Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2010/2011 > Puchar CEV (M) > 1/16 finału

Europejskie puchary>sezon 2010/2011>Puchar CEV (M) > 1/16 finału

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Casa Modena (ITA) Mladost Zagrzeb (CRO)3:025:15, 25:11, 25:15
Anorthosis Famagusta (CYP) Volley Amriswil (SUI)3:225:23, 26:28, 25:22, 20:25, 15:10
Aon hotVolleys Wiedeń (AUT) Kalo-Meh Kecskemet (HUN)3:125:19, 14:25, 25:16, 25:21
Maccabi Tel Aviv (ISR) Ziraat Bankasi Ankara (TUR) 1:325:19, 22:25, 18:25, 17:25
Euphony Asse-Lennik (BEL) Lausanne UC (SUI)3:025:21, 28:26, 25:14
Stade Poitevin Poitiers (FRA) NIS Vojvodina Nowy Sad (SRB) 2:323:25, 19:25, 25:21, 25:18, 13:15
DHL Ostrawa (CZE) Lokomotiv Charków (UKR) 0:319:25, 17:25, 14:25
Kakanj (BIH) Arago de Sete (FRA) 1:316:25, 25:23, 22:25, 20:25
Asseco Resovia Rzeszów (POL) Diamant Kaposvar (HUN)3:025:13, 25:19, 25:19
SCC Berlin (GER) Tomis Constanta (ROU)3:025:21, 25:13, 25:16
Salonit Anhovo Kanal (SLO) Dinamo Bukareszt (ROU)3:222:25, 25:22, 21:25, 27:25, 17:15
Topvolley Precura Antwerpia (BEL) evivo Düren (GER)3:223:25, 25:22, 17:25, 26:24, 15:9
Unicaja Almeria (ESP) GC Lamia (GRE)3:125:19, 24:26, 25:21, 25:15
Raision Loimu (FIN) AB Groningen/Lycurgus (NED) 1:321:25, 18:25, 25:21, 19:25
Sun Oulu (FIN) ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (POL) 0:325:27, 19:25, 17:25
Selver Tallinn (EST) Aris Marmouris Saloniki (GRE)3:025:21, 25:18, 25:17
Mladost Zagrzeb (CRO) Casa Modena (ITA) 0:317:25, 24:26, 23:25
Volley Amriswil (SUI) Anorthosis Famagusta (CYP)3:226:28, 26:24, 25:22, 23:25, 15:12, 0:8
Kalo-Meh Kecskemet (HUN) Aon hotVolleys Wiedeń (AUT) 0:318:25, 14:25, 24:26
Ziraat Bankasi Ankara (TUR) Maccabi Tel Aviv (ISR)3:025:20, 25:16, 25:19
Lausanne UC (SUI) Euphony Asse-Lennik (BEL) 0:321:25, 15:25, 21:21
NIS Vojvodina Nowy Sad (SRB) Stade Poitevin Poitiers (FRA) 1:326:24, 16:25, 19:25, 17:25, 0:15
Lokomotiv Charków (UKR) DHL Ostrawa (CZE)3:025:22, 25:18, 25:17
Arago de Sete (FRA) Kakanj (BIH)3:025:12, 25:22, 25:13
Diamant Kaposvar (HUN) Asseco Resovia Rzeszów (POL) 1:321:25, 28:26, 21:25, 21:25
Tomis Constanta (ROU) SCC Berlin (GER) 0:322:25, 15:25, 16:25
Dinamo Bukareszt (ROU) Salonit Anhovo Kanal (SLO)3:025:19, 25:17, 25:14, 0:12
evivo Düren (GER) Topvolley Precura Antwerpia (BEL)3:225:23, 22:25, 25:22, 24:26, 15:12, 0:12
GC Lamia (GRE) Unicaja Almeria (ESP)3:125:22, 25:21, 17:25, 25:19, 0:15
AB Groningen/Lycurgus (NED) Raision Loimu (FIN)3:225:23, 23:25, 24:26, 25:23, 15:13
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (POL) Sun Oulu (FIN)3:125:17, 24:26, 25:15, 25:18
Aris Marmouris Saloniki (GRE) Selver Tallinn (EST)3:225:19, 26:24, 24:26, 22:25, 15:13, 0:15
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved