Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2006/2007 > II liga kobiet > grupa 3 > play-off

Ligi polskie>sezon 2006/2007>II liga kobiet>grupa 3 > play-off

III runda play-off

o miejsca 1-2
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
AZS AWF Warszawa AZS WSWFiT Białystok3:0 25:23, 25:20, 25:221:0
AZS AWF Warszawa AZS WSWFiT Białystok3:0 25:16, 25:16, 25:182:0
AZS WSWFiT Białystok AZS AWF Warszawa 0:3 22:25, 14:25, 16:250:3

II runda play-off

o miejsca 1-4
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Czarni Węgrów AZS WSWFiT Białystok 1:3 25:18, 28:30, 23:25, 19:250:1
Czarni Węgrów AZS WSWFiT Białystok3:1 25:10, 17:25, 25:18, 25:191:1
AZS WSWFiT Białystok Czarni Węgrów3:2 25:16, 17:25, 25:21, 20:25, 20:182:1
AZS WSWFiT Białystok Czarni Węgrów3:0 25:16, 25:17, 25:153:1
AZS AWF Warszawa Jedynka Aleksandrów Ł.3:1 25:18, 25:27, 25:13, 25:161:0
AZS AWF Warszawa Jedynka Aleksandrów Ł.3:1 11:25, 25:19, 25:22, 25:182:0
Jedynka Aleksandrów Ł. AZS AWF Warszawa 2:3 19:25, 25:23, 25:19, 19:25, 12:150:3
o miejsce 9
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
AZS UW Warszawa Szóstka Biłgoraj3:2 25:14, 27:25, 17:25, 15:25, 15:121:0
AZS UW Warszawa Szóstka Biłgoraj 0:3 20:25, 24:26, 17:251:1
Szóstka Biłgoraj AZS UW Warszawa3:0 25:20, 25:19, 25:152:1
Szóstka Biłgoraj AZS UW Warszawa3:2 22:25, 25:21, 25:20, 21:25, 15:133:1

I runda play-off

o miejsca 1-6
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Jedynka Aleksandrów Ł. Skarpa Toruń3:1 25:23, 25:11, 20:25, 25:221:0
Jedynka Aleksandrów Ł. Skarpa Toruń3:0 25:21, 25:19, 25:232:0
Skarpa Toruń Jedynka Aleksandrów Ł. 1:3 15:25, 25:27, 25:20, 16:250:3
Tomasovia Tomaszów L. AZS WSWFiT Białystok3:1 26:24, 27:25, 11:25, 25:111:0
Tomasovia Tomaszów L. AZS WSWFiT Białystok3:0 25:21, 25:20, 25:142:0
AZS WSWFiT Białystok Tomasovia Tomaszów L.3:2 25:21, 22:25, 25:20, 24:26, 15:71:2
AZS WSWFiT Białystok Tomasovia Tomaszów L.3:2 26:24, 20:25, 24:26, 25:11, 15:102:2
Tomasovia Tomaszów L. AZS WSWFiT Białystok 1:3 25:23, 14:25, 21:25, 17:252:3
o miejsca 7-10
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
AZS Politechnika Radom Szóstka Biłgoraj3:0 25:20, 25:17, 25:201:0
AZS Politechnika Radom Szóstka Biłgoraj 0:3 20:25, 23:25, 19:251:1
Szóstka Biłgoraj AZS Politechnika Radom3:1 25:21, 25:21, 13:25, 25:212:1
Szóstka Biłgoraj AZS Politechnika Radom 2:3 24:26, 25:16, 29:27, 22:25, 11:152:2
AZS Politechnika Radom Szóstka Biłgoraj3:0 25:20, 27:25, 25:143:2
ŁKS Łódź AZS UW Warszawa 0:3 21:25, 22:25, 23:250:1
ŁKS Łódź AZS UW Warszawa 1:3 17:25, 25:23, 16:25, 26:280:2
AZS UW Warszawa ŁKS Łódź 2:3 25:23, 23:25, 25:20, 23:25, 8:152:1
AZS UW Warszawa ŁKS Łódź 0:3 25:27, 21:25, 18:252:2
ŁKS Łódź AZS UW Warszawa3:0 25:6, 25:19, 25:213:2
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved