
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Chemik Police Impel Wrocław 2:3 25:13, 23:25, 13:25, 25:13, 10:150:1
Chemik Police Impel Wrocław3:0 25:21, 25:13, 25:181:1
Impel Wrocław Chemik Police 1:3 14:25, 25:20, 18:25, 25:271:2
Impel Wrocław Chemik Police 1:3 18:25, 25:21, 19:25, 21:251:3
Trefl Sopot MKS Muszyna 0:3 20:25, 22:25, 15:250:1
Trefl Sopot MKS Muszyna3:0 25:16, 25:17, 25:191:1
MKS Muszyna Trefl Sopot 0:3 23:25, 18:25, 21:251:2
MKS Muszyna Trefl Sopot 1:3 14:25, 29:27, 16:25, 17:251:3
o miejsca 5-12
(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Nafta Piła BKS Bielsko-Biała 1:3 25:19, 12:25, 22:25, 22:250:1
BKS Bielsko-Biała Nafta Piła3:0 25:22, 25:22, 25:202:0
KSZO Ostrowiec Św. MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 18:25, 21:25, 11:250:1
MKS Dąbrowa Górnicza KSZO Ostrowiec Św.3:0 25:14, 25:12, 25:202:0
Pałac Bydgoszcz Budowlani Łódź 0:3 16:25, 14:25, 13:250:1
Budowlani Łódź Pałac Bydgoszcz3:0 25:17, 25:12, 25:212:0
Developres Rzeszów Legionovia Legionowo 1:3 25:20, 18:25, 23:25, 23:250:1
Legionovia Legionowo Developres Rzeszów 2:3 25:20, 25:23, 15:25, 23:25, 12:151:1

I runda play-off

o miejsca 1-8
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Legionovia Legionowo Chemik Police 0:3 15:25, 20:25, 19:250:1
Chemik Police Legionovia Legionowo3:0 25:14, 25:19, 25:182:0
Budowlani Łódź Trefl Sopot 1:3 17:25, 25:22, 20:25, 25:270:1
Trefl Sopot Budowlani Łódź3:1 25:16, 25:15, 17:25, 25:142:0
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Muszyna3:0 25:23, 25:16, 25:191:0
MKS Muszyna MKS Dąbrowa Górnicza3:2 28:26, 25:15, 21:25, 21:25, 15:61:1
MKS Muszyna MKS Dąbrowa Górnicza3:0 25:19, 25:23, 26:242:1
BKS Bielsko-Biała Impel Wrocław3:0 25:22, 25:17, 25:171:0
Impel Wrocław BKS Bielsko-Biała3:0 25:15, 25:19, 25:171:1
Impel Wrocław BKS Bielsko-Biała3:0 25:12, 25:19, 25:192:1
o miejsca w rywalizacji 5-12
(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Pałac Bydgoszcz KSZO Ostrowiec Św.3:0 25:22, 29:27, 25:171:0
KSZO Ostrowiec Św. Pałac Bydgoszcz3:1 25:15, 25:22, 21:25, 25:23, 10:151:1
Nafta Piła Developres Rzeszów3:2 25:18, 24:26, 19:25, 25:21, 15:91:0
Developres Rzeszów Nafta Piła3:1 27:25, 25:21, 24:26, 28:261:1
o miejsca do rywalizacji 5-12
(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Pałac Bydgoszcz Developres Rzeszów 0:3 12:25, 26:28, 19:250:1
Developres Rzeszów Pałac Bydgoszcz3:1 21:25, 25:22, 25:22, 31:292:0
o miejsca do rywalizacji 5-12
(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Nafta Piła KSZO Ostrowiec Św.3:2 23:25, 25:16, 22:25, 25:22, 15:131:0
KSZO Ostrowiec Św. Nafta Piła3:1 21:25, 25:18, 25:9, 25:141:1
Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved