Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2006/2007 > II liga kobiet > grupa 2 > play-off

Ligi polskie>sezon 2006/2007>II liga kobiet>grupa 2 > play-off

III runda play-off

o miejsca 1-2
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
PLKS Pszczyna AZS Częstochowianka3:1 22:25, 25:17, 25:9, 25:171:0
PLKS Pszczyna AZS Częstochowianka3:0 25:22, 25:15, 25:172:0
AZS Częstochowianka PLKS Pszczyna 2:3 28:26, 23:25, 25:22, 16:25, 13:150:3

II runda play-off

o miejsca 1-4
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
PLKS Pszczyna Gwardia II Wrocław3:0 25:15, 25:19, 25:151:0
PLKS Pszczyna Gwardia II Wrocław3:0 25:11, 31:29, 25:202:0
Gwardia II Wrocław PLKS Pszczyna 2:30:3
AZS Częstochowianka Płomień Sosnowiec3:0 25:23, 25:23, 25:211:0
AZS Częstochowianka Płomień Sosnowiec3:2 28:26, 25:22, 21:25, 21:25, 15:132:0
Płomień Sosnowiec AZS Częstochowianka3:2 25:21, 22:25, 17:25, 25:21, 15:91:2
Płomień Sosnowiec AZS Częstochowianka 1:3 20:25, 25:18, 21:25, 21:251:3
o miejsce 9
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
AZS Opole Polonia Świdnica3:2 25:19, 24:26, 18:25, 25:23, 16:141:0
AZS Opole Polonia Świdnica 1:3 20:25, 18:25, 25:22, 19:251:1
Polonia Świdnica AZS Opole3:1 25:19, 16:25, 26:24, 25:222:1
Polonia Świdnica AZS Opole3:0 25:17, 25:23, 25:233:1

I runda play-off

o miejsca 1-6
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Płomień Sosnowiec Gaudia Trzebnica3:0 26:24, 25:16, 25:181:0
Płomień Sosnowiec Gaudia Trzebnica 2:3 25:15, 23:25, 25:19, 23:25, 13:151:1
Gaudia Trzebnica Płomień Sosnowiec 0:31:2
Gaudia Trzebnica Płomień Sosnowiec 1:3 25:27, 18:25, 25:18, 26:281:3
Gwardia II Wrocław MCKiS Jaworzno3:0 25:21, 25:14, 25:201:0
Gwardia II Wrocław MCKiS Jaworzno3:0 26:24, 25:18, 25:142:0
MCKiS Jaworzno Gwardia II Wrocław 1:3 19:25, 25:27, 25:21, 23:250:3
o miejsca 7-10
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Olimpia Jawor Polonia Świdnica3:1 25:17, 25:14, 21:25, 25:121:0
Olimpia Jawor Polonia Świdnica3:2 21:25, 25:11, 25:12, 21:25, 15:112:0
Polonia Świdnica Olimpia Jawor3:2 25:23, 17:25, 11:25, 25:23, 15:131:2
Polonia Świdnica Olimpia Jawor3:2 18:25, 25:16, 23:25, 25:19, 15:62:2
Olimpia Jawor Polonia Świdnica3:0 25:9, 25:12, 25:223:2
AZS Opole MKS Zawiercie 1:3 20:25, 25:22, 25:27, 14:250:1
AZS Opole MKS Zawiercie3:0 29:27, 25:22, 25:131:1
MKS Zawiercie AZS Opole3:2 22:25, 25:27, 25:21, 25:22, 15:102:1
MKS Zawiercie AZS Opole3:1 23:25, 25:15, 25:16, 25:213:1
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved