Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2007/2008 > Polska Liga Siatkówki > play-off

Ligi polskie>sezon 2007/2008>Polska Liga Siatkówki > play-off

III runda play-off

finał
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Skra Bełchatów AZS Częstochowa3:0 25:15, 25:20, 25:181:0
Skra Bełchatów AZS Częstochowa3:0 25:21, 25:16, 25:122:0
AZS Częstochowa Skra Bełchatów 2:3 23:25, 25:18, 21:25, 27:25, 11:150:3
o miejsce 3
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Jastrzębski Węgiel Mlekpol AZS Olsztyn 2:3 25:23, 16:25, 35:37, 25:20, 12:150:1
Jastrzębski Węgiel Mlekpol AZS Olsztyn 1:3 22:25, 27:29, 25:18, 15:250:2
Mlekpol AZS Olsztyn Jastrzębski Węgiel3:0 25:14, 25:21, 27:253:0
o miejsce 5
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Resovia Rzeszów 0:3 15:25, 19:25, 23:250:1
Resovia Rzeszów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 26:28, 25:19, 20:25, 19:251:1
Resovia Rzeszów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle3:1 19:25, 25:17, 25:16, 25:192:1
o miejsce 7
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Płomień Sosnowiec Jadar Radom3:0 25:13, 26:24, 25:231:0
Jadar Radom Płomień Sosnowiec 0:3 27:29, 21:25, 20:250:2
o miejsca 9-10
(do 4 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
AZS Politechnika Delecta Bydgoszcz3:2 17:25, 25:23, 21:25, 25:23, 15:121:0
Delecta Bydgoszcz AZS Politechnika3:0 25:22, 25:23, 35:331:1
AZS Politechnika Delecta Bydgoszcz 1:3 21:25, 25:23, 23:25, 21:251:2
AZS Politechnika Delecta Bydgoszcz3:0 25:16, 25:21, 25:212:2
Delecta Bydgoszcz AZS Politechnika 2:3 22:25, 19:25, 25:19, 25:23, 11:152:3
Delecta Bydgoszcz AZS Politechnika3:0 25:20, 25:23, 25:203:3
AZS Politechnika Delecta Bydgoszcz3:1 21:25, 25:20, 25:17, 25:184:3

II runda play-off

o miejsca 1-4
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Skra Bełchatów Mlekpol AZS Olsztyn3:0 25:15, 26:24, 25:221:0
Skra Bełchatów Mlekpol AZS Olsztyn 0:3 18:25, 24:26, 20:251:1
Mlekpol AZS Olsztyn Skra Bełchatów 1:3 25:22, 23:25, 23:25, 21:251:2
Mlekpol AZS Olsztyn Skra Bełchatów 0:3 22:25, 18:25, 21:251:3
AZS Częstochowa Jastrzębski Węgiel 1:3 18:25, 26:24, 23:25, 22:250:1
AZS Częstochowa Jastrzębski Węgiel3:1 26:24, 25:23, 19:25, 25:191:1
Jastrzębski Węgiel AZS Częstochowa 0:3 17:25, 20:25, 20:251:2
Jastrzębski Węgiel AZS Częstochowa3:0 25:23, 25:20, 25:222:2
AZS Częstochowa Jastrzębski Węgiel3:0 25:15, 33:31, 25:223:2
o miejsca 5-8
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Płomień Sosnowiec Resovia Rzeszów 2:3 17:25, 25:13, 19:25, 31:29, 9:150:1
Resovia Rzeszów Płomień Sosnowiec 1:3 21:25, 25:23, 34:36, 24:261:1
Resovia Rzeszów Płomień Sosnowiec3:0 25:21, 25:19, 25:192:1
Jadar Radom ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 14:25, 24:26, 15:250:1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Jadar Radom3:0 25:16, 25:19, 26:242:0

I runda play-off

o miejsca 1-8
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Skra Bełchatów Płomień Sosnowiec3:0 25:18, 25:18, 25:191:0
Skra Bełchatów Płomień Sosnowiec3:0 25:14, 25:18, 25:142:0
Płomień Sosnowiec Skra Bełchatów3:1 21:25, 25:22, 26:24, 25:231:2
Płomień Sosnowiec Skra Bełchatów 0:3 19:25, 16:25, 16:251:3
AZS Częstochowa Jadar Radom3:2 21:25, 26:24, 25:18, 17:25, 15:101:0
AZS Częstochowa Jadar Radom3:2 25:20, 23:25, 25:15, 23:25, 15:122:0
Jadar Radom AZS Częstochowa 0:3 21:25, 16:25, 20:250:3
Jastrzębski Węgiel ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 16:25, 25:17, 22:25, 14:250:1
Jastrzębski Węgiel ZAKSA Kędzierzyn-Koźle3:0 25:18, 25:13, 25:221:1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Jastrzębski Węgiel 0:3 24:26, 17:25, 22:251:2
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Jastrzębski Węgiel 1:3 22:25, 25:19, 21:25, 16:251:3
Mlekpol AZS Olsztyn Resovia Rzeszów3:2 25:21, 20:25, 25:14, 24:26, 15:121:0
Mlekpol AZS Olsztyn Resovia Rzeszów 2:3 20:25, 25:22, 25:27, 25:14, 15:171:1
Resovia Rzeszów Mlekpol AZS Olsztyn3:1 25:19, 25:14, 20:25, 25:192:1
Resovia Rzeszów Mlekpol AZS Olsztyn 2:3 17:25, 19:25, 25:20, 25:17, 11:152:2
Mlekpol AZS Olsztyn Resovia Rzeszów3:2 21:25, 25:27, 25:21, 25:21, 25:123:2
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved