Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2011/2012 > Puchar CEV (M) > 1/16 finału

Europejskie puchary>sezon 2011/2012>Puchar CEV (M) > 1/16 finału

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Acqua Paradiso Monza (ITA) Lakkapää Rovaniemi (FIN)3:025:16, 25:14, 25:14
Seat Volley Näfels (SUI) Mladost Zagrzeb (CRO) 2:325:22, 23:25, 24:26, 25:21, 13:15
Berlin Recycling Volleys (GER) Anorthosis Famagusta (CYP)3:025:16, 25:20, 25:17
Stambuł BBSK (TUR) Unicaja Almeria (ESP)3:025:12, 25:22, 25:21
Arago de Sete (FRA) Dinamo Bukareszt (ROU)3:225:18, 25:18, 23:25, 17:25, 16:14
Selver Tallinn (EST) Crvena Zvezda Belgrad (SRB) 2:325:21, 25:19, 20:25, 26:28, 13:15
Draisma Dynamo Apeldoorn (NED) Mladost Marina Kastela (CRO)3:025:13, 25:19, 26:24
Lausanne UC (SUI) Asseco Resovia Rzeszów (POL) 2:322:25, 18:25, 25:21, 25:20, 11:15
Macabi Tel Aviv (ISR) GC Lamia (GRE)3:025:14, 25:18, 26:24
Kakanj (BIH) Buducnost Podgorica (MNE) 2:325:20, 17:25, 25:17, 27:29, 13:15
Calcit Kamnik (SLO) Aquacare Halen (BEL)3:025:22, 25:23, 25:19
Isku Volley Tampere (FIN) Knack Roeselare (BEL) 0:321:25, 15:21, 21:25
AS Cannes (FRA) Posojilnica AICH/DOB (AUT)3:125:27, 25:15, 25:22, 25:21
Stiinta-Explorari Baia Mare (ROU) Lokomotiv Biełgorod (RUS) 0:322:25, 10:25, 19:25
Dinamo Moskwa (RUS) Lokomotiv Charków (UKR)3:025:17, 25:18, 25:22
Halkbank Ankara (TUR) Tytan AZS Częstochowa3:025:16, 25:21, 25:21
Lakkapää Rovaniemi (FIN) Acqua Paradiso Monza (ITA) 0:326:28, 21:25, 20:25
Mladost Zagrzeb (CRO) Seat Volley Näfels (SUI) 2:325:18, 23:25, 25:21, 22:25, 12:15, 0:15
Anorthosis Famagusta (CYP) Berlin Recycling Volleys (GER) 0:314:25, 13:25, 18:25
Unicaja Almeria (ESP) Stambuł BBSK (TUR) 1:325:21, 19:25, 16:25, 26:28
Dinamo Bukareszt (ROU) Arago de Sete (FRA) 2:321:25, 25:22, 20:25, 25:21, 13:15
Crvena Zvezda Belgrad (SRB) Selver Tallinn (EST)3:025:21, 26:24, 25:14
Mladost Marina Kastela (CRO) Draisma Dynamo Apeldoorn (NED)3:225:23, 21:25, 20:25, 25:23, 15:7, 0:15
Asseco Resovia Rzeszów (POL) Lausanne UC (SUI)3:025:15, 25:17, 25:14
GC Lamia (GRE) Macabi Tel Aviv (ISR)3:025:16, 25:17, 25:18, 0:11
Buducnost Podgorica (MNE) Kakanj (BIH)3:118:25, 26:24, 25:19, 25:22
Aquacare Halen (BEL) Calcit Kamnik (SLO)3:026:24, 25:21, 25:20, 0:12
Knack Roeselare (BEL) Isku Volley Tampere (FIN)3:218:25, 25:20, 22:25, 25:18, 15:13
Posojilnica AICH/DOB (AUT) AS Cannes (FRA)3:120:25, 25:16, 26:24, 25:22, 0:15
Lokomotiv Biełgorod (RUS) Stiinta-Explorari Baia Mare (ROU)3:025:14, 29:27, 25:22
Lokomotiv Charków (UKR) Dinamo Moskwa (RUS) 2:326:24, 26:24, 20:25, 30:32, 9:15
Tytan AZS Częstochowa Halkbank Ankara (TUR) 0:321:25, 19:25, 24:26
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved