Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2015/2016 > Challenge Cup (M) > runda-kwalifikacyjna

Europejskie puchary>sezon 2015/2016>Challenge Cup (M) > runda-kwalifikacyjna

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Bate-BGU Borisow (BLR) Fakieł Nowy Urengoj (RUS) 0:323:25, 20:25, 18:25
Pokka - A.E. Karava (CYP) Drenica R&Rukolli Skenderaj (KOS) 0:317:25, 20:25, 17:25
Union Raiffeisen Waldviertel (AUT) Volley Amriswil (SUI) 2:323:25, 25:20, 15:25, 25:22, 9:15
Calcit Kamnik (SLO) Spartak Myjava (SVK)3:025:22, 25:20, 25:23
OK Novi Pazar (SRB) C.S. Arcada Galati (ROU) 2:325:22, 21:25, 18:25, 25:21, 9:15
Loimu Raisio (FIN) Nyborg Bergen (NOR)3:121:25, 25:22, 30:28, 25:22
Fino Kaposvar (HUN) Mladost Marina Kastela (CRO)3:125:27, 25:22, 25:19, 25:23
Prefaxis Menen (BEL) Orion Doetinchem (NED)3:125:18, 25:15, 23:25, 25:19
Istambuł BBSK (TUR) Mladost Brcko (BIH)3:025:16, 25:17, 25:14
Benfica Lizbona (POR) Biogas Volley Nafels (SUI)3:125:19, 25:15, 16:25, 25:20
Spartak Ljig (SRB) Studenti Tirana (ALB)3:025:23, 25:21, 25:16
Ethnikos Alexandroupolis (GRE) Panvita Pomgrad Murska Sobota (SLO)3:119:25, 25:21, 27:25, 25:21
Mladost Zagrzeb (CRO) SG VCA Amstetten Hypo NÖ (AUT)3:225:20, 22:25, 21:25, 25:20, 15:11
Hapoel Kfar Saba (ISR) Anorthosis Famagusta (CYP)3:025:18, 25:23, 25:13
Gentofte Volley (DEN) BK Tromso (NOR)3:125:21, 25:12, 23:25, 25:18
Fonte Bastardo Azores (POR) Calzedonia Verona (ITA) 1:315:25, 11:25, 27:25, 21:25
gospodarzgośćwynikwyniki setów
Fakieł Nowy Urengoj (RUS) Bate-BGU Borisow (BLR)3:124:26, 26:24, 25:9, 25:19
Drenica R&Rukolli Skenderaj (KOS) Pokka - A.E. Karava (CYP)
Volley Amriswil (SUI) Union Raiffeisen Waldviertel (AUT)3:125:17, 20:25, 25:18, 25:16
Spartak Myjava (SVK) Calcit Kamnik (SLO) 1:320:25, 23:25, 25:23, 22:25
C.S. Arcada Galati (ROU) OK Novi Pazar (SRB)3:025:14, 22:25, 25:15, 25:14
Nyborg Bergen (NOR) Loimu Raisio (FIN) 0:317:25, 21:25, 21:25
Mladost Marina Kastela (CRO) Fino Kaposvar (HUN) 2:327:25, 18:25, 26:24, 24:26, 14:16
Orion Doetinchem (NED) Prefaxis Menen (BEL) 0:321:25, 25:22, 17:25, 23:25
Mladost Brcko (BIH) Istambuł BBSK (TUR) 1:317:25, 18:25, 31:29, 19:25
Biogas Volley Nafels (SUI) Benfica Lizbona (POR) 0:320:25, 21:25, 12:25
Studenti Tirana (ALB) Spartak Ljig (SRB) 0:314:25, 17:25, 23:25
Panvita Pomgrad Murska Sobota (SLO) Ethnikos Alexandroupolis (GRE) 2:319:25, 25:27, 25:13, 25:15, 6:15
SG VCA Amstetten Hypo NÖ (AUT) Mladost Zagrzeb (CRO)3:125:16, 25:20, 20:25, 25:19
Anorthosis Famagusta (CYP) Hapoel Kfar Saba (ISR) 0:316:25, 23:25, 18:25
BK Tromso (NOR) Gentofte Volley (DEN) 0:317:25, 23:25, 18:25
Calzedonia Verona (ITA) Fonte Bastardo Azores (POR)3:025:21, 25:20, 25:13
gospodarzgośćwynikwyniki setów
Ballymoney Blaze (IRL) Drenica R&Rukolli Skenderaj (KOS) 0:313:25, 12:25, 16:25
Drenica R&Rukolli Skenderaj (KOS) Ballymoney Blaze (IRL)3:025:17, 25:20, 25:17
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved