Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2013/2014 > I liga mężczyzn > play-off

Ligi polskie>sezon 2013/2014>I liga mężczyzn > play-off

II runda play-off

o miejsca 1-2
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Camper Wyszków KPS Siedlce 2:3 20:25, 25:22, 25:22, 24:26, 11:150:1
Camper Wyszków KPS Siedlce3:0 25:20, 25:23, 25:131:1
KPS Siedlce Camper Wyszków 0:3 20:25, 19:25, 18:251:2
KPS Siedlce Camper Wyszków3:1 25:22, 15:25, 25:18, 25:212:2
Camper Wyszków KPS Siedlce3:0 25:18, 25:20, 25:203:2
o miejsca 3-4
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
MKS Będzin Cuprum Lubin 0:3 23:25, 18:25, 20:250:1
MKS Będzin Cuprum Lubin3:2 25:17, 25:20, 18:25, 21:25, 15:81:1
Cuprum Lubin MKS Będzin3:0 27:25, 25:20, 25:212:1
Cuprum Lubin MKS Będzin3:2 25:12, 26:28, 25:16, 25:27, 15:73:1
o miejsca 1-4
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
MKS Będzin KPS Siedlce3:0 25:22, 25:14, 27:251:0
MKS Będzin KPS Siedlce 2:3 25:23, 25:23, 21:25, 23:25, 11:151:1
KPS Siedlce MKS Będzin3:1 35:33, 23:25, 25:22, 25:172:1
KPS Siedlce MKS Będzin3:0 25:21, 25:22, 25:223:1
Cuprum Lubin Camper Wyszków 2:3 21:25, 25:14, 25:21, 17:25, 11:150:1
Cuprum Lubin Camper Wyszków3:0 26:24, 25:18, 25:221:1
Camper Wyszków Cuprum Lubin3:1 25:23, 25:27, 25:23, 25:212:1
Camper Wyszków Cuprum Lubin 1:3 19:25, 25:20, 31:33, 17:252:2
Cuprum Lubin Camper Wyszków 1:3 23:25, 25:22, 17:25, 19:252:3

I runda play-off

o miejsca 1-8
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
MKS Będzin Pekpol Ostrołęka3:0 25:19, 25:16, 25:171:0
MKS Będzin Pekpol Ostrołęka3:0 25:17, 25:21, 25:172:0
Pekpol Ostrołęka MKS Będzin 1:3 25:19, 24:26, 21:25, 20:250:3
Cuprum Lubin Krispol Września3:1 23:25, 25:18, 25:20, 25:221:0
Cuprum Lubin Krispol Września3:0 30:28, 25:12, 25:182:0
Krispol Września Cuprum Lubin3:2 27:29, 25:19, 25:17, 23:25, 15:81:2
Krispol Września Cuprum Lubin3:0 30:28, 25:16, 25:212:2
Cuprum Lubin Krispol Września3:0 25:22, 25:19, 25:183:2
Camper Wyszków Stal Nysa3:1 25:21, 21:25, 25:21, 25:121:0
Camper Wyszków Stal Nysa3:0 25:16, 28:26, 25:212:0
Stal Nysa Camper Wyszków 2:3 17:25, 25:21, 19:25, 25:21, 7:150:3
Ślepsk Suwałki KPS Siedlce 2:3 20:25, 28:26, 22:25, 26:24, 9:150:1
Ślepsk Suwałki KPS Siedlce 0:3 19:25, 34:36, 22:250:2
KPS Siedlce Ślepsk Suwałki3:2 23:25, 25:13, 25:23, 20:25, 15:133:0
o miejsca 9-12
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
AGH 100RK AZS Kraków TKS Tychy 0:3 26:28, 28:30, 22:250:1
AGH 100RK AZS Kraków TKS Tychy 1:3 25:22, 23:25, 21:25, 13:250:2
TKS Tychy AGH 100RK AZS Kraków 1:3 25:18, 21:25, 20:25, 20:252:1
TKS Tychy AGH 100RK AZS Kraków3:1 25:20, 25:23, 19:25, 26:243:1
Avia Świdnik Kęczanin Kęty3:0 25:15, 25:22, 26:241:0
Avia Świdnik Kęczanin Kęty3:0 25:19, 25:18, 25:232:0
Kęczanin Kęty Avia Świdnik 1:3 26:28, 21:25, 25:23, 21:250:3
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved