Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2003/2004 > II liga mężczyzn > grupa 3 > play-off

Ligi polskie>sezon 2003/2004>II liga mężczyzn>grupa 3 > play-off

II runda play-off

o miejsce 1
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Gwardia Szczytno Moderator Hajnówka3:0 25:16, 27:25, 25:161:0
Gwardia Szczytno Moderator Hajnówka 1:3 23:25, 23:25, 25:21, 20:251:1
Moderator Hajnówka Gwardia Szczytno 2:3 25:16, 25:22, 18:25, 24:26, 12:151:2
Moderator Hajnówka Gwardia Szczytno3:1 25:22, 18:25, 25:17, 25:232:2
Gwardia Szczytno Moderator Hajnówka 2:3 20:25, 25:23, 21:25, 25:18, 14:162:3
o miejsce 3
(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
AZS II Olsztyn Net Ostrołęka3:2 25:23, 23:25, 25:13, 20:25, 16:141:0
Net Ostrołęka AZS II Olsztyn 1:3 25:17, 18:25, 18:25, 18:250:2
o miejsce 5
(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
MDK Warszawa SKS Starogard Gdański3:1 23:25, 25:16, 25:23, 25:221:0
MDK Warszawa SKS Starogard Gdański3:0 25:14, 25:19, 34:322:0
o miejsce 7
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
MOSiR Giżycko Alpat Gdynia 1:3 20:25, 27:25, 18:25, 25:270:1
MOSiR Giżycko Alpat Gdynia3:2 21:25, 25:18, 20:25, 25:18, 15:111:1
Alpat Gdynia MOSiR Giżycko3:0 25:0, 25:0, 25:02:1
Alpat Gdynia MOSiR Giżycko 0:3 22:25, 22:25, 15:252:2
MOSiR Giżycko Alpat Gdynia3:03:2

I runda play-off

o miejsca 1-4
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Gwardia Szczytno AZS II Olsztyn3:0 25:18, 25:23, 25:111:0
Gwardia Szczytno AZS II Olsztyn3:2 25:14, 22:25, 25:20, 21:25, 17:152:0
AZS II Olsztyn Gwardia Szczytno 1:3 25:20, 22:25, 22:25, 16:250:3
Moderator Hajnówka Net Ostrołęka 1:3 18:25, 19:25, 25:21, 21:250:1
Moderator Hajnówka Net Ostrołęka3:0 25:23, 25:18, 25:201:1
Net Ostrołęka Moderator Hajnówka 2:3 16:25, 29:27, 24:26, 25:22, 12:151:2
Net Ostrołęka Moderator Hajnówka 0:3 22:25, 21:25, 21:251:3
o miejsca 5-8
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
MDK Warszawa Alpat Gdynia3:1 25:10, 17:25, 27:25, 25:171:0
MDK Warszawa Alpat Gdynia3:1 19:25, 25:22, 26:24, 25:192:0
Alpat Gdynia MDK Warszawa 1:3 22:25, 25:11, 23:25, 21:250:3
SKS Starogard Gdański MOSiR Giżycko3:2 25:16, 27:29, 25:17, 23:25, 15:101:0
SKS Starogard Gdański MOSiR Giżycko3:0 28:26, 25:23, 25:202:0
MOSiR Giżycko SKS Starogard Gdański3:2 22:25, 25:23, 25:16, 19:25, 15:111:2
MOSiR Giżycko SKS Starogard Gdański 0:3 13:25, 25:27, 17:251:3
Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved