Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2020/2021 > Challenge Cup K > 1/16 finału

Europejskie puchary>sezon 2020/2021>Challenge Cup K > 1/16 finału

gospodarzgośćwynikwyniki setów
23-11-2020 VK Pirane Brusno (SVK) Sanaya La Laguna (ESP)3:216:25, 21:25, 25:20, 25:21, 15:9
11-11-2020 C.S.M. Alba Blaj (ROU) VBC Cheseaux (SUI)3:0 walkower
25-11-2020 Dinamo Bukareszt (ROU) AJM FC do Porto (POR) 0:30:25, 0:25, 0:25
walkower
VK Prostejov (CZE) wolny los
11-11-2020 Sm\'AESCH Pffefingen (SUI) VK UKF Nitra (SVK) 0:30:25, 0:25, 0:25
walkower
12-11-2020 Vardar Skopje (MKD) HPK Hämeenlinna (FIN)3:025:0, 25:0, 25:0
walkower
26-11-2020 TJ Ostrava (CZE) Rigas Volejbola Skola (LAT)3:025:17, 25:17, 25:16
w Rydze
Diamant Kaposvar (HUN) wolny los
10-11-2020 THY Stambuł (TUR) OK Kastela (CRO)3:025:16, 25:7, 25:12
CSM Lugoj (ROU) wolny los
10-11-2020 Sliedrecht Sport (NED) CV Gran Canaria (ESP) 0:323:25, 18:25, 21:25
Vandoeuvre Nancy (FRA) wolny los
24-11-2020 Kairos Ponta Delgada (POR) Jedinstvo Stara Pazova (SRB)3:025:0, 25:0, 25:0
walkower
11-11-2020 UVC Holding Graz (AUT) ASKÖ Linz Stieg (AUT) 2:325:21, 22:25, 17:25, 25:21, 12:15
12-11-2020 Kanti Schaffhausen (SUI) TK Kaunas VDU (LTU) 0:30:25, 0:25, 0:25
walkower
Sistem9 Yesilyurt Stambuł (TUR) wolny los
gospodarzgośćwynikwyniki setów
24-11-2020 Sanaya La Laguna (ESP) VK Pirane Brusno (SVK)3:225:17, 22:25, 23:25, 25:14, 15:5, 15:12
mecz na Słowacji
26-11-2020 VBC Cheseaux (SUI) C.S.M. Alba Blaj (ROU) 0:30:25, 0:25, 0:25
walkower
24-11-2020 AJM FC do Porto (POR) Dinamo Bukareszt (ROU)3:025:0, 25:0, 25:0
walkower
VK Prostejov (CZE) wolny los
25-11-2020 VK UKF Nitra (SVK) Sm\'AESCH Pffefingen (SUI)3:025:0, 25:0, 25:0
walkower
25-11-2020 HPK Hämeenlinna (FIN) Vardar Skopje (MKD) 0:30:25, 0:25, 0:25
walkower
25-11-2020 Rigas Volejbola Skola (LAT) TJ Ostrava (CZE) 1:314:25, 22:25, 30:28, 20:25
Diamant Kaposvar (HUN) wolny los
11-11-2020 OK Kastela (CRO) THY Stambuł (TUR) 0:317:25, 15:25, 14:25
CSM Lugoj (ROU) wolny los
11-11-2020 CV Gran Canaria (ESP) Sliedrecht Sport (NED)3:223:25, 20:25, 25:20, 25:22, 15:11
Vandoeuvre Nancy (FRA) wolny los
25-11-2020 Jedinstvo Stara Pazova (SRB) Kairos Ponta Delgada (POR) 0:30:25, 0:25, 0:25
walkower
25-11-2020 ASKÖ Linz Stieg (AUT) UVC Holding Graz (AUT) 0:319:25, 11:25, 20:25
25-11-2020 TK Kaunas VDU (LTU) Kanti Schaffhausen (SUI)3:025:0, 25:0, 25:0
walkower
Sistem9 Yesilyurt Stambuł (TUR) wolny los
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved