Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2006/2007 > II liga mężczyzn > grupa 2 > play-off

Ligi polskie>sezon 2006/2007>II liga mężczyzn>grupa 2 > play-off

III runda play-off

o miejsca 1-2
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Juventur Wałbrzych Rosiek Syców3:1 23:25, 25:22, 25:19, 25:171:0
Juventur Wałbrzych Rosiek Syców3:1 25:15, 22:25, 25:17, 25:162:0
Rosiek Syców Juventur Wałbrzych 1:3 23:25, 25:18, 20:25, 17:250:3

II runda play-off

o miejsca 1-4
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Juventur Wałbrzych Delic Pol Częstochowa3:2 25:14, 18:25, 25:22, 20:25, 15:101:0
Juventur Wałbrzych Delic Pol Częstochowa3:1 25:20, 18:25, 25:21, 25:212:0
Delic Pol Częstochowa Juventur Wałbrzych 2:3 22:25, 25:13, 25:21, 21:25, 12:150:3
Czarni Rząśnia Rosiek Syców 1:3 20:25, 19:25, 25:20, 21:250:1
Czarni Rząśnia Rosiek Syców 1:3 21:25, 25:21, 22:25, 18:250:2
Rosiek Syców Czarni Rząśnia3:0 25:13, 25:18, 25:223:0
o miejsce 9
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
AZS Politechnika Opolska KŚ AZS Pol. Śląskiej3:2 15:25, 22:25, 25:21, 25:23, 16:141:0
AZS Politechnika Opolska KŚ AZS Pol. Śląskiej3:1 22:25, 25:22, 26:24, 25:162:0
KŚ AZS Pol. Śląskiej AZS Politechnika Opolska3:0 29:27, 25:23, 25:151:2
KŚ AZS Pol. Śląskiej AZS Politechnika Opolska 1:3 18:25, 20:25, 25:19, 19:251:3

I runda play-off

o miejsca 1-6
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Rosiek Syców Rafako Racibórz3:1 33:31, 12:25, 29:27, 25:191:0
Rosiek Syców Rafako Racibórz 1:3 19:25, 20:25, 25:19, 22:251:1
Rafako Racibórz Rosiek Syców 2:3 17:25, 25:18, 26:24, 21:25, 12:151:2
Rafako Racibórz Rosiek Syców 2:3 18:25, 24:26, 25:21, 28:26, 12:151:3
Delic Pol Częstochowa Karo Strzelce Opolskie3:0 25:16, 25:17, 25:211:0
Delic Pol Częstochowa Karo Strzelce Opolskie3:1 23:25, 25:17, 25:17, 25:182:0
Karo Strzelce Opolskie Delic Pol Częstochowa 1:3 25:16, 16:25, 21:25, 17:250:3
o miejsca 7-10
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
AZS Politechnika Opolska UKS SMS Łódź3:0 25:20, 25:16, 25:141:0
AZS Politechnika Opolska UKS SMS Łódź3:0 25:20, 25:19, 25:112:0
UKS SMS Łódź AZS Politechnika Opolska3:2 25:21, 17:25, 25:23, 17:25, 16:141:2
UKS SMS Łódź AZS Politechnika Opolska3:1 25:23, 21:25, 25:19, 25:212:2
AZS Politechnika Opolska UKS SMS Łódź 1:3 19:25, 23:25, 25:21, 17:252:3
KŚ AZS Pol. Śląskiej Warta Działoszyn 1:3 25:19, 23:25, 27:29, 20:250:1
KŚ AZS Pol. Śląskiej Warta Działoszyn 2:3 19:25, 25:18, 18:25, 25:23, 10:150:2
Warta Działoszyn KŚ AZS Pol. Śląskiej3:1 25:23, 18:25, 25:15, 25:153:0
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved