Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2011/2012 > PlusLiga Kobiet > play-off

Ligi polskie>sezon 2011/2012>PlusLiga Kobiet > play-off

III runda play-off

finał
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Muszynianka Muszyna Trefl Sopot3:0 25:20, 25:21, 25:211:0
Muszynianka Muszyna Trefl Sopot 1:3 25:19, 20:25, 20:25, 23:251:1
Trefl Sopot Muszynianka Muszyna3:0 25:22, 25:22, 26:242:1
Trefl Sopot Muszynianka Muszyna3:2 25:22, 25:27, 25:27, 25:13, 15:113:1
o miejsca 3-4
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
MKS Dąbrowa Górnicza BKS Bielsko-Biała3:1 22:25, 25:22, 25:21, 25:191:0
MKS Dąbrowa Górnicza BKS Bielsko-Biała3:2 23:25, 20:25, 25:15, 25:13, 15:122:0
BKS Bielsko-Biała MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 25:13, 23:25, 13:25, 25:18, 7:150:3
o miejsca 5-6
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Gwardia Wrocław PTPS Piła 1:3 25:27, 25:13, 23:25, 23:250:1
PTPS Piła Gwardia Wrocław 0:3 15:25, 20:25, 20:251:1
PTPS Piła Gwardia Wrocław 0:3 19:25, 17:25, 10:251:2
o miejsca 9-10
(do 4 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Stal Mielec AZS Białystok3:0 25:22, 25:18, 25:191:0
AZS Białystok Stal Mielec 2:3 25:23, 23:25, 19:25, 26:24, 9:150:2
AZS Białystok Stal Mielec3:2 27:25, 25:19, 24:26, 20:25, 15:121:2
Stal Mielec AZS Białystok3:0 31:29, 25:23, 25:233:1
Stal Mielec AZS Białystok 1:3 20:25, 25:23, 22:25, 19:253:2
AZS Białystok Stal Mielec3:1 25:20, 25:20, 25:27, 25:213:3
AZS Białystok Stal Mielec3:2 25:20, 21:25, 25:22, 21:25, 15:94:3

II runda play-off

o miejsca 1-4
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Muszynianka Muszyna BKS Bielsko-Biała3:2 25:23, 25:17, 23:25, 27:29, 15:131:0
Muszynianka Muszyna BKS Bielsko-Biała3:0 25:16, 25:17, 28:262:0
BKS Bielsko-Biała Muszynianka Muszyna 1:3 12:25, 29:27, 23:25, 14:250:3
Trefl Sopot MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 25:11, 21:25, 18:25, 22:250:1
Trefl Sopot MKS Dąbrowa Górnicza3:2 25:20, 25:27, 25:27, 25:13, 15:121:1
MKS Dąbrowa Górnicza Trefl Sopot3:0 25:21, 25:21, 25:152:1
MKS Dąbrowa Górnicza Trefl Sopot 0:3 17:25, 15:25, 19:252:2
Trefl Sopot MKS Dąbrowa Górnicza3:2 25:13, 22:25, 23:25, 25:22, 15:133:2
o miejsca 5-8
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Gwardia Wrocław Pałac Bydgoszcz3:1 26:24, 18:25, 25:22, 25:211:0
Pałac Bydgoszcz Gwardia Wrocław 0:3 18:25, 19:25, 17:250:2
Budowlani Łódź PTPS Piła 1:3 18:25, 22:25, 25:21, 24:260:1
PTPS Piła Budowlani Łódź3:1 25:18, 19:25, 25:19, 28:262:0

I runda play-off

o miejsca 1-8
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Gwardia Wrocław Muszynianka Muszyna 2:3 25:20, 17:25, 25:17, 20:25, 11:150:1
Muszynianka Muszyna Gwardia Wrocław3:2 25:22, 20:25, 25:15, 20:25, 15:92:0
Budowlani Łódź Trefl Sopot 0:3 8:25, 17:25, 15:250:1
Trefl Sopot Budowlani Łódź3:0 25:14, 25:20, 26:242:0
PTPS Piła MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 21:25, 25:21, 17:25, 25:19, 10:150:1
MKS Dąbrowa Górnicza PTPS Piła3:0 25:18, 25:17, 25:222:0
Pałac Bydgoszcz BKS Bielsko-Biała 0:3 17:25, 16:25, 27:290:1
BKS Bielsko-Biała Pałac Bydgoszcz3:0 25:21, 25:14, 25:152:0
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved