Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2007/2008 > II liga kobiet > grupa 4 > play-off

Ligi polskie>sezon 2007/2008>II liga kobiet>grupa 4 > play-off

II runda play-off

o miejsca 1-2
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
MKS Andrychów UMKS Łańcut3:1 26:24, 25:16, 13:25, 25:181:0
MKS Andrychów UMKS Łańcut3:1 23:25, 25:13, 25:21, 25:212:0
UMKS Łańcut MKS Andrychów 1:3 18:25, 18:25, 25:14, 22:250:3
o miejsca 3-4
(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Szóstka Biłgoraj Dalin Myślenice3:2 25:19, 22:25, 25:9, 21:25, 15:71:0
Szóstka Biłgoraj Dalin Myślenice3:1 25:21, 15:25, 25:20, 25:192:0
o miejsce 9
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Tomasovia Tomaszów L. Armatura Kraków3:01:0
Tomasovia Tomaszów L. Armatura Kraków 1:31:1
Armatura Kraków Tomasovia Tomaszów L.3:1 25:23, 25:19, 21:25, 25:172:1
Armatura Kraków Tomasovia Tomaszów L.3:2 25:14, 25:15, 21:25, 29:31, 15:123:1

I runda play-off

o miejsca 1-4
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
MKS Andrychów Szóstka Biłgoraj3:1 25:19, 25:13, 22:25, 25:221:0
MKS Andrychów Szóstka Biłgoraj3:1 25:20, 25:23, 24:26, 25:132:0
Szóstka Biłgoraj MKS Andrychów3:2 23:25, 25:18, 18:25, 25:17, 15:91:2
Szóstka Biłgoraj MKS Andrychów3:2 29:27, 22:25, 20:25, 26:24, 15:42:2
MKS Andrychów Szóstka Biłgoraj3:0 25:16, 25:20, 25:173:2
UMKS Łańcut Dalin Myślenice 1:3 25:18, 21:25, 20:25, 16:250:1
UMKS Łańcut Dalin Myślenice 1:3 15:25, 16:25, 25:18, 20:250:2
Dalin Myślenice UMKS Łańcut 0:3 25:27, 24:26, 26:282:1
Dalin Myślenice UMKS Łańcut 1:3 25:23, 22:25, 20:25, 20:252:2
UMKS Łańcut Dalin Myślenice3:2 15:25, 25:21, 22:25, 25:20, 15:73:2
o miejsca 5-6
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Siarka Tarnobrzeg AGH Wisła Kraków3:21:0
Siarka Tarnobrzeg AGH Wisła Kraków3:2 23:25, 16:25, 25:14, 25:12, 15:122:0
o miejsca 7-10
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Tomasovia Tomaszów L. Maraton Krzeszowice 1:3 23:25, 26:24, 30:32, 23:250:1
Tomasovia Tomaszów L. Maraton Krzeszowice 2:3 21:25, 25:21, 25:19, 24:26, 10:150:2
Maraton Krzeszowice Tomasovia Tomaszów L.3:13:0
AZS UE Kraków Armatura Kraków3:0 25:22, 25:17, 25:131:0
AZS UE Kraków Armatura Kraków 1:3 23:25, 25:27, 25:16, 20:251:1
Armatura Kraków AZS UE Kraków 2:3 25:21, 21:25, 17:25, 25:22, 13:151:2
Armatura Kraków AZS UE Kraków3:1 27:25, 25:17, 20:25, 25:152:2
AZS UE Kraków Armatura Kraków3:03:2
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved