Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2010/2011 > Challenge Cup (M) > Runda II

Europejskie puchary>sezon 2010/2011>Challenge Cup (M) > Runda II

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Stambuł BBSK (TUR) Calcit Kamnik (SLO)3:029:27, 25:20, 25:15
Beauvais Oise (FRA) Perungan Pojat Rovaniemi (FIN)3:125:23, 18:25, 25:12, 25:21
Prefaxis Menen (BEL) Nyborg Bergen (NOR)3:025:18, 25:22, 26:24
Langhenkelvolley Doetinchem (NED) Tytan AZS Częstochowa (POL) 1:323:25, 19:25, 25:23, 19:25
Sparkasse Hartberg (AUT) EnBW Rottenburg (GER)3:219:25, 21:25, 32:30, 25:23, 17:15
Crvena Zvezda Belgrad (SRB) Lube Banca Macerata (ITA) 2:322:25, 28:26, 18:25, 25:20, 8:15
Stroitel Mińsk (BLR) Palma Mallorca (ESP)3:225:12, 20:25, 25:20, 17:25, 18:16
Isku Tampere (FIN) Dynamo Apeldoorn (NED)3:126:24, 25:16, 23:25, 27:25
Fakieł Nowyj Urengoj (RUS) Partizan Belgrad (SRB)3:025:15, 25:15, 25:16
Metallurg Żlobin (BLR) Chênois Genewa (SUI) 2:325:21, 17:25, 17:25, 25:21, 12:15
Mladost Kastela (CRO) Posojilnica AICH/DOB (AUT) 0:313:25, 18:25, 18:25
CVC Gabrovo (BUL) Dukla Liberec (CZE)3:126:28, 25:16, 25:21, 25:22
EA Patron Lux (GRE) Pokka AE Karava (CYP)3:120:25, 25:16, 25:21, 25:17
Marchiol Vodi Prvacina (SLO) Arkas Izmir (TUR) 2:325:23, 25:21, 24:26, 25:27, 9:15
Chemes Humenne (SVK) Unirea Dej (ROU)3:125:20, 22:25, 25:20, 25:20
Gazprom-Urga Surgut Crimsoda Krasnopieriekopsk (UKR)3:025:21, 25:22, 27:25
Calcit Kamnik (SLO) Stambuł BBSK (TUR) 0:312:25, 15:25, 22:25
Perungan Pojat Rovaniemi (FIN) Beauvais Oise (FRA) 0:318:25, 22:25, 18:25
Nyborg Bergen (NOR) Prefaxis Menen (BEL)3:219:25, 25:23, 25:20, 25:27, 15:11, 0:15
Tytan AZS Częstochowa (POL) Langhenkelvolley Doetinchem (NED)3:025:20, 25:19, 25:22
EnBW Rottenburg (GER) Sparkasse Hartberg (AUT)3:219:25, 25:23, 25:18, 23:25, 15:9, 0:15
Lube Banca Macerata (ITA) Crvena Zvezda Belgrad (SRB)3:025:23, 25:18, 25:19
Palma Mallorca (ESP) Stroitel Mińsk (BLR) 2:321:25, 23:25, 25:18, 26:24, 12:15
Dynamo Apeldoorn (NED) Isku Tampere (FIN)3:125:23, 25:22, 23:25, 25:19, 0:15
Partizan Belgrad (SRB) Fakieł Nowyj Urengoj (RUS) 1:323:25, 17:25, 25:19, 19:25
Chênois Genewa (SUI) Metallurg Żlobin (BLR) 0:319:25, 21:25, 21:25, 0:15
Posojilnica AICH/DOB (AUT) Mladost Kastela (CRO)3:125:21, 21:25, 25:16, 25:14
Dukla Liberec (CZE) CVC Gabrovo (BUL)3:125:23, 25:21, 18:25, 25:21, 0:10
Pokka AE Karava (CYP) EA Patron Lux (GRE) 0:322:25, 21:25, 22:25
Arkas Izmir (TUR) Marchiol Vodi Prvacina (SLO)3:025:15, 25:20, 25:22
Unirea Dej (ROU) Chemes Humenne (SVK)3:025:20, 25:15, 25:20, 0:13
Crimsoda Krasnopieriekopsk (UKR) Gazprom-Urga Surgut 2:325:22, 22:25, 13:25, 26:24, 11:15
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved