Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2006/2007 > II liga mężczyzn > grupa 1 > play-off

Ligi polskie>sezon 2006/2007>II liga mężczyzn>grupa 1 > play-off

III runda play-off

o miejsca 1-2
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
GTS Gdańsk Orzeł Międzyrzecz 1:3 22:25, 25:15, 18:25, 17:250:1
GTS Gdańsk Orzeł Międzyrzecz3:1 22:25, 25:19, 25:12, 25:211:1
Orzeł Międzyrzecz GTS Gdańsk3:0 25:14, 25:20, 25:232:1
Orzeł Międzyrzecz GTS Gdańsk3:1 19:25, 25:19, 25:18, 25:163:1

II runda play-off

o miejsca 1-4
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Olimpia Sulęcin Orzeł Międzyrzecz3:0 25:21, 25:17, 25:231:0
Olimpia Sulęcin Orzeł Międzyrzecz 1:3 14:25, 20:25, 26:24, 28:301:1
Orzeł Międzyrzecz Olimpia Sulęcin3:1 27:25, 23:25, 25:22, 25:132:1
Orzeł Międzyrzecz Olimpia Sulęcin3:1 25:21, 25:14, 18:25, 25:113:1
GTS Gdańsk Morze Bałtyk Szczecin3:2 25:19, 22:25, 25:22, 20:25, 20:181:0
GTS Gdańsk Morze Bałtyk Szczecin3:2 25:19, 17:25, 21:25, 25:16, 15:132:0
Morze Bałtyk Szczecin GTS Gdańsk3:0 32:30, 25:21, 25:181:2
Morze Bałtyk Szczecin GTS Gdańsk3:1 25:19, 25:19, 18:25, 25:222:2
GTS Gdańsk Morze Bałtyk Szczecin3:2 19:25, 28:26, 23:25, 26:24, 15:133:2
o miejsce 9
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Ikar Legnica Chrobry Głogów3:0 25:23, 25:20, 25:161:0
Ikar Legnica Chrobry Głogów3:2 18:25, 21:25, 26:24, 25:21, 15:132:0
Chrobry Głogów Ikar Legnica3:2 17:25, 25:21, 25:22, 22:25, 15:121:2
Chrobry Głogów Ikar Legnica 0:3 20:25, 21:25, 22:251:3

I runda play-off

o miejsca 1-6
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
KU AZS UAM Poznań Morze Bałtyk Szczecin 1:3 16:25, 26:24, 15:25, 18:250:1
KU AZS UAM Poznań Morze Bałtyk Szczecin3:0 25:17, 25:16, 25:211:1
Morze Bałtyk Szczecin KU AZS UAM Poznań3:1 25:23, 19:25, 25:13, 26:242:1
Morze Bałtyk Szczecin KU AZS UAM Poznań3:0 25:23, 25:21, 27:253:1
Orzeł Międzyrzecz AZS UZ Zielona Góra3:1 25:22, 25:21, 18:25, 25:141:0
Orzeł Międzyrzecz AZS UZ Zielona Góra3:1 25:18, 22:25, 25:16, 25:182:0
AZS UZ Zielona Góra Orzeł Międzyrzecz 0:3 23:25, 19:25, 22:250:3
o miejsca 7-10
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Orion Sulechów Chrobry Głogów3:1 25:24, 25:17, 20:25, 25:221:0
Orion Sulechów Chrobry Głogów3:2 23:25, 22:25, 25:12, 25:22, 15:112:0
Chrobry Głogów Orion Sulechów 1:30:3
Ikar Legnica Sudety Kamienna Góra3:1 17:25, 25:22, 25:23, 25:161:0
Ikar Legnica Sudety Kamienna Góra3:1 21:25, 25:19, 25:19, 25:152:0
Sudety Kamienna Góra Ikar Legnica3:0 25:21, 25:18, 25:131:2
Sudety Kamienna Góra Ikar Legnica3:2 25:23, 25:22, 24:26, 23:25, 15:122:2
Ikar Legnica Sudety Kamienna Góra 0:32:3
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved