Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2019/2020 > Challenge Cup M > 1/16 finału

Europejskie puchary>sezon 2019/2020>Challenge Cup M > 1/16 finału

gospodarzgośćwynikwyniki setów
18-12-2019 Erzeni Shijak (ALB) Allianz Powervolley Milano (ITA) 0:39:25, 15:25, 7:25
12-12-2019 Pärnu VK (EST) Mladost Kastela (CRO)3:125:18, 17:25, 25:10, 25:23
11-12-2019 Saaremaa VC (EST) Hapoel Kfar Saba (ISR)3:125:18, 23:25, 25:23, 25:16
11-12-2019 Unicaja Almeria (ESP) Holding Graz (AUT)3:025:22, 25:23, 25:11
10-12-2019 SCM Un. Craiova (ROU) Volleyball.cz Kladno (CZE) 2:325:20, 25:27, 25:14, 22:25, 11:15
11-12-2019 Calcit Kamnik (SLO) SC Portugal Lizbona (POR)3:125:18, 25:15, 23:25, 25:20
10-12-2019 Penzügyör Budapeszt (HUN) Omonia Nikozja (CYP)3:025:19, 25:23, 25:15
10-12-2019 Tokat Belediye Plevne (TUR) Haasrode Leuven (BEL) 0:325:27, 16:25, 23:25
11-12-2019 Lindaren Luzern (SUI) Montpellier Castelnau UC (FRA) 0:319:25, 25:27, 9:25
11-12-2019 Fino Kaposvar (HUN) Lycurgus Groningen (NED) 1:325:18, 20:25, 26:28, 22:25
12-12-2019 Buducnost Podgorica (MNE) VKP SPU Nitra (CZE)3:225:17, 19:25, 21:25, 25:20, 15:12
11-12-2019 Rennes Volley 35 (FRA) TV Schönenwerd (SUI)3:025:16, 25:15, 25:17
11-12-2019 Gentofte Volley (DEN) Volei Municipal Zalau (ROU) 2:325:14, 25:22, 17:25, 23:25, 0:12
10-12-2019 ČEZ Karlovarsko (CZE) Stroitiel Mińsk (BLR)3:116:25, 25:19, 25:20, 25:20
11-12-2019 17:30 Aluron Virtu CMC Zawiercie (POL) Hebar Pazardżik (BUL)3:025:21, 25:21, 25:18
12-12-2019 KV Luboteni Ferizaj (KOS) Spor Toto SC Ankara (TUR) 0:311:25, 15:25, 13:25
gospodarzgośćwynikwyniki setów
19-12-2019 Allianz Powervolley Milano (ITA) Erzeni Shijak (ALB)3:025:14, 25:11, 25:21
18-12-2019 Mladost Kastela (CRO) Pärnu VK (EST)3:123:25, 25:23, 25:19, 25:21, 17:15
17-12-2019 Hapoel Kfar Saba (ISR) Saaremaa VC (EST) 0:322:25, 23:25, 17:25
18-12-2019 Holding Graz (AUT) Unicaja Almeria (ESP) 2:325:23, 22:25, 23:25, 25:21, 10:15
18-12-2019 Volleyball.cz Kladno (CZE) SCM Un. Craiova (ROU)3:025:17, 25:23, 25:15
17-12-2019 SC Portugal Lizbona (POR) Calcit Kamnik (SLO)3:025:18, 25:17, 25:22, 15:8
11-12-2019 Omonia Nikozja (CYP) Penzügyör Budapeszt (HUN) 0:311:25, 17:25, 16:25
17-12-2019 Haasrode Leuven (BEL) Tokat Belediye Plevne (TUR)3:125:19, 24:26, 25:22, 25:23
18-12-2019 Montpellier Castelnau UC (FRA) Lindaren Luzern (SUI)3:025:20, 25:18, 25:13
19-12-2019 Lycurgus Groningen (NED) Fino Kaposvar (HUN)3:025:20, 25:19, 25:22
18-12-2019 VKP SPU Nitra (CZE) Buducnost Podgorica (MNE)3:025:18, 25:14, 25:14
18-12-2019 TV Schönenwerd (SUI) Rennes Volley 35 (FRA) 0:318:25, 17:25, 17:25
18-12-2019 Volei Municipal Zalau (ROU) Gentofte Volley (DEN)3:025:20, 25:20, 25:19
18-12-2019 Stroitiel Mińsk (BLR) ČEZ Karlovarsko (CZE) 0:319:25, 13:25, 18:25
18-12-2019 17:30 Hebar Pazardżik (BUL) Aluron Virtu CMC Zawiercie (POL) 2:321:25, 25:18, 25:20, 20:25, 9:15
17-12-2019 Spor Toto SC Ankara (TUR) KV Luboteni Ferizaj (KOS)3:025:11, 25:11, 25:19
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved