Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2013/2014 > PlusLiga > play-off

Ligi polskie>sezon 2013/2014>PlusLiga > play-off

III runda play-off

finał
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Resovia Rzeszów Skra Bełchatów 2:3 31:29, 20:25, 20:25, 25:22, 12:150:1
Resovia Rzeszów Skra Bełchatów 0:3 24:26, 17:25, 15:250:2
Skra Bełchatów Resovia Rzeszów3:0 25:17, 25:20, 25:183:0
o miejsca 3-4
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Jastrzębski Węgiel ZAKSA Kędzierzyn-Koźle3:2 26:24, 19:25, 25:20, 19:25, 15:121:0
Jastrzębski Węgiel ZAKSA Kędzierzyn-Koźle3:2 25:22, 25:17, 19:25, 24:26, 22:202:0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Jastrzębski Węgiel3:2 22:25, 18:25, 28:26, 25:22, 15:121:2
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Jastrzębski Węgiel 0:3 16:25, 20:25, 20:251:3
o miejsca 5-6
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
AZS Olsztyn Politechnika Warszawska3:2 25:21, 25:19, 21:25, 24:26, 15:91:0
AZS Olsztyn Politechnika Warszawska 2:3 25:18, 19:25, 25:20, 17:25, 5:151:1
Politechnika Warszawska AZS Olsztyn3:2 23:25, 22:25, 25:22, 25:19, 15:112:1
Politechnika Warszawska AZS Olsztyn 1:3 21:25, 25:20, 23:25, 18:252:2
AZS Olsztyn Politechnika Warszawska3:2 18:25, 25:19, 25:18, 20:25, 18:163:2
o miejsca 7-8
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Effector Kielce Czarni Radom 1:3 26:28, 25:20, 23:25, 18:250:1
Czarni Radom Effector Kielce3:2 24:26, 25:22, 18:25, 25:22, 15:132:0

II runda play-off

o miejsca 1-4
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Resovia Rzeszów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 25:20, 22:25, 25:17, 19:25, 13:150:1
Resovia Rzeszów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 17:25, 25:18, 20:25, 25:23, 11:150:2
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Resovia Rzeszów 2:3 25:16, 27:25, 23:25, 22:25, 10:152:1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Resovia Rzeszów 1:3 18:25, 25:22, 21:25, 21:252:2
Resovia Rzeszów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle3:1 25:19, 17:25, 25:22, 25:213:2
Skra Bełchatów Jastrzębski Węgiel3:2 25:23, 17:25, 23:25, 25:17, 15:111:0
Skra Bełchatów Jastrzębski Węgiel3:0 25:23, 25:20, 25:152:0
Jastrzębski Węgiel Skra Bełchatów 0:3 23:25, 18:25, 17:250:3
o miejsca 5-8
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Effector Kielce AZS Olsztyn 0:3 23:25, 22:25, 26:280:1
AZS Olsztyn Effector Kielce3:2 25:20, 25:21, 20:25, 21:25, 15:112:0
Politechnika Warszawska Czarni Radom3:0 27:25, 25:19, 25:211:0
Czarni Radom Politechnika Warszawska 2:3 25:17, 20:25, 25:20, 23:25, 14:160:2

I runda play-off

o miejsca 1-8
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Resovia Rzeszów Effector Kielce3:0 25:15, 25:22, 25:151:0
Resovia Rzeszów Effector Kielce3:0 25:18, 25:18, 25:182:0
Effector Kielce Resovia Rzeszów 0:3 15:25, 18:25, 18:250:3
Skra Bełchatów Politechnika Warszawska3:1 25:17, 20:25, 25:20, 25:201:0
Skra Bełchatów Politechnika Warszawska3:0 26:24, 25:16, 25:152:0
Politechnika Warszawska Skra Bełchatów 1:3 23:25, 19:25, 25:21, 21:250:3
Jastrzębski Węgiel Czarni Radom3:0 25:15, 25:19, 25:221:0
Jastrzębski Węgiel Czarni Radom3:0 28:26, 25:18, 25:182:0
Czarni Radom Jastrzębski Węgiel 0:3 16:25, 18:25, 19:250:3
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle AZS Olsztyn3:0 25:19, 25:23, 25:191:0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle AZS Olsztyn3:0 25:20, 25:21, 25:192:0
AZS Olsztyn ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 15:25, 25:20, 25:23, 19:25, 7:150:3
o miejsca 9-12
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
AZS Częstochowa Transfer Bydgoszcz 1:3 25:13, 21:25, 18:25, 23:250:1
Transfer Bydgoszcz AZS Częstochowa3:1 25:12, 25:22, 23:25, 25:132:0
BBTS Bielsko-Biała Trefl Gdańsk 1:3 25:20, 18:25, 24:26, 20:250:1
Trefl Gdańsk BBTS Bielsko-Biała3:0 25:11, 25:17, 25:152:0
Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved