Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2010/2011 > Puchar CEV (K) > 1/16 finału

Europejskie puchary>sezon 2010/2011>Puchar CEV (K) > 1/16 finału

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Robur Tiboni Urbino (ITA) Urałoczka-NTMK Jekaterinburg (RUS) 1:321:25, 25:27, 25:23, 20:25
Istres Ouest Provence (FRA) Minczanka Mińsk (BLR)3:025:20, 25:22, 25:9
Tent Obrenovac (SRB) Besiktas Stambuł (TUR)3:026:24, 25:19, 26:24
Tirana (ALB) Volley Koniz (SUI) 0:320:25, 12:25, 12:25
Rocheville Le Cannet (FRA) A. Linz-Steg (AUT)3:025:16, 25:19, 25:16
Vizura Belgrad (SRB) Post Schwechat (AUT) 0:320:25, 26:28, 21:25
Panathinaikos Ateny (GRE) Jedinstvo Brcko (BIH) 0:30:25, 0:25, 0:25
Olympiacos Pireus (GRE) Galatasaray Stambuł (TUR) 0:320:25, 23:25, 22:25
Valeriano Alles Menorca (ESP) LP Salo (FIN)3:121:25, 26:24, 25:21, 25:16
Stiinta Bacau (ROU) Rote Raben Vilsbiburg (GER) 2:318:25, 25:16, 22:25, 25:17, 14:16
Vollei 2004 Tomis Constanta (ROU) Anorthosis Famagusta (CYP)3:125:12, 22:25, 25:22, 25:12
Kralovo Pole Brno (CZE) Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (POL) 1:317:25, 18:25, 28:26, 16:25
PND Weert (NED) Sagres Neuchatel Universite (SUI) 2:325:19, 18:25, 25:15, 13:25, 12:15
Calcit Kamnik (SLO) Mladost Zagrzeb (CRO)3:025:18, 25:19, 25:11
Asterix Kieldrecht (BEL) Dresdener SC (GER) 0:325:27, 22:25, 22:25
GCB Centrostal Bydgoszcz (POL) Dynamo Krasnodar (RUS) 1:326:24, 14:25, 23:25, 21:25
Urałoczka-NTMK Jekaterinburg (RUS) Robur Tiboni Urbino (ITA) 2:325:23, 19:25, 23:25, 25:23, 8:15
Minczanka Mińsk (BLR) Istres Ouest Provence (FRA) 1:315:25, 25:22, 21:25, 20:25
Besiktas Stambuł (TUR) Tent Obrenovac (SRB)3:122:25, 25:23, 25:23, 31:29, 0:7
Volley Koniz (SUI) Tirana (ALB)3:125:9, 25:12, 25:14
A. Linz-Steg (AUT) Rocheville Le Cannet (FRA) 1:320:25, 17:25, 28:26, 16:25
Post Schwechat (AUT) Vizura Belgrad (SRB)3:225:17, 24:26, 25:27, 25:18, 15:10
Jedinstvo Brcko (BIH) Panathinaikos Ateny (GRE)3:025:0, 25:0, 25:0
Galatasaray Stambuł (TUR) Olympiacos Pireus (GRE)3:025:18, 25:15, 25:22
LP Salo (FIN) Valeriano Alles Menorca (ESP) 0:321:25, 21:25, 23:25
Rote Raben Vilsbiburg (GER) Stiinta Bacau (ROU)3:025:21, 25:23, 25:17
Anorthosis Famagusta (CYP) Vollei 2004 Tomis Constanta (ROU) 0:37:25, 14:25, 17:25
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (POL) Kralovo Pole Brno (CZE)3:125:20, 23:25, 25:12, 25:20
Sagres Neuchatel Universite (SUI) PND Weert (NED)3:025:14, 25:18, 25:19
Mladost Zagrzeb (CRO) Calcit Kamnik (SLO) 1:315:25, 25:21, 16:25, 18:25
Dresdener SC (GER) Asterix Kieldrecht (BEL)3:025:17, 25:20, 25:18
Dynamo Krasnodar (RUS) GCB Centrostal Bydgoszcz (POL)3:225:14, 21:25, 25:17, 22:25, 15:8
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved