Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2016/2017 > Challenge Cup K > 1/16 finału

Europejskie puchary>sezon 2016/2017>Challenge Cup K > 1/16 finału

13-15.12.2016
gospodarzgośćwynikwyniki setów
14-12-2016 Stiinta Bacau (ROM) Bursa BBSK (TUR) 1:325:19, 14:25, 22:25, 18:25
14-12-2016 Slavia Bratysława (SVK) UVC Holding Graz (AUT)3:128:30, 25:20, 25:19, 25:15
14-12-2016 Naturhouse Ciudad de Logrono (ESP) AVC Famalicao (POR)3:026:24, 25:16, 25:15
14-12-2016 CV Tenerife (ESP) Dauphines Charleroi (BEL) 1:312:25, 25:16, 20:25, 23:25
14-12-2016 VC Oudegem (BEL) Viteos Neuchatel Universite (SUI) 0:319:25, 16:25, 22:25
15-12-2016 AEL Limassol (CYP) Bratysławski VK (SVK)3:025:22, 25:22, 25:18
14-12-2016 Randaberg IL (NOR) LP Kangasala (FIN) 0:314:25, 15:25, 15:25
14-12-2016 OrPo Orivesi (FIN) Schweriner SC (GER) 0:313:25, 20:25, 15:25
14-12-2016 ASPTT Mulhouse (FRA) Asterix Beveren (BEL) 1:319:25, 25:19, 20:25, 19:25
14-12-2016 KV Skenderaj (KOS) Vasas Budapeszt (HUN) 1:319:25, 19:25, 25:23, 14:25
14-12-2016 Canakkale Bldspor (TUR) Lewski Sofia (BUL)3:025:8, 25:12, 25:15
14-12-2016 Olympiacos Pireus (GRE) C.S.M Bukareszt (ROU)3:025:23, 25:18, 25:22
14-12-2016 OK Porec (CRO) TJ Ostrava (CZE) 0:316:25, 17:25, 10:25
14-12-2016 Kralovo Pole Brno (CZE) VB Niederosterreich Post SV (AUT)3:025:19, 25:22, 25:17
14-12-2016 Marina Kastela (CRO) PSVBG Salzburg (AUT)3:225:15, 25:21, 18:25, 22:25, 15:13
14-12-2016 AON Pannaxiakos Naxos (GRE) Jenisej Krasnojarsk (RUS) 0:30:25, 0:25, 0:25
10-12.01.2017
gospodarzgośćwynikwyniki setów
11-01-2017 Bursa BBSK (TUR) Stiinta Bacau (ROM)3:125:15, 25:17, 18:25, 25:23
17-01-2017 UVC Holding Graz (AUT) Slavia Bratysława (SVK) 1:323:25, 25:22, 29:31, 18:25
11-01-2017 AVC Famalicao (POR) Naturhouse Ciudad de Logrono (ESP) 1:314:25, 22:25, 25:21, 24:26
12-01-2017 Dauphines Charleroi (BEL) CV Tenerife (ESP) 2:328:30, 25:22, 18:25, 25:20, 12:15
12-01-2017 Viteos Neuchatel Universite (SUI) VC Oudegem (BEL)3:025:23, 25:19, 25:15
12-01-2017 Bratysławski VK (SVK) AEL Limassol (CYP)3:125:27, 25:22, 25:18, 25:14, 5:15
11-01-2017 LP Kangasala (FIN) Randaberg IL (NOR)3:025:23, 25:14, 25:17
11-01-2017 Schweriner SC (GER) OrPo Orivesi (FIN)3:025:20, 25:21, 25:13
12-01-2017 Asterix Beveren (BEL) ASPTT Mulhouse (FRA)3:120:25, 25:20, 25:20, 25:18
10-01-2017 Vasas Budapeszt (HUN) KV Skenderaj (KOS)3:025:14, 25:11, 25:13
10-01-2017 Lewski Sofia (BUL) Canakkale Bldspor (TUR) 0:312:25, 12:25, 18:25
11-01-2017 C.S.M Bukareszt (ROU) Olympiacos Pireus (GRE) 0:323:25, 20:25, 20:25
11-01-2017 TJ Ostrava (CZE) OK Porec (CRO)3:025:17, 25:11, 25:21
11-01-2017 VB Niederosterreich Post SV (AUT) Kralovo Pole Brno (CZE) 1:328:26, 21:25, 16:25, 23:25
11-01-2017 PSVBG Salzburg (AUT) Marina Kastela (CRO) 0:325:27, 14:25, 23:25
11-01-2017 Jenisej Krasnojarsk (RUS) AON Pannaxiakos Naxos (GRE)3:025:0, 25:0, 25:0
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved