Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2011/2012 > Puchar CEV (K) > 1/16 finału

Europejskie puchary>sezon 2011/2012>Puchar CEV (K) > 1/16 finału

gospodarzgośćwynikwyniki setów
VFM Franches-Montagnes (SUI) Robur Tiboni Urbino (ITA) 1:325:23, 19:25, 16:25, 22:25
Kralovo Pole Brno (CZE) Nova KBM Branik Maribor (SLO) 2:325:23, 14:25, 25:18, 18:25, 9:15
Istres Ouest Provence (FRA) Smart Allianz Stuttgart (GER)3:125:22, 15:25, 25:20, 25:22
LP Salo (FIN) ZOK Vukovar (CRO)3:025:16, 25:17, 25:21
Aluprof Bielsko-Biała (POL) Iller Bankasi Ankara (TUR)3:025:13, 25:12, 25:18
Olympiacos Pireus (GRE) Urałoczka-NTMK Jekaterinburg (RUS) 0:318:25, 18:25, 11:25
Igtisadchi Baku (AZE) Dinamo Romprest Bukareszt (ROU)3:025:16, 25:21, 25:10
Yamamay Busto Arsizio (ITA) Le Cannet VB (FRA)3:025:19, 25:16, 25:19
Galatasaray M.Park Stambuł (TUR) Apollon Limasol (CYP)3:025:11, 25:14, 25:20
Neve Shanan Haifa (ISR) Asterix Kieldrecht (BEL) 0:318:25, 21:25, 15:25
Sagres Neuchatel (SUI) Radnicki Belgrad (SRB)3:123:25, 25:20, 26:24, 27:25
AEK Ateny (GRE) Vizura Belgrad (SRB)3:125:23, 27:29, 25:19, 25:16
Asko Linz Steg (AUT) Stiinta Bacau (ROU) 1:324:26, 23:25, 25:20, 14:25
ZOK Jedinstvo Brcko (BIH) Post Schwechat (AUT) 0:312:25, 15:25, 14:25
Rote Raben Vilsbiburg (GER) Chimik Jużnyj (UKR)3:025:19, 25:19, 26:24
ZOK Split 1700 (CRO) Dinamo Krasnodar (RUS) 1:325:21, 7:25, 14:25, 18:25
Robur Tiboni Urbino (ITA) VFM Franches-Montagnes (SUI)3:025:23, 25:21, 25:22
Nova KBM Branik Maribor (SLO) Kralovo Pole Brno (CZE)3:213:25, 20:25, 25:20, 25:13, 15:8
Smart Allianz Stuttgart (GER) Istres Ouest Provence (FRA)3:125:18, 17:25, 25:17, 25:21, 0:7
ZOK Vukovar (CRO) LP Salo (FIN) 0:322:25, 12:25, 20:25
Iller Bankasi Ankara (TUR) Aluprof Bielsko-Biała (POL) 2:325:19, 7:25, 25:18, 23:25, 7:15
Urałoczka-NTMK Jekaterinburg (RUS) Olympiacos Pireus (GRE)3:025:17, 25:10, 25:21
Dinamo Romprest Bukareszt (ROU) Igtisadchi Baku (AZE) 2:328:30, 25:22, 25:19, 14:25, 11:15
Le Cannet VB (FRA) Yamamay Busto Arsizio (ITA) 0:316:25, 11:25, 15:25
Apollon Limasol (CYP) Galatasaray M.Park Stambuł (TUR) 0:315:25, 14:25, 18:25
Asterix Kieldrecht (BEL) Neve Shanan Haifa (ISR)3:025:14, 25:15, 25:12
Radnicki Belgrad (SRB) Sagres Neuchatel (SUI) 2:317:25, 21:25, 25:11, 25:19, 12:15
Vizura Belgrad (SRB) AEK Ateny (GRE) 1:311:25, 18:25, 26:24, 21:25
Stiinta Bacau (ROU) Asko Linz Steg (AUT)3:025:11, 25:18, 25:22
Post Schwechat (AUT) ZOK Jedinstvo Brcko (BIH)3:125:22, 23:25, 25:13, 25:21
Chimik Jużnyj (UKR) Rote Raben Vilsbiburg (GER) 1:325:21, 18:25, 17:25, 23:25
Dinamo Krasnodar (RUS) ZOK Split 1700 (CRO)3:025:7, 25:11, 25:13
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved