Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2019/2020 > Puchar CEV K > 1/16 finału

Europejskie puchary>sezon 2019/2020>Puchar CEV K > 1/16 finału

gospodarzgośćwynikwyniki setów
04-12-2019 18:00 Chemik Police (POL) Galatasaray Stambuł (TUR)3:125:20, 17:25, 25:19, 27:25
04-12-2019 Dimurol La Laguna (ESP) Partizani Tirana (ALB)3:025:14, 25:17, 25:15
04-12-2019 OK Kastela (CRO) Mladost Zagrzeb (CRO) 0:317:25, 17:25, 23:25
03-12-2019 CSM Targoviste (ROU) Fatum Nyiregyhaza (HUN) 2:322:25, 17:25, 29:27, 26:24, 10:15
Volero Le Cannet VB (FRA) CSM Bukareszt (ROU)
11-12-2019 TSV Dudingen (SUI) Luka Bar (MNE)3:025:19, 25:11, 25:14
05-12-2019 UOK Banja Luka (BIH) Jedinstvo Brcko (BIH)3:230:28, 15:25, 24:26, 25:15, 15:11
04-12-2019 Minczanka Mińsk (BLR) Viteos Neuchatel (SUI)3:025:11, 26:24, 25:22
04-12-2019 Sliedrecht Sport (NED) Palmberg Schwerin (GER) 0:317:25, 17:25, 19:25
04-12-2019 VK Selmy Brno (CZE) Hämeenlinna (FIN)3:226:24, 19:25, 21:25, 25:13, 15:13
04-12-2019 Asterix Beveren (BEL) VK Prostejov (CZE)3:222:25, 25:21, 25:15, 25:27, 15:8
04-12-2019 GEN-I Nova Gorica (SLO) Hermes Oostende (BEL) 0:312:25, 18:25, 19:25
04-12-2019 18:00 Developres Rzeszów (POL) ASPTT Mulhouse (FRA)3:226:24, 23:25, 25:22, 20:25, 15:7
04-12-2019 Unet e-work Busto Arsizio (ITA) VK UP Ołomuniec (CZE)3:025:18, 25:11, 25:20
17-12-2019 Orbita Zaporoże (UKR) Saguella Monza (ITA)
04-12-2019 SC Poczdam (GER) Dinamo Kazań (RUS) 2:317:25, 25:18, 25:20, 20:25, 12:15
gospodarzgośćwynik
17-12-2019 17:00 Galatasaray Stambuł (TUR) Chemik Police (POL)
18-12-2019 Partizani Tirana (ALB) Dimurol La Laguna (ESP)
19-12-2019 Mladost Zagrzeb (CRO) OK Kastela (CRO)
17-12-2019 Fatum Nyiregyhaza (HUN) CSM Targoviste (ROU)
CSM Bukareszt (ROU) Volero Le Cannet VB (FRA)
18-12-2019 Luka Bar (MNE) TSV Dudingen (SUI)
18-12-2019 Jedinstvo Brcko (BIH) UOK Banja Luka (BIH)
18-12-2019 Viteos Neuchatel (SUI) Minczanka Mińsk (BLR)
17-12-2019 Palmberg Schwerin (GER) Sliedrecht Sport (NED)
17-12-2019 Hämeenlinna (FIN) VK Selmy Brno (CZE)
19-12-2019 VK Prostejov (CZE) Asterix Beveren (BEL)
18-12-2019 Hermes Oostende (BEL) GEN-I Nova Gorica (SLO)
18-12-2019 19:00 ASPTT Mulhouse (FRA) Developres Rzeszów (POL)
19-12-2019 VK UP Ołomuniec (CZE) Unet e-work Busto Arsizio (ITA)
19-12-2019 Saguella Monza (ITA) Orbita Zaporoże (UKR)
18-12-2019 Dinamo Kazań (RUS) SC Poczdam (GER)
Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved