Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2015/2016 > Puchar CEV (K) > 1/16-finalu

Europejskie puchary>sezon 2015/2016>Puchar CEV (K) > 1/16-finalu

gospodarzgośćwynikwyniki setów
12-11-2015 23:50 Galatasaray Stambuł (TUR) Viteos Neuchatel Universite (SUI)3:025:20, 25:12, 25:13
11-11-2015 23:50 VC Sneek (NED) VDK Gent Dames (BEL) 0:313:25, 14:25, 22:25, 10:15
10-11-2015 23:50 Crvena Zvezda Belgrad (SRB) Královo Pole Brno (CZE)3:025:21, 25:18, 25:16
11-11-2015 23:50 HPK Hämeenlinna (FIN) Volley Koniz (SUI)3:219:25, 23:25, 25:20, 25:15, 15:13
11-11-2015 20:30 Polski Cukier Muszyna (POL) VC Wiesbaden (GER)3:028:26, 25:22, 25:17
11-11-2015 23:50 Nova KBM Branik Maribor (SLO) Kohila VC (EST)3:025:23, 25:20, 25:20
11-11-2015 23:50 Haifa VC (ISR) LP Salo (FIN) 0:323:25, 19:25, 17:25
10-11-2015 23:50 Azeryol Baku (AZE) C.S.M. Targoviste (ROU)3:025:23, 25:23, 25:17, 15:13
11-11-2015 23:50 LP Kangasala (FIN) SF Paris Saint Cloud (FRA) 2:325:22, 20:25, 20:25, 26:24, 13:15, 15:9
10-11-2015 23:50 Chimik Jużnyj (UKR) Nantes VB (FRA)3:025:20, 25:22, 25:23
11-11-2015 23:50 Martiza Płowdiw (BUL) Dauphines Charleroi (BEL)3:125:21, 17:25, 25:15, 25:13
12-11-2015 23:50 VK UP Ołomuniec (CZE) Schweriner SC (GER)3:225:20, 17:25, 18:25, 25:20, 15:9
11-11-2015 23:50 Apollon Prestige Limassol (CYP) Stiinta Bacau (ROU) 1:320:25, 25:22, 13:25, 14:25
11-11-2015 23:55 Eurosped-TVT Almelo (NED) NIS Spartak Subotica (SRB) 2:326:24, 16:25, 25:23, 20:25, 13:15
11-11-2015 23:55 Olympiakos Pireus (GRE) Linamar Bekescsabai (HUN) 1:319:25, 20:25, 25:17, 18:25
12-11-2015 23:55 Dinamo Krasnodar (RUS) Hermes Oostende (BEL)3:025:17, 25:11, 25:17
gospodarzgośćwynikwyniki setów
29-10-2015 23:40 Viteos Neuchatel Universite (SUI) Galatasaray Stambuł (TUR) 2:326:24, 17:25, 19:25, 25:23, 10:15
28-10-2015 23:40 VDK Gent Dames (BEL) VC Sneek (NED) 1:315:25, 15:25, 25:19, 23:25
27-10-2015 23:40 Královo Pole Brno (CZE) Crvena Zvezda Belgrad (SRB) 2:326:24, 25:21, 21:25, 16:25, 8:15
28-10-2015 23:45 Volley Koniz (SUI) HPK Hämeenlinna (FIN)3:125:16, 20:25, 25:22, 25:23
28-10-2015 19:00 VC Wiesbaden (GER) Polski Cukier Muszyna (POL)3:225:12, 24:26, 22:25, 25:23, 15:10
28-10-2015 23:45 Kohila VC (EST) Nova KBM Branik Maribor (SLO) 0:317:25, 16:25, 20:25
29-10-2015 23:45 LP Salo (FIN) Haifa VC (ISR)3:025:16, 25:13, 25:16
28-10-2015 23:45 C.S.M. Targoviste (ROU) Azeryol Baku (AZE)3:025:19, 25:19, 30:28
27-10-2015 23:45 SF Paris Saint Cloud (FRA) LP Kangasala (FIN) 2:327:29, 25:21, 18:25, 25:15, 11:15
27-10-2015 23:45 Nantes VB (FRA) Chimik Jużnyj (UKR)3:219:25, 25:23, 25:22, 23:25, 15:8
28-10-2015 23:45 Dauphines Charleroi (BEL) Martiza Płowdiw (BUL) 0:323:25, 16:25, 22:25
28-10-2015 23:45 Schweriner SC (GER) VK UP Ołomuniec (CZE)3:025:17, 25:19, 25:22
28-10-2015 23:45 Stiinta Bacau (ROU) Apollon Prestige Limassol (CYP)3:025:22, 25:19, 25:13
28-10-2015 23:45 NIS Spartak Subotica (SRB) Eurosped-TVT Almelo (NED)3:025:21, 25:13, 25:18
29-10-2015 23:45 Linamar Bekescsabai (HUN) Olympiakos Pireus (GRE)3:125:16, 25:27, 25:23, 25:13
27-10-2015 23:45 Hermes Oostende (BEL) Dinamo Krasnodar (RUS) 1:321:25, 25:21, 14:25, 18:25
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved