Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2020/2021 > Challenge Cup M > 1/16 finału

Europejskie puchary>sezon 2020/2021>Challenge Cup M > 1/16 finału

gospodarzgośćwynikwyniki setów
04-11-2020 Halkbank Ankara (TUR) Hapoel Kfar Saba (ISR)3:128:26, 25:19, 19:25, 25:17
11-11-2020 VRCK Kazincbaricka (HUN) Benfica Lizbona (POR) 0:30:25, 0:25, 0:25
walkower
04-11-2020 Sollentuna VC Sztokholm (SWE) Viking Bergen (NOR)3:025:0, 25:0, 25:0
walkower
03-11-2020 AS Cannes (FRA) Nantes Reze Metropole (FRA) odwołany
04-11-2020 Barkom-Każany Lwów (UKR) Dinamo Bukareszt (ROU) 2:325:22, 25:19, 21:25, 22:25, 9:15
10-10-2020 UVC Weberzeile Ried (AUT) Marek Union Dupnica (BUL) 0:321:25, 16:25, 16:25
17-11-2020 Vardar Skopje (MKD) Calcit Kamnik (SLO) 0:312:25, 15:25, 17:25
w Kamniku
03-11-2020 SK Jēkabpils Lūši (LAT) Allianz Powervolley Milano (ITA) 0:30:25, 0:25, 0:25
walkower
04-11-2020 Epicentr-Podoljany Horodok (UKR) Partizan Belgrad (SRB)3:025:0, 25:0, 25:0
walkower
04-11-2020 Saarema VK (EST) Lausanne UC (SUI)3:025:0, 25:0, 25:0
walkower
03-11-2020 Sporting Lizbona (POR) Helios Grizzlys Giesen (GER)3:025:20, 25:22, 25:23
05-11-2020 RTU-R Jurmala (LAT) VK Lvi Praga (CZE) przełożony
05-11-2020 Parnu VK (EST) Tiikerit Kokkola (FIN)3:025:0, 25:0, 25:0
walkower
04-11-2020 Lindaren Volleyn Lucerna (SUI) Union Raiffeisen Waldviertel (AUT) 0:318:25, 21:25, 19:25
02-11-2020 Gio Strumica (MKD) Omonia Nikozja (CYP) 0:320:25, 19:25, 18:25
w Nikozji
13-11-2020 Fonte Bastardo Azores (POR) Ziraat Bankasi Ankara (TUR)3:225:23, 21:25, 27:25, 22:25, 15:9
w Ankarze
gospodarzgośćwynikwyniki setów
06-11-2020 Hapoel Kfar Saba (ISR) Halkbank Ankara (TUR) 0:327:29, 23:25, 24:26
10-11-2020 Benfica Lizbona (POR) VRCK Kazincbaricka (HUN)3:025:0, 25:0, 25:0
walkower
11-11-2020 Viking Bergen (NOR) Sollentuna VC Sztokholm (SWE) 0:30:25, 0:25, 0:25
walkower
11-11-2020 Nantes Reze Metropole (FRA) AS Cannes (FRA) 2:325:20, 18:25, 25:20, 28:30, 13:15
11-11-2020 Dinamo Bukareszt (ROU) Barkom-Każany Lwów (UKR)3:025:0, 25:0, 25:0
walkower
11-10-2020 Marek Union Dupnica (BUL) UVC Weberzeile Ried (AUT)3:025:23, 25:21, 25:21
18-11-2020 Calcit Kamnik (SLO) Vardar Skopje (MKD)3:0 25:16, 25:17, 25:17
11-11-2020 Allianz Powervolley Milano (ITA) SK Jēkabpils Lūši (LAT)3:025:0, 25:0, 25:0
walkower
05-11-2020 Partizan Belgrad (SRB) Epicentr-Podoljany Horodok (UKR) 0:30:25, 0:25, 0:25
walkower
11-11-2020 Lausanne UC (SUI) Saarema VK (EST) 0:30:25, 0:25, 0:25
walkower
10-11-2020 Helios Grizzlys Giesen (GER) Sporting Lizbona (POR) 3:225:22, 21:25, 22:25, 25:18, 15:12
11-11-2020 VK Lvi Praga (CZE) RTU-R Jurmala (LAT)3:025:0, 25:0, 25:0
walkower
Tiikerit Kokkola (FIN) Parnu VK (EST) 0:30:25, 0:25, 0:25
walkower
10-11-2020 Union Raiffeisen Waldviertel (AUT) Lindaren Volleyn Lucerna (SUI) odwołany
03-11-2020 Omonia Nikozja (CYP) Gio Strumica (MKD) odwołany
11-11-2020 Ziraat Bankasi Ankara (TUR) Fonte Bastardo Azores (POR)3:125:23, 23:25, 25:18, 25:21
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved